Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Premia na zimę: łatwe 250 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Premia na zimę: łatwe 250 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Akcja o wdzięcznej nazwie "Premia na zimę", podobnie jak inne promocje kont w BNP Paribas, organizowana jest przez spółkę Ad Astra. Tym razem do zyskania jest 250 zł w gotówce - podzielone na dwie premie cząstkowe po 125 zł - za założenie Konta Otwartego na Ciebie i niewielką aktywność na rachunku.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia limitu 3000 rejestracji, maksymalnie do 20 grudnia 2019 r.

Akcja z krótkim okresem karencji

Już od dłuższego czasu BNP Paribas kieruje swoje promocje do osób pełnoletnich, które w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek nie posiadały w tej instytucji konta osobistego (dotyczy to także współposiadaczy).

Ważnym warunkiem jest także to, aby nie posiadać aktywnej umowy ramowej na dzień składania wniosku o konto. Jeśli w przeszłości zrezygnowałeś tylko z rachunku osobistego w BNP Paribas, warto wypowiedzieć w banku także tę umowę, aby mieć szansę na premię w promocji.

250 zł za standardową aktywność na rachunku

Doceniamy akcje, w których uczestnicy nie muszą głowić się nad tym, jak spełnić warunki otrzymania premii. Obecna promocja właśnie do takich należy:

Krok 1
Krok 1

Do 20 grudnia 2019 r. (pamiętając o limicie zgłoszeń) zarejestruj się na specjalnej stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Po zakończeniu tego procesu otrzymasz specjalny link, który posłuży Ci do założenia rachunku.

Na tym etapie zaakceptuj także regulamin promocji oraz wyraź wymagane zgody (na przetwarzanie Twoich danych w celach promocji, przekazanie informacji do banku oraz do poinformowania organizatora o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji).

Krok 2
Krok 2

Do tego samego dnia złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową i bankowością elektroniczną za pomocą linka promocyjnego. Pamiętaj, aby podać te same dane, co podczas rejestracji w promocji (Krok 1).

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej 7 stycznia 2020 r. zawrzyj umowę o rachunek. Nastąpi to internetowo za pośrednictwem kodu SMS, w specjalnym systemie partnera banku - Autenti.

Krok 4
Krok 4

W styczniu i lutym 2020 r.:

  • wykonaj min. 4 przelewy przez bankowość elektroniczną ORAZ
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł.

Warunki należy spełnić w każdym miesiącu osobno. Za każdy miesiąc, w którym dopełniłeś tych formalności, otrzymasz 125 zł premii.

Informacja
Informacja

Do 20 lutego 2020 r. organizator prześle na Twój adres e-mail informację o przyznaniu pierwszej nagrody. Otrzymasz wtedy także link i unikalny kod - tymi danymi zaloguj się na specjalnej stronie organizatora i podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które zostanie przelana premia. Masz na to czas do 25 lutego 2020 r.

Analogicznie wiadomość o przyznaniu bonusu za spełnienie warunków w lutym otrzymasz do 20 marca 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Pierwsze 125 zł premii trafi na Twoje konto do 29 lutego 2020 r.

Drugą nagrodę - także 125 zł premii - otrzymasz do 31 marca 2020 r.

Warto pamiętać, że na dzień wypłaty każdej z nagród musisz być posiadaczem zarówno konta, jak i karty debetowej. Możesz otrzymać tylko nagrodę za styczeń albo za styczeń i luty - pamiętaj jednak, że aby zyskać 125 zł za warunki spełnione w lutym musisz wcześniej zrealizować wymagania związane z nagrodą za styczeń.

Słowo o wpływach i przelewach

W tej promocji kluczowe jest wykonywanie przelewów i zapewnianie wpływów na nowo otwarte konto. Uznane zostaną standardowe przelewy wykonane przez bankowość internetową ([email protected] lub GOonline) lub mobilną (aplikacja Gomobile), natomiast przelewy natychmiastowe lub przy zastosowaniu systemów płatności (typu Blik, PayU, Dotpay) są niedozwolone.

Jeśli chodzi o wpływy na rachunek, to bank kwalifikuje tu każdy wpływ zewnętrzny, nawet z Twojego konta w innym banku. Nie będą uznawane przelewy z innych rachunków uczestnika w BNP Paribas (także rachunków wspólnych) ani BGŻOptima, wpłaty gotówkowe ani wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.

A w razie problemów...

Dochodziły nas głosy, że przy poprzednich promocjach konta w BNP Paribas pojawiały się problemy z informacją o przyznaniu nagrody. Dlatego, zanim złożysz reklamację, upewnij się, że:

  • sprawdziłeś folder Spam w swojej skrzynce pocztowej,
  • sprawdziłeś inne foldery, typu Oferty czy Powiadomienia (mail od organizatora czasem może tam trafić).

Informacja o przyznaniu premii zostanie wysłana z adresu [email protected]

Pamiętaj też, że sami uczestniczymy w promocjach i jesteśmy tu dla Ciebie, więc w razie pytań lub problemów napisz do nas w komentarzach :)

To warto wiedzieć o Koncie Otwartym na Ciebie

Podstawowym rachunkiem w BNP Paribas jest Konto Otwarte na Ciebie. Jest ono prowadzone bezpłatnie, a posiadacze konta mają do wyboru aż trzy różne karty debetowe. W tej promocji najlepszą opcją wydaje się zamówienie Karty Otwartej na Dzisiaj, która jest darmowa po wykonaniu tylko jednej transakcji.

A na dodatek 400 zł za kartę kredytową

Kiedy już dołączysz do grona klientów BNP Paribas, rozważ skorzystanie z oferty karty kredytowej - za spełnienie prostych warunków możesz zyskać 400 zł do sklepów Biedronka.

Konkretna premia, proste warunki

BNP Paribas w końcu uprościł warunki uprawniające do zyskania premii. Wystarczy robić to, co zwykle - wykonywać przelewy i otrzymywać wpływy na Konto Otwarte na Ciebie, a bonus pieniężny, w wysokości 250 zł, trafi na nasz rachunek. Wprawdzie premią będziemy się cieszyć dopiero w marcu, ale to zawsze miły dodatek po karnawałowych szaleństwach :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia na zimę"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.