Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 20 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Skorzystaj w nowym roku i zgarnij 300 zł premii w BNP Paribas.

Premia na zimę: łatwe 250 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Premia na zimę: łatwe 250 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

BNP Paribas kolejny raz zaskakuje swoją promocją. Choć teraz mamy "tylko" 250 zł premii, to warunki jej przyznania są nad wyraz łagodne. Akcja "Premia na zimę" wymaga jedynie założenia Konta Otwartego na Ciebie, a wymagane działania ograniczają się tylko do przelewów i wpływów. To naprawdę proste!

Akcja o wdzięcznej nazwie "Premia na zimę", podobnie jak inne promocje kont w BNP Paribas, organizowana jest przez spółkę Ad Astra. Tym razem do zyskania jest 250 zł w gotówce - podzielone na dwie premie cząstkowe po 125 zł - za założenie Konta Otwartego na Ciebie i niewielką aktywność na rachunku.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia limitu 3000 rejestracji, maksymalnie do 20 grudnia 2019 r.

Akcja z krótkim okresem karencji

Już od dłuższego czasu BNP Paribas kieruje swoje promocje do osób pełnoletnich, które w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek nie posiadały w tej instytucji konta osobistego (dotyczy to także współposiadaczy).

Ważnym warunkiem jest także to, aby nie posiadać aktywnej umowy ramowej na dzień składania wniosku o konto. Jeśli w przeszłości zrezygnowałeś tylko z rachunku osobistego w BNP Paribas, warto wypowiedzieć w banku także tę umowę, aby mieć szansę na premię w promocji.

250 zł za standardową aktywność na rachunku

Doceniamy akcje, w których uczestnicy nie muszą głowić się nad tym, jak spełnić warunki otrzymania premii. Obecna promocja właśnie do takich należy:

Drukuj

Warto pamiętać, że na dzień wypłaty każdej z nagród musisz być posiadaczem zarówno konta, jak i karty debetowej. Możesz otrzymać tylko nagrodę za styczeń albo za styczeń i luty - pamiętaj jednak, że aby zyskać 125 zł za warunki spełnione w lutym musisz wcześniej zrealizować wymagania związane z nagrodą za styczeń.

Słowo o wpływach i przelewach

W tej promocji kluczowe jest wykonywanie przelewów i zapewnianie wpływów na nowo otwarte konto. Uznane zostaną standardowe przelewy wykonane przez bankowość internetową ([email protected] lub GOonline) lub mobilną (aplikacja Gomobile), natomiast przelewy natychmiastowe lub przy zastosowaniu systemów płatności (typu Blik, PayU, Dotpay) są niedozwolone.

Jeśli chodzi o wpływy na rachunek, to bank kwalifikuje tu każdy wpływ zewnętrzny, nawet z Twojego konta w innym banku. Nie będą uznawane przelewy z innych rachunków uczestnika w BNP Paribas (także rachunków wspólnych) ani BGŻOptima, wpłaty gotówkowe ani wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.

A w razie problemów...

Dochodziły nas głosy, że przy poprzednich promocjach konta w BNP Paribas pojawiały się problemy z informacją o przyznaniu nagrody. Dlatego, zanim złożysz reklamację, upewnij się, że:

  • sprawdziłeś folder Spam w swojej skrzynce pocztowej,
  • sprawdziłeś inne foldery, typu Oferty czy Powiadomienia (mail od organizatora czasem może tam trafić).

Informacja o przyznaniu premii zostanie wysłana z adresu [email protected]

Pamiętaj też, że sami uczestniczymy w promocjach i jesteśmy tu dla Ciebie, więc w razie pytań lub problemów napisz do nas w komentarzach :)

To warto wiedzieć o Koncie Otwartym na Ciebie

Podstawowym rachunkiem w BNP Paribas jest Konto Otwarte na Ciebie. Jest ono prowadzone bezpłatnie, a posiadacze konta mają do wyboru aż trzy różne karty debetowe. W tej promocji najlepszą opcją wydaje się zamówienie Karty Otwartej na Dzisiaj, która jest darmowa po wykonaniu tylko jednej transakcji.

A na dodatek 400 zł za kartę kredytową

Kiedy już dołączysz do grona klientów BNP Paribas, rozważ skorzystanie z oferty karty kredytowej - za spełnienie prostych warunków możesz zyskać 400 zł do sklepów Biedronka.

Konkretna premia, proste warunki

BNP Paribas w końcu uprościł warunki uprawniające do zyskania premii. Wystarczy robić to, co zwykle - wykonywać przelewy i otrzymywać wpływy na Konto Otwarte na Ciebie, a bonus pieniężny, w wysokości 250 zł, trafi na nasz rachunek. Wprawdzie premią będziemy się cieszyć dopiero w marcu, ale to zawsze miły dodatek po karnawałowych szaleństwach :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia na zimę"

O banku

Bank BNP Paribas jest instytucją uniwersalną z długą historią, której obecny kształt to efekt połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas oraz Raiffesen Polbanku, do którego doszło w latach 2015-2018. Bank jest częścią grupy BNP Paribas. Misją BNP Paribas Bank Polska jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Czytaj więcej

Komentarze