Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł w gotówce za 3 miesiące aktywności na Koncie Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

300 zł w gotówce za 3 miesiące aktywności na Koncie Otwartym na Ciebie w  BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Spółka Hagen, organizator promocji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, nie zwalnia tempa, a promocja Konta Otwartego na Ciebie goni promocję. Najnowsza akcja nosi nazwę "Premia na zapas" i jest promowana hasłem: Otwórz konto i zrób zapasy kasy na zimę. Brzmi zachęcająco, a emocje podnosi wiadomość, że do zdobycia jest 300 zł w gotówce za 3 miesiące aktywności (w trzech częściach po 100 zł). W jej ramach należy wykonywać przelewy w bankowości elektronicznej i transakcje Blikiem oraz zapewnić niewielki wpływ na ROR. Nie są to więc nadzwyczajne wymagania. Można przewidywać, że szybko znajdzie się 3000 chętnych na zgarnięcie premii i akcja zakończy się przed terminem wskazanym w regulaminie, czyli przed 29 listopada 2020 r.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja „Premia na zapas” adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej z BNP Paribas w dniu przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Każdy miesiąc aktywności oznacza 100 zł premii

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane.

Krok 1
Krok 1

Do 29 listopada 2020 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.
Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji;
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na monitorze komputera (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 29 listopada 2020 r.

Krok 3
Krok 3

Do 13 grudnia 2020 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Krok 4
Krok 4

Także do 13 grudnia 2020 r. nadaj PIN do karty.

Krok 5
Krok 5

W grudniu 2020 r. oraz w styczniu i lutym 2021 r.:

  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem;
  • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 500 zł.
Krok 6
Krok 6

Do 19 stycznia 2021 r. z adresu [email protected] otrzymasz gratulacje za zrealizowanie warunków aktywności w grudniu 2020 r. W wiadomości znajdziesz link, z którego musisz skorzystać do 26 stycznia 2021 r., by na bezpiecznej stronie internetowej przekazać organizatorowi numer Konta Otwartego na Ciebie, na który ma zostać dokonany przelew.

Nagroda
Nagroda

Po 100 zł za każdy miesiąc aktywności na rachunku otrzymasz:

  • do 31 stycznia 2021 r. (za grudzień 2020 r.);
  • do 28 lutego 2021 r. (za styczeń 2021 r.);
  • do 31 marca 2021 r. (za luty 2021 r.)

Trzy rodzaje operacji

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką BGŻOptima.

Niedozwolone są wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank oraz wpłaty gotówkowe.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Płatność Blik

Zgodnie z regulaminem jest to transakcja zainicjowana i wykonana z wykorzystaniem usługi Blik, która pozwala na płatności z użyciem kodów Blik generowanych w aplikacji mobilnej.

Zwróć na to uwagę

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Jeżeli nie wskażesz w terminie numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które ma zostać przekazana Twoja nagroda, otrzymasz ją po indywidualnych ustaleniach z organizatorem. Ostateczny termin na przesłanie danych niezbędnych do wykonania przelewu to 20 sierpnia 2021 r.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o bonusie i warunkach jego zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji.

Zapas kasy na zimę

Robienie przetworów i zapasów na zimę świadczy o zapobiegliwości, perspektywicznym myśleniu. Podobne cechy wskazane są też u uczestników opisywanej promocji. W trakcie realizacji warunków aktywności przyda się też skrupulatność i terminowość; najważniejsze, by dobrze zrozumieć oczekiwania organizatora odnośnie każdej z wymaganych czynności. Co prawda są ich aż 3 rodzaje, ale wszystkie musisz wykonać w każdym z miesięcy, więc odpada ryzyko, że coś pomieszasz.

Czynnikiem zachęcającym do udziału w tej promocji jest z pewnością nie tylko fakt, że premia zostanie wypłacona w gotówce, ale także i to, że będzie się to działo sukcesywnie, po każdym miesiącu aktywności otrzymasz część nagrody, czyli 100 zł.

Przemyśl tę propozycję i zdecyduj, czy zechcesz zrobić zapasy kasy na zimę, 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia na zapas"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.