Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł premii na zakupy w Biedronce za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

350 zł premii na zakupy w Biedronce za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną promocję Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Premia na zakupy".

Do zdobycia są trzy premie (50, 150 zł i 150 zł)  w postaci e-kodów na zakupy w Biedronce. Wymagania sprowadzają się do wykonywania standardowych operacji bankowych przez 3 miesiące. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 10 marca 2021 r., to zakończy się ona wcześniej, gdyż wyczerpie się pula 3000 promocyjnych wniosków​​​​​.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektornicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

3 miesiące aktywności

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane.

Krok 1
Krok 1

Do 10 marca 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 10 marca 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 24 marca 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (zrób to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W marcu 2021 r. zrealizuj przynajmniej  jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Nagroda
Nagroda

Do 22 kwietnia 2021 r. z adresu [email protected] otrzymasz gratulacje za zrealizowanie warunków aktywności w marcu.

Natomiast 50 zł premii w postaci bonu do Biedronki zostanie Ci przekazane na numer telefonu podany podczas rejestracji udziału w promocji do 30 kwietnia 2021 r.

Krok 5
Krok 5

W kwietniu 2021 r.:

  • wykonaj przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zrób min. 4 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o zdobyciu drugiej nagrody (150 zł do Biedronki) otrzymasz do 25 maja 2021 r. Premia zostanie Ci przekazana, tak jak pierwsza, na numer telefonu do 31 maja 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W maju 2021 r. zrealizuj dokładnie te same działania co w kwietniu, czyli:

  • wykonaj przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zrób min. 4 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o zdobyciu trzeciej nagrody (także 150 zł do Biedronki) organizator prześle do 25 czerwca 2021 r. Premię otrzymasz w identyczny sposób jak dwie poprzednie do 30 czerwca 2021 r.

Trzy rodzaje operacji

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima). Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje Blikiem

Transakcja zainicjowana przez klienta z użyciem kodów Blik generowanych w aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są wypłata środków z bankomatów, przelew Blik itp.

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Zwróć na to uwagę

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Z otrzymanych e-kodów do Biedronki możesz korzystać wielokrotnie do chwili wyczerpania wszystkich środków. Termin ich ważności upłynie 31 października 2021 r.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o bonusie i warunkach jego zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością.

Proste 350 zł do zgarnięcia

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i w sumie aż 350 zł na zakupy w Biedronce. To bardzo mocne argumenty przemawiające za opisaną propozycją i przetestowaniem konta w BNP Paribas.

Czynnikiem zachęcającym do udziału w tej promocji jest z pewnością fakt, że premia będzie wypłacana sukcesywnie – po każdym miesiącu aktywności otrzymasz część nagrody, czyli kolejno 50, 150 zł i 150 zł. Na pełną pulę nie będziesz musiał długo czekać, bo wystarczy aktywne działanie z rachunku jedynie przez 3 miesiące! Organizator określił działania, jakie musisz wykonać, ale o tym, na co wydasz bonus, zdecydujesz już w pełni samodzielnie. Udanych zakupów!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia na zakupy"
  2. Regulamin e-kodów na zakupy w sklepach Biedronka

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.