Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

300 zł do Biedronki wraz z Kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas w promocji "Premia na szybko"

300 zł do Biedronki wraz z Kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas w promocji "Premia na szybko"
Źródło: strona promocji

Podoba nam się, że w ostatnich promocjach dotyczących produktów BNP Paribas nie trzeba czekać wiele miesięcy na otrzymanie nagrody. Organizator akcji – spółka Ad Astra – przyjął zasadę, że premie przekazywane są zaraz po spełnieniu zadań na poszczególnych etapach, co z pewnością mobilizuje uczestników promocji do dalszego działania.

Nawet 300 zł w bonach do Biedronki

Tym razem do zdobycia są trzy bonusy – 150 zł za zapewnienie wpływu na konto i transakcje kartą, 100 zł za płatności Blik i wykonywanie 3 przelewów w październiku oraz 50 zł za same transakcje Blikiem wykonane w listopadzie.

Popatrzmy więc, co trzeba zrobić, by zgarnąć całą pulę – 300 zł w e-kodach do Biedronki – w trwającej do 23 sierpnia 2020 r. akcji „Premia na szybko”. Zaznaczmy od razu, że może się ona zakończyć wcześniej, bo przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o rachunek.

Kto może być uczestnikiem promocji?

W tej kwestii organizator jest bardzo konsekwentny. Zaprasza do niej, podobnie jak do wcześniejszych promocji, osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Uczestnik akcji nie może być stroną umowy ramowej z BNP Paribas na dzień złożenia wniosku o konto w ramach promocji. Wykluczenie obejmuje też tych, którzy posiadali lub współposiadali rachunek osobisty w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Aktywne korzystanie z karty + zapewnienie wpływów = nagroda

Promocje dotyczące Konta Otwartego na Ciebie zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, często kończą się przed podanym terminem, więc przechodzimy już do opisania szczegółów.

Krok 1
Krok 1

Do 23 sierpnia 2020 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków). Zaakceptuj przy tym regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Musisz się zgodzić na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania regulaminu i przysługuje Ci nagroda.

Krok 2
Krok 2

Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem prowadzącym na stronę, na której powinieneś złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Musisz to zrobić do 23 sierpnia 2020 r. Ważna uwaga: w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Do 6 września 2020 r.

  • podpisz w systemie Autenti umowę rachunku wraz z wybraną kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy ramowej nastąpi za pośrednictwem unikalnego kodu SMS;
  • nadaj PIN do karty.
Krok 4
Krok 4

We wrześniu 2020 r.:

  • wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę;
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł,

co da Ci prawo do bonusu w wysokości 150 zł.

Nagroda
Nagroda

Do 25 października 2020 r. na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz informację o przyznaniu Ci 150 zł, natomiast e-kod o tej wartości do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka zostanie przekazany sms-em do końca października 2020 r.

Krok 5
Krok 5

W październiku 2020 r.:

  • wykonaj 5 transakcji Blik;
  • wykonaj min. 3 przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej.

Za wykonanie tych czynności zdobędziesz kolejne 100 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Do 26 listopada 2020 r. otrzymasz informację o zdobyciu premii, a do końca tego miesiąca e-kod o wartości 100 zł.

Krok 6
Krok 6

W listopadzie 2020 r. wykonaj 5 transakcji Blikiem na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Do 26 grudnia 2020 r. otrzymasz potwierdzenie o przyznaniu Ci ostatniej premii 50 zł. Wpłynie ona na Twoje konto do końca grudnia 2020 r.

Szczegółowe zasady wykorzystania e-kodów znajdziesz w regulaminie obowiązującym w firmie Jeronimo Martins, która jest właścicielem sklepów Biedronka.

Szczegóły, które zdecydują o sukcesie

W niemal każdej akcji promocyjnej nie wystarczy samo założenie rachunku, trzeba jeszcze wykazać się mniejszą lub większą aktywnością w korzystaniu z niego. Dla osiągnięcia sukcesu, czyli zdobycia nagrody, bardzo ważne jest poprawne zrozumienie kluczowych definicji, które określają, czego dokładnie organizator wymaga od uczestników promocji.

Transakcja bezgotówkowa

Zgodnie z regulaminem jest to operacja bezgotówkowa zrealizowana kartą debetową będąca płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Dopuszczalne są także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków regulaminu nie spełnią operacje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz te realizowane w placówkach, których kody MCC znajdują się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ na rachunek

Tego typu warunek bywa kłopotliwy do spełnienia, jeśli organizator promocji postawi konkretne wymagania, skąd mogą pochodzić pieniądze. Na szczęście w przypadku akcji dotyczących produktów banku BNP Paribas wpływ jest bardzo szeroko rozumiany. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

  • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
  • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od ponad roku jest częścią BNP Paribas.

Tak więc musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, wpłata gotówkowa nie spełni wymagań regulaminu.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów oraz odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Otrzymane premie będą dla Ciebie „czystym zyskiem”, bo nie musisz od nich odprowadzać podatku dochodowego.

Co warto wiedzieć o ofercie BNP Paribas

BNP Paribas chętnie i często oferuje bonusy tym, którzy sięgną po jego produkty - rachunek osobisty czy kartę kredytową. Przyjrzyjmy się więc im bliżej.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Wyróżnia go możliwość wyboru jednej z trzech kart. Rekomendujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, gdyż łatwo możesz uniknąć wynoszącej 3 zł/miesiąc opłaty za ten „plastik”. Wystarczy, że w danym miesiącu wykonasz nim przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

Karta kredytowa Mastercard Standard z premią 150 zł

Ta "kredytówka" BNP Paribas nie jest zbyt kłopotliwa w obsłudze. Do tego, by była bezpłatna, konieczne jest wydanie nią w poprzednim okresie rozliczeniowym 1000 zł.

Zwracamy uwagę, że sięgnięcie teraz po kartę kredytową BNP Paribas, to szansa na 45 000 punktów w programie mamBonus, czyli równowartość 150 zł.

Premia na każdym etapie

300 zł do wykorzystania w Biedronce z pewnością przyda się każdemu. Nie ma się co martwić o to, na co wydasz premię, bo będzie ona przekazywana sukcesywnie i na dodatek e-kody będą ważne niemal przez rok.

Zastanówmy się przez chwilę nad atrakcyjnością premii w kontekście wymagań stawianych przez organizatora. Nie są one wygórowane: wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą i Blikiem na dowolną kwotę i zapewnienie wpływów na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości przynajmniej 1000 zł wydają się w zasięgu każdego. Tym bardziej że możliwe jest zasilenie nowo otwartego rachunku pieniędzmi ze swojego konta w innym banku (można to załatwić zleceniem stałym). Regulamin nie zabrania „zawrócenia” pieniędzy zaraz po ich wpłynięciu na konto w BNP Paribas.

Co do warunku dotyczącego transakcji kartą - niektórzy mogą narzekać, że podobny obowiązek mają w obecnym banku i niezrealizowanie go będzie się wiązało z opłatą kilku złotych. Pomyśl jednak, czy nie warto zapłacić takiej „kary”, by zgarnąć 300 zł premii…

Czas na Twoją decyzję. Pamiętaj, że w ramach promocji organizator przyjmie tylko 3000 wniosków.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia na szybko"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.