Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

"Premia na lato": do 300 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

"Premia na lato": do 300 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Zmiany w ofercie banku BNP Paribas nie zmieniły jego nastawienia do promocji – jest ich dużo i można w nich zdobyć atrakcyjne nagrody. W akcji „Premia na lato”, której organizatorem jest tradycyjnie firma Ad Astra sp. z o.o., do zdobycia jest aż 300 zł premii pieniężnej. Wystarczy jedynie założyć konto, aktywować aplikację mobilną GOmobile i aktywnie korzystać z konta w lipcu i w sierpniu, by zobaczyć na swoim rachunku premię.

Naprawdę warto podjąć szybko decyzję. Dostępna pula – 2000 promocyjnych wniosków – prawdopodobnie nie dotrwa do ostatniego dnia akcji, która zgodnie z regulaminem powinna zakończyć się 23 czerwca 2019 r. Naszym zdaniem, ze względu na atrakcyjne warunki (o czym za chwilę się przekonasz), promocyjna liczba rejestracji może zostać zakończona sporo wcześniej.

Kto może ubiegać się o bonus?

Akcja „Premia na lato” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Uczestnik promocji nie może też być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy również osób, które w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej akcji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Na początek załóż konto

Do zdobycia nagrody nie jest konieczne jakieś nadzwyczajne zaangażowanie. Można powiedzieć, że są to „typowe wymagania związane z promocją konta osobistego”:

  1. Do 23 czerwca 2019 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji. Musisz przy tym zaakceptować jej regulamin oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
  2. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Posłuży Ci on do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 23 czerwca 2019 r.

    Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
  3. Do 9 lipca 2019 r. musisz podpisać umowę rachunku wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Umowę podpiszesz elektronicznie SMS-em, a kartę dostarczy do Ciebie kurier.

300 zł w gotówce w zasięgu ręki

W tej promocji możesz zdobyć nawet 300 zł premii, która będzie wypłacona w dwóch częściach, po spełnieniu przez Ciebie wymagań regulaminu w kolejnych miesiącach.

150 zł za lipiec

Oto co musisz zrobić, by pieniądze znalazły się na Twoim koncie:

  • Do 31 lipca 2019 r. aktywuj aplikację mobilną GOmobile. Zwracamy uwagę, że na telefonach z systemem Android wymagana jest wersja od 5 wzwyż, a na produktach z iOS – od 10 w górę.
  • Wykonaj w lipcu min. 2 przelewy z Konta Otwartego na Ciebie, korzystając z bankowości elektronicznej ([email protected] lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł.

Pamiętaj, że realizacja zadań w lipcu jest niezbędna do tego, byś otrzymał jakąkolwiek nagrodę.

150 zł za sierpień

Po spełnieniu wymagań niezbędnych do otrzymania nagrody za lipiec wykaż się identyczną aktywnością w korzystaniu z rachunku w sierpniu.

Zrób więc ponownie min. 2 przelewy z Konta Otwartego na Ciebie, korzystając z bankowości elektronicznej ([email protected] lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł.

Informacja o przyznaniu premii

Informację o przyznaniu Ci bonusu otrzymasz na adres e-mail wpisany w formularzu rejestracji do 23 sierpnia (w przypadku nagrody za lipiec) i do 22 września (odnośnie do premii za sierpień). Natomiast pieniądze pojawią się na Twoim rachunku – odpowiednio - do 31 sierpnia i do 30 września.

Stanie się tak pod warunkiem, że nie zapomnisz przekazać organizatorowi numeru konta, na które ma przekazać należny Ci bonus. Musisz to zrobić, korzystając z linka, który znajdziesz w wiadomości o przyznaniu Ci pierwszej nagrody. Masz na to czas do 27 sierpnia 2019 r. Po tej dacie Twoja nagroda przepadnie.

Otrzymane premie będą w całości do Twojej dyspozycji. Nagrody nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się nimi dzielić z fiskusem.

Bardzo ważne informacje

Znasz już podstawowe zasady promocji. Teraz, już na spokojnie, przekażemy kilka dodatkowych wyjaśnień, które pomogą Ci w prawidłowym zrealizowaniu wymagań tej akcji.

Przelew z rachunku

Definicja przelewu zamieszczona w regulaminie akcji precyzuje, że jest to polecenie przelewu środków z konta za pomocą bankowości elektronicznej ([email protected] lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Transakcja bezgotówkowa

Kluczowe dla otrzymania nagrody jest właściwe zrozumienie pojęcia transakcja bezgotówkowa. Zgodnie z regulaminem są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełniają natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC znajdują się na liście wyłączeń znajdującej się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie pojawiło się w ofercie BNP Paribas niedawno. Jest otwierane i prowadzone za darmo.

Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty, przy czym w ramach tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona 3 zł miesięcznie, ale możesz opłaty uniknąć, wykonując "plastikiem” przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji na temat Konta Otwartego na Ciebie znajdziesz w naszej dokładnej analizie tego rachunku.

Atrakcyjna premia przy niewielkich wymaganiach

Kolejne akcje promujące produkty banku BNP Paribas oparte są niezmiennie na tym samym schemacie – skorzystaj z naszej oferty, wykaż się aktywnością i zgarnij premię. Co ważne, zadania stojące przed uczestnikami są tym razem wyjątkowo proste do zrealizowania, nawet przez początkujących Łowców Promocji.

Premia na lato w wysokości 300 zł to naprawdę atrakcyjny bonus. Pomijając formalności, które załatwia się podczas wizyty kuriera, pozostaje jedynie aktywować aplikację mobilną GOmobile, wykonać w lipcu i w sierpniu po 2 przelewy internetowe oraz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 200 zł. Przyznasz, że nie są to warunki „zaporowe”, że z ich realizacją poradzi sobie dosłownie każdy. Gdyby jednak ta premia Ci nie wystarczała, zerknij na akcję związaną z kartą kredytową, gdzie możesz otrzymać vouchery o wartości 400 zł!

My podpowiadamy i zachęcamy, ale to Ty decydujesz, czy sięgniesz po ten łatwy bonus.

Przydatne dokumenty

  1. REGULAMIN PROMOCJI „PREMIA NA LATO"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.