Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

250 zł w gotówce, czyli premia na każdą kieszeń, za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

250 zł w gotówce, czyli premia na każdą kieszeń, za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Śmiało można powiedzieć, że przynajmniej jedna aktywna promocja konta osobistego z oferty BNP Paribas to standard. Spółka Ad Astra, która jest organizatorem akcji specjalnych dotyczących rachunków tego banku, dba, by nagrody były atrakcyjne i różnorodne, by zmieniały się warunki i czas trwania wymaganych aktywności. W akcji „Premia na każdą kieszeń” do zdobycia jest 250 zł, w ratach 100 i 150 zł. Promocja potrwa tylko do 20 września 2020 r., a może jeszcze krócej, gdyż przyjętych zostanie jedynie 3000 zgłoszeń.

15 miesięcy karencji

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie, z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 15 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są strony umowy ramowej z bankiem.

Tylko dwa miesiące aktywności

Jak wspomnieliśmy, regulamin nie stawia uczestnikom promocji wyśrubowanych wymagań i mówi, że wystarczą dwa miesiące aktywności, by zdobyć 250 zł premii.

Krok 1
Krok 1

Do 20 września 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków). Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 20 września 2020 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Krok 3
Krok 3

Do 30 września 2020 r.:

  • podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu sms;
  • nadaj PIN do karty.
Krok 4
Krok 4

W październiku:

  • zaloguj się choć raz do bankowości elektronicznej (bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 23 listopada 2020 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu pierwszej nagrody, czyli 100 zł. W wiadomości znajdziesz link, który przekieruje Cię do formularza zawierającego miejsce na podanie niezbędnych danych. Musisz je przekazać do 27 listopada 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Do 30 listopada 2020 r. otrzymasz wspomniane 100 zł.

Krok 6
Krok 6

W listopadzie:

  • zaloguj się choć raz do bankowości elektronicznej;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Do 23 grudnia 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu Ci drugiej części nagrody, czyli 150 zł. Pieniądze wpłyną na Twój rachunek do końca miesiąca.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Transakcje kartą

Jako spełniające warunki regulaminu uznane zostaną wszelkie płatności za towary i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych.

Niedozwolone są jednak transakcje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz w miejscach oznaczonych kodami MCC, które są wymienione w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Podkreślmy, że wspomniane wyżej ograniczenia nie dotyczą Apple Pay i Google Pay. Tego typu płatności spełniają wymogi regulaminu.

Wpływ na rachunek

Pod tym względem nie ma specjalnych wymagań. Niedozwolone są jedynie wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (również pod marką BGŻOptima) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi zobowiązań zaciągniętych w BNP Paribas lub w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Produkty BNP Paribas

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Warto, byś się też dokładniej zapoznał z aplikacją mobilną GOmobile. Możesz w niej złożyć wniosek o rachunek, wykorzystując wideoweryfikację, a potem z jej pomocą spełnić warunek aktywności mówiący o zalogowaniu się do bankowości elektronicznej.

Szybka akcja

Naszym zdaniem ze spełnieniem warunków promocji „Premia na każdą kieszeń” bez trudu powinny sobie poradzić nawet osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z bankowością. Niewielkie wymagania, krótki czas wymaganej aktywności i na dodatek wypłacane po każdym z etapów premie, to na pewno czynniki mobilizujące do podjęcia decyzji o udziale w tej akcji. Czas na Twój ruch.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia na każdą kieszeń"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Więcej o BNP Paribas