Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

HIT: łatwe 350 zł premii pieniężnej za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

HIT: łatwe 350 zł premii pieniężnej za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Przy tak atrakcyjnym bonusie i krótkim terminie akcji (do 15 października 2019 r.) szybko przechodzimy do konkretów, bo w puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków. Jesteśmy przekonani, że błyskawicznie będzie ich ubywało, bo warunki do spełnienia są naprawdę proste – wystarczy aktywne korzystanie z rachunku przez dwa miesiące.

Uczestnicy akcji

Organizatorem promocji „Premia na jesień” tradycyjnie jest firma Ad Astra sp. z o.o.,

Akcja adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku. Uczestnik promocji nie może też być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy również osób, które w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej akcji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas.

Zwracamy uwagę, że przy tak krótkim okresie karencji wykluczenie obejmuje także posiadaczy rachunków w dawnym Raiffeisen Polbanku, gdyż od listopada 2018 r. formalnie są już oni klientami BNP Paribas.

Krótka droga po nagrodę

Do zdobycia nagrody nie jest konieczne nadzwyczajne zaangażowanie. Można powiedzieć, że są to „typowe wymagania związane z promocją konta osobistego”:

Krok 1
Krok 1

Do 15 października 2019 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji.

Krok 2
Krok 2

Także do 15 października 2019 r. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail po rejestracji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z jedną z kart debetowych z oferty BNP Paribas i dostępem do bankowości elektronicznej.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej 20 października 2019 r. zawrzyj umowę o wymienione produkty w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS. Kartę otrzymasz kurierem. Pamiętaj o nadaniu PIN-u!

Krok 4
Krok 4

W październiku 2019 r. wykonaj min. 2 przelewy z Konta Otwartego na Ciebie, korzystając z bankowości elektronicznej ([email protected] lub aplikacji mobilnej GOmobile).

Krok 5
Krok 5

Najpóźniej do 20 listopada 2019 r. otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym informację o przyznaniu Ci pierwszej nagrody w wysokości 150 zł.

Do 26 listopada 2019 r. skorzystaj z linka z unikalnym kodem zawartego w wiadomości o przyznaniu Ci premii i podaj numer rachunku, na który ma być przesłana nagroda.

Nagroda
Nagroda

150 zł wpłynie na Twoje konto najpóźniej do 30 listopada 2019 r.

Krok 6
Krok 6

W listopadzie 2019 r. zrealizuj następujące zadania:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe (jedną lub więcej) na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informacja o drugiej części premii - 200 zł – dotrze do Ciebie do 20 grudnia 2019 r. i znajdzie się na Twoim koncie do 31 grudnia 2019 r.

Bardzo ważne informacje

Znasz najważniejsze zadania, jakie stawia przed uczestnikami promocji jej organizator. Pora na dodatkowe, bardzo przydatne informacje. Bez ich znajomości możesz popełnić błąd, który pozbawi Cię prawa do nagrody.

Wymagana skrupulatność

Rejestrując udział w promocji, musisz zaakceptować jej regulamin oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.

Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Przelewy

Regulamin wymaga, by przelewy zostały zrealizowane w bankowości elektronicznej i nie mogą to być przelewy natychmiastowe oraz te dokonane przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Transakcje bezgotówkowe

Zgodnie z regulaminem są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełniają natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC znajdują się na liście wyłączeń znajdującej się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ na konto

Wpływem, który będzie uznany w promocji, może być każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie z wyjątkiem: przelewów z innych kont tego samego uczestnika w BNP Paribas/BGŻOptima, środków pochodzących z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank oraz wpłat gotówkowych. Najprościej będzie wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, choćby na niewielką kwotę, a potem podzielić ją na 2 części i zawrócić pieniądze na konto, którego je przesłałeś.

To też musisz wiedzieć

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Otrzymane premie będą w całości do Twojej dyspozycji. Nagrody nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się nimi dzielić z fiskusem.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie jest otwierane i prowadzone za darmo. Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty i w opisywanej promocji bank nie narzuca jej uczestnikom, który „plastik” mają wybrać.

Więcej informacji na temat Konta Otwartego na Ciebie i związanych z nim kart znajdziesz w analizie tego rachunku.

400 zł do Biedronki z kartą kredytową

Oto dodatkowa informacja, która może skłonić do podjęcia szybkiej decyzji o przystąpieniu do tej promocji. Otóż, jako klient BNP Paribas będziesz mógł sięgnąć po kartę kredytową. Jeśli do końca 3 miesiąca następującego po tym, w którym podpiszesz umowę o "kredytówkę", wykonasz nią transakcje na łączną kwotę min. 1500 zł, otrzymasz bon zakupowy do sklepów Biedronka o wartości 400 zł!

Szczegóły akcji opisaliśmy tutaj.

Atrakcyjna premia przy niewielkich wymaganiach

Wiele wskazuje na to, że premie za otwarcie konta osobistego w BNP Paribas w wysokości 300 zł lub więcej stają się „normą”.

Na dodatek wymagania są łatwe do realizacji i przejrzyście opisane. Nikt nie może narzekać, że zadania w ramach akcji „Premia na jesień” są trudne do realizacji. Wykonanie dwóch dowolnych przelewów, transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł czy zapewnienie wpływu w łącznej wysokości min. 1000 zł wymagają naprawdę niewiele, a można za nie otrzymać aż 350 zł premii.

Bardzo pochwalamy takie podejście i oczekujemy, by inne banki dostosowały wysokość nagród oraz przejrzystość reguł swoich promocji do zasad obowiązujących w akcjach związanych z produktami BNP Paribas.

I to już koniec. Podejmuj decyzję, bo w puli jest coraz mniej promocyjnych wniosków.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia na jesień"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.