Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

450 zł premii dla obrotnych użytkowników Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas

450 zł premii dla obrotnych użytkowników Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Regularnie organizowane promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas pozwalają na ogół na zdobycie 200 – 300 zł premii gotówkowej i wymagają niewielkiej aktywności. Tym razem premia jest dużo wyższa, więc i wymagania są poważniejsze. Zachowana za to została zasada, że nagroda będzie wypłacana w ratach, po spełnieniu zadań przypisanych do danego etapu. Tak więc do zdobycia jest 6 nagród – 50 zł, 50 zł, do 100 zł, 50 zł, do 100 zł i do 100 zł, czyli łącznie do 450 zł.

Promocja zorganizowana przez spółkę Ad Astra trwa do 30 listopada 2020 r. lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych zgłoszeń. Spójrzmy, kto może w niej uczestniczyć.

Kto może starać się o premię

Podobnie jak przy innych akcjach promujących ROR z oferty BNP Paribas obowiązuje zasada, że o nagrodę mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają polski dowód osobisty niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w dniu przystępowania do akcji nie są stroną umowy ramowej z tym bankiem.

Dodatkowy warunek mówi, że z udziału w promocji wyklucza fakt posiadania (także jako współposiadacz) ROR w BNP Paribas w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Wiele różnych aktywności

Warunki akcji zapisane w regulaminie wskazują, że jest to promocja dla cierpliwych, potrafiących skrupulatnie realizować różne zadania w poszczególnych miesiącach. Nie są one trudne, ale trzeba pamiętać, co jest do wykonania w danym okresie.

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2020 r. zgłoś swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej. Pamiętaj o ograniczonej liczbie promocyjnych zgłoszeń i zaakceptowaniu regulaminu oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 listopada 2020 r. skorzystaj z linka, który otrzymasz na podany adres e-mail (wyświetli się on także na ekranie komputera) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Uwaga: musisz to zrobić w tym samym miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji!

Krok 3
Krok 3

Do 16 grudnia 2020 r.

 • zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu sms);
 • nadaj PIN do karty.
Informacja
Informacja

W miesiącu następującym po tym, w którym dokonałeś rejestracji w promocji, zacznij spełniać warunki aktywności. Poniżej przedstawiamy harmonogram dla sytuacji, gdy przystąpiłeś do akcji we wrześniu. Jeśli zrobisz to w październiku, to Twoje działania będą „opóźnione” o jeden miesiąc, a gdybyś zdecydował się na udział w promocji dopiero w listopadzie, to przesunięcie będzie wynosiło 2 miesiące.

Krok 4
Krok 4

W październiku 2020 r. wykonaj min. 3 transakcje Blik, dzięki czemu zasłużysz na 50 zł premii.

Krok 5
Krok 5

Do 22 listopada 2020 r. otrzymasz od organizatora e-mail z informacją o przyznaniu Ci nagrody i prośbą o wskazanie numeru nowo otwartego rachunku, na który mają być przesyłane Twoje nagrody. W tym celu do 27 listopada musisz skorzystać z linka zawartego w wiadomości z gratulacjami i wypełnić stosowny formularz.

Nagroda
Nagroda

Pierwsza nagroda wpłynie na Twoje nowo otwarte konto do końca listopada.

Krok 6
Krok 6

W listopadzie 2020 r. zrealizuj następujące działania, które dadzą Ci kolejne 50 zł:

 • min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą, każda na kwotę min. 150 zł;
 • min. 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
 • zapewnij przynajmniej 1 wpływ na konto na kwotę nie mniejszą niż 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Drugą nagrodę organizator przekaże na Twój ROR do końca grudnia 2021 r.

Krok 7
Krok 7

W grudniu 2020 r. i styczniu 2021 r., w każdym z tych miesięcy, czekają Cię następujące wyzwania:

 • wykonanie min. 5 transakcji Google Pay lub Apple Pay;
 • zapewnienie otrzymania min. 1 wpływu na ROR w kwocie min. 1000 zł.

Za zrealizowanie tych aktywności zostaniesz nagrodzony premią w wysokości do 100 zł. Jej wysokość zależy od Ciebie, gdyż nagroda będzie stanowiła 3% wykonanych przez Ciebie transakcji.

Nagroda
Nagroda

Trzecia nagroda zasili Twój rachunek do końca lutego 2021 r.

Krok 8
Krok 8

W lutym 2021 r.

 • zrealizuj min. 6 transakcji Blikiem;
 • zapewnij minimum 1 wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w kwocie nie niższej niż 800 zł.

Zgarniesz za to 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Premię otrzymasz na ROR do końca marca 2021 r.

Krok 9
Krok 9

W marcu i kwietniu 2021 r., w każdym z tych miesięcy

 • wykonaj przynajmniej po 5 transakcji bezgotówkowych kartą, tym razem kwota nie ma znaczenia;
 • otrzymaj przynajmniej 1 wpływ na konto nie mniejszy niż 1000 zł.

Nagrodą za taką aktywność może być kolejna stówa. Zależy to od Ciebie, bo tym razem też obowiązuje zasada, że otrzymasz 3% kwoty wydanej kartą.

Nagroda
Nagroda

Bonus wpłynie na Twoje konto do końca maja 2021 r

Krok 10
Krok 10

W maju i czerwcu 2021 r. czeka Cię sporo „pracy”. W każdym z tych miesięcy musisz:

 • wykonać min. 5 transakcji Google Pay lub Apple Pay;
 • zrealizować min. 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
 • zapewnić minimum 1 wpływ w kwocie nie niższej niż 1500 zł.

Wypełnienie tych zadań zagwarantuje Ci zdobycie ostatniej premii. Jej wysokość znów będzie zależała od Ciebie, gdyż do zdobycia jest 3% kwoty transakcji, maksymalnie 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Szóstą nagrodę otrzymasz do końca lipca 2021 r.

Przypominamy, że powyższy harmonogram dotyczy sytuacji, gdy do rejestracji w promocji i złożenia wniosku o produkty banku BNP Paribas doszło we wrześniu. Dopełnienie tych formalności w październiku lub listopadzie oznacza przesunięcie działań – odpowiednio – o miesiąc lub dwa zgodnie z poniższym schematem

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: regulamin promocji

Zestaw istotnych informacji

W ramach tej akcji będziesz musiał zrealizować wiele różnych aktywności. Spójrzmy, jak dokładnie zostały one opisane w regulaminie. Przestrzeganie tych wytycznych pozwoli Ci uniknąć rozczarowania związanego z wykluczeniem z udziału w promocji.

Płatności Blik

Regulamin zawiera bardzo krótki opis płatności tego typu. Mówi tylko, że jest to transakcja z wykorzystaniem usługi Blik dostępnej w aplikacji mobilnej.

Transakcje bezgotówkowe

Mogą być one wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych, również z wykorzystaniem Apple Pay czy Google Pay. Regulamin nie zezwala na wykorzystanie Blika, PayU, Przelewy24, DotPay, czy Blue Media oraz wykonanie transakcji w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie, np. związanych z grami hazardowymi, u brokerów ubezpieczeniowych. Zabronione są też internetowe przekazy pieniężne.

Przy ocenie spełnienia warunków regulaminu decydujące znaczenie ma data wykonania transakcji, a nie jej zaksięgowania na rachunku.

Transakcje Apple Pay / Google Pay

Operacje tego typu mogą być wykonane zarówno na terminalach POS, jak i w aplikacji mobilnej.

Podobnie jak przy transakcjach bezgotówkowych ważna jest data wykonania płatności i fakt, by nie została ona zrealizowana w punktach o „zakazanych” kodach MCC.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Regulamin pozwala na wykonanie ich w bankowości internetowej lub mobilnej. Nie mogą to być przelewy natychmiastowe ani zrealizowane z pomocą systemów płatności internetowych, np.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

W tym względzie też nie ma wielkich ograniczeń. Dozwolone są dowolne przelewy przychodzące, o ile nie pochodzą z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) w BNP Paribas (dotyczy to także BGŻOptima) albo z jego rachunków kredytowych w tym banku. Uwaga: wpłaty gotówkowe nie spełnią wymagań regulaminu.

To też musisz wiedzieć

Jeśli nie wskażesz w wyznaczonym terminie numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które mają być przekazywane nagrody, to powinieneś skontaktować się z organizatorem na adres e-mail: [email protected]. Ostateczny termin na podanie numeru rachunku upływa 15 listopada 2021 r.

Kolejne bonusy będziesz otrzymywał tylko wtedy, gdy spełnisz wszystkie wymagania i dodatkowo Twój rachunek będzie cały czas aktywny, nie rozwiążesz umowy ramowej ani nie zrezygnujesz z dostępu do bankowości elektronicznej.

Na koniec dobra wiadomość – wszystkie premie, jakie zgarniesz w tej akcji, są zwolnione z opodatkowania, nie musisz się z nich rozliczać przed fiskusem.

Oferta banku BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie jest otwierane i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech „debetówek”. Naszym zdaniem największej uwagi warta jest Karta Otwarta na Dzisiaj, która standardowo kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

Opłat za pozostałe dwie karty – 6 zł za Kartę Otwartą na eŚwiat (z ubezpieczeniem „Cyber Pomoc”) i 10 zł za Kartę Otwartą na Świat (z ubezpieczeniem „Rezygnacja z podróży”) nie da się ominąć.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

300 zł na Allegro z kartą kredytową

Po co się ograniczać? Skorzystaj z promocyjnej oferty karty kredytowej od BNP Paribas i zyskaj kolejną premię – 300 zł do wykorzystania na Allegro:

9 miesięcy aktywności

Jak wspomnieliśmy na wstępie, nie jest to promocja dla zwolenników niewielkiego wysiłku i szybkich bonusów. Tę propozycję polecamy raczej osobom, które chcą się związać z BNP Paribas na dłużej i aktywnie korzystać z jego produktów na co dzień, zwłaszcza z karty. Wówczas można będzie mówić o zrealizowaniu poszczególnych zadań niejako przy okazji codziennego bankowania. W tej sytuacji otrzymywane premie będą miłym prezentem, nagrodą za lojalność.

Jeśli nie masz jednak ochoty na długie miesiące aktywności, by zgarnąć pełną pulę dostępną w tej akcji, to możesz spojrzeć na inne promocje dotyczące Konta Otwartego na Ciebie. Na ogół wymagają one 2-3 miesięcy aktywnego korzystania z rachunku, ale i premie są odpowiednio mniejsze. Decyzja należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Premia dla obrotnych"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.