Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Rekordowe 400 zł! Premia dla Ciebie za bezpłatne konto osobiste w BNP Paribas

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Rekordowe 400 zł! Premia dla Ciebie za bezpłatne konto osobiste w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Ostatnie tygodnie nie przynosiły zbyt wielu dobrych informacji — oszczędzający narzekali na spadające oprocentowanie depozytów, a łowcy bankowych okazji ze smutkiem patrzyli na niewielką liczbę propozycji i przeciętne nagrody w tych, które startowały. Być może sygnał wysłany przez spółkę Ad Astra, która odpowiada za akcje specjalne dotyczące kont osobistych banku BNP Paribas, jest zapowiedzią lepszych czasów dla Łowców Okazji. Liczymy na to :)

Zaznaczmy od razu, że choć nagroda jest wysoka - 350 zł w gotówce + 50 zł do wykorzystania w Biedronce - to wymagania nie są specjalnie wyśrubowane. Sprowadzają się do wykonywania transakcji mobilnych i przelewów oraz zapewnienia wpływów na rachunek. Daje to powody do przypuszczeń, że dostępna pula rejestracji w promocji - 3000 - wyczerpie się wcześniej niż 28 czerwca 2020 r.

Przejdźmy do przedstawienia szczegółów akcji.

Dla kogo „Premia dla Ciebie”?

Po raz kolejny nie ma niespodzianki. Niezmiennie do udziału w promocji zaproszone są osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające polski dowód osobisty, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Dodatkowo wymagane jest, by uczestnik akcji nie posiadał (także jako współposiadacz) w tym banku konta osobistego w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Co zrobić, by zdobyć bonusy?

Zależnie od miesiąca wymagane są różne rodzaje aktywności, a wszystko zaczyna się od dopełnienia niezbędnych formalności.

Krok 1
Krok 1

Do 28 czerwca 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej. Nie zwlekaj z tym zbyt długo — w puli jest tylko 3000 nagród.

Na tym etapie konieczne jest zaakceptowanie regulaminu akcji oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linka, który zobaczysz na ekranie (otrzymasz go także na podany adres e-mail), złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. Masz na to czas także do 28 czerwca 2020 r.

Krok 3
Krok 3

Do 19 lipca 2020 r. w systemie Autenti podpisz z BNP Paribas umowę o konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej, korzystając z unikalnego kodu otrzymanego w wiadomości SMS. Do tej daty musisz też aktywować "debetówkę", którą otrzymasz od kuriera.

Krok 4
Krok 4

W lipcu 2020 r.:

  • wykonaj min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay;
  • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 21 sierpnia 2020 r. z adresu [email protected] otrzymasz wiadomość, że zasłużyłeś na 150 zł.

W e-mailu znajdziesz informację, w jaki sposób przekazać numer Konta Otwartego na Ciebie, na które organizator prześle pieniądze. Musisz to zrobić do 26 sierpnia 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Nagroda w wysokości 150 zł wpłynie na Twój rachunek do 31 sierpnia 2020 r.

Krok 6
Krok 6

W sierpniu 2020 r. zrealizuj te same aktywności, co w poprzednim miesiącu (5 transakcji mobilnych i wpływy w wysokości min. 500 zł) oraz dodatkowo wykonaj przynajmniej 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Nagroda
Nagroda

Po zrealizowaniu tych zadań do 23 września 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu Ci 200 zł premii. Pieniądze trafią na Twoje konto do końca września.

Krok 7
Krok 7

We wrześniu, październiku i listopadzie 2020 r. wykonaj po min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay.

Nagroda
Nagroda

Za taką aktywność zostaniesz nagrodzony bonem o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Będzie on miał postać kodu elektronicznego i otrzymasz go na podany podczas rejestracji do udziału w promocji numer telefonu do 31 grudnia 2020 r.

Niezwykle ważne szczegóły

Organizator postawił przed uczestnikami tej akcji kilka zadań. Bardzo ważne jest, byś dobrze zrozumiał każde z nich.

Płatności mobilne

W regulaminie nie ma żadnych specjalnych wymagań odnośnie transakcji Apple Pay czy Google Pay. Mogą one opiewać na dowolną kwotę i być wykonane w dogodny dla uczestnika sposób.

Zwracamy uwagę, że liczy się data dokonania płatności oraz że nie możesz ich wykonać w placówkach posiadających kody MCC wymienione w załączniku do regulaminu. Są to m.in. punkty związane z grami hazardowymi, brokerzy ubezpieczeniowi, internetowe przekazy pieniężne.

Co zatem zostaje? Najprościej będzie po prostu zapłacić mobilnie w sklepie stacjonarnym lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej, która udostępnia nowoczesne metody płatności.

Przelewy

Nie ma znaczenia, czy polecenie przelewu środków z konta osobistego zrealizujesz za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Ważne, że nie mogą to być przelewy natychmiastowe oraz transakcje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik itp.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zlecić zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Wpływy

Regulamin nie pozwala na wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻOptima (także tych, których jest współposiadaczem) oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi produktów kredytowych zaciągniętych w tym banku lub dawnym Raiffeisen Polbanku.

Zdecydowanie najprostszym rozwiązaniem jest przelanie pieniędzy ze swego konta w innym banku.

Bony do Biedronki

Voucher będziesz mógł wykorzystać na zakupy w Biedronce do 31 października 2021 r. Możesz nim płacić wielokrotnie (wystarczy podać kasjerowi ciąg cyfr) aż do wyczerpania dostępnych środków.

Szczegółowe zasady znajdziesz w regulaminie e-kodów Jeronimo Martins.

To też musisz wiedzieć

Do momentu przekazania Ci przez organizatora ostatniej z nagród nie możesz zrezygnować z rachunku, wydanej do niego karty debetowej czy dostępu do bankowości elektronicznej.

Musisz też wiedzieć, że żadna z nagród nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. Naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie to Karta Otwarta na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć bardzo łatwo uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” choć jedną transakcję bezgotówkową.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Bardzo atrakcyjna premia dla Ciebie

Jeśli nie skorzystałeś dotąd z zachęt do otwarcia rachunku osobistego w BNP Paribas, to można powiedzieć, że miałeś nosa — przeczekałeś promocje z niższymi nagrodami, a teraz możesz zgarnąć rekordowe 400 zł.

Oczywiście nie ma obowiązku, byś walczył o pełną pulę, możesz się zadowolić premią w wysokości 350 zł w gotówce i zrezygnować z ubiegania się o 50 zł do Biedronki. Decyzja należy oczywiście do Ciebie.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia dla Ciebie"
  2. Regulamin e-kodów Jeronimo Martins

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Więcej o BNP Paribas