Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: PKO BP lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

100 zł premii dla aktywnych z Kontem za Zero w PKO BP

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

100 zł premii dla aktywnych z Kontem za Zero w PKO BP
Źródło: strona promocji

Założenie rachunku Konto za Zero w PKO BP i niewielka aktywność w korzystaniu z niego to przepis na zdobycie 100 zł premii. Przyjrzyjmy się bliżej tej propozycji, by ocenić jej atrakcyjność.

Bank PKO BP nie należy do instytucji, które często i hojną ręką rozdają nagrody za skorzystanie z jego produktów. Trwająca do 31 sierpnia 2019 r. akcja „Premia dla aktywnych” potwierdza tę regułę. Bonus 100 zł należy do przeciętnych i na dodatek bank nagrodzi tylko 300 uczestników, którzy jako pierwsi zrealizują wymagania postawione im w regulaminie. Po stronie plusów należy zapisać dość proste warunki do spełnienia.

Uczestnicy promocji

W promocji mogą brać udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terenie Polski. Wykluczeni są ci, którzy w okresie od 1 stycznia 2017 do 8 sierpnia 2019 r. mieli otwarte konto lub złożyli wniosek o rachunek w PKO Banku Polskim.

Jak zdobyć premię 100 zł?

Czas, byś poznał zadania, jakie musisz spełnić, by zgarnąć 100 zł premii.

Drukuj

Kto pierwszy, ten lepszy

Zwracamy uwagę, że bank nagrodzi pierwszych 300 osób, które spełnią warunki promocji. Może się więc zdarzyć, że otworzysz konto, zaczniesz realizować zadania, ale nie załapiesz się na bonus, bo inni będą szybsi. Niewiele może Ci pomóc obietnica banku, że na stronie internetowej zamieści informację, że do rozdania pozostało jeszcze 50 nagród.

Konto za Zero

Rachunek tego typu rekomendowany jest osobom aktywnym, lubiącym korzystać z nowoczesnej bankowości.

          

100 zł miła rzecz, ale…

Wiesz już, że za założenie Konta za Zero, wykonanie dwóch rodzajów transakcji i zapewnienie wpływu na rachunek otrzymasz 100 zł premii. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się proste i łatwe. Dla części osób problemem może być jednak zapewnienie wpływu wynagrodzenia.

Dlatego sugerujemy, byś rozważył udział w programie poleceń PKO BP. Premia w nim też wynosi 100 zł, masz do wykonania dokładnie te same transakcje, co w opisywanej akcji, ale nie ma wymogu zapewnienia wpływu na rachunek. Na dodatek możesz wybrać jedno z promowanych kont, a będąc już klientem PKO BP, polecać jego produkty i zgarniać kolejne bonusy.

Spójrz na opis programu poleceń i sam zdecyduj, w której akcji łatwiej Ci będzie zdobyć premię. Zwracamy uwagę, że otwierając konto z rekomendacji, nie musisz się zbytnio spieszyć, bo w programie nie ma puli nagród.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia dla aktywnych"

O banku

Początki działalności PKO BP sięgają 1919 r., kiedy to powołano Pocztową Kasę Oszczędności. Po II Wojnie Światowej instytucja zmieniła nazwę na Powszechną Kasę Oszczędności, a w 1974 r. udostępniła pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych. Pod obecną nazwą bank działa od 2000 r., kiedy to stał się spółką Skarbu Państwa. PKO Bank Polski jest największym polskim bankiem.

Czytaj więcej

Komentarze