Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

100 zł premii dla aktywnych z Kontem za Zero w PKO BP

100 zł premii dla aktywnych z Kontem za Zero w PKO BP
Źródło: strona promocji

Bank PKO BP nie należy do instytucji, które często i hojną ręką rozdają nagrody za skorzystanie z jego produktów. Trwająca do 31 sierpnia 2019 r. akcja „Premia dla aktywnych” potwierdza tę regułę. Bonus 100 zł należy do przeciętnych i na dodatek bank nagrodzi tylko 300 uczestników, którzy jako pierwsi zrealizują wymagania postawione im w regulaminie. Po stronie plusów należy zapisać dość proste warunki do spełnienia.

Uczestnicy promocji

W promocji mogą brać udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terenie Polski. Wykluczeni są ci, którzy w okresie od 1 stycznia 2017 do 8 sierpnia 2019 r. mieli otwarte konto lub złożyli wniosek o rachunek w PKO Banku Polskim.

Jak zdobyć premię 100 zł?

Czas, byś poznał zadania, jakie musisz spełnić, by zgarnąć 100 zł premii.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2019 r. zarejestruj się w promocji „Premia dla aktywnych” i złóż wniosek o internetowe PKO Konto za Zero. Wyraź przy tym zgodę na kontaktowanie się z Tobą w celach marketingowych.

Krok 2
Krok 2

Do 15 września 2019 r. podpisz umowę o wspomniany rachunek.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 40 dni od podpisania umowy o konto:

  • Zrób dwa rodzaje transakcji:
    • przynajmniej jedną aplikacją mobilną IKO przy użyciu kodu lub czeku BLIK na łączną kwotę min. 40 zł,
    • co najmniej jedną bezgotówkową, przy użyciu karty wydanej do konta, na łączną kwotę min. 200 zł;
  • zapewnij wpływ wynagrodzenia na kwotę min. 1 000 zł. Wniosek o jego przelewanie do PKO BP możesz wypełnić online
Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz w ciągu 90 dni, licząc od daty podpisania umowy o konto.

Kto pierwszy, ten lepszy

Zwracamy uwagę, że bank nagrodzi pierwszych 300 osób, które spełnią warunki promocji. Może się więc zdarzyć, że otworzysz konto, zaczniesz realizować zadania, ale nie załapiesz się na bonus, bo inni będą szybsi. Niewiele może Ci pomóc obietnica banku, że na stronie internetowej zamieści informację, że do rozdania pozostało jeszcze 50 nagród.

Konto za Zero

Rachunek tego typu rekomendowany jest osobom aktywnym, lubiącym korzystać z nowoczesnej bankowości.

          

100 zł miła rzecz, ale…

Wiesz już, że za założenie Konta za Zero, wykonanie dwóch rodzajów transakcji i zapewnienie wpływu na rachunek otrzymasz 100 zł premii. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się proste i łatwe. Dla części osób problemem może być jednak zapewnienie wpływu wynagrodzenia.

Dlatego sugerujemy, byś rozważył udział w programie poleceń PKO BP. Premia w nim też wynosi 100 zł, masz do wykonania dokładnie te same transakcje, co w opisywanej akcji, ale nie ma wymogu zapewnienia wpływu na rachunek. Na dodatek możesz wybrać jedno z promowanych kont, a będąc już klientem PKO BP, polecać jego produkty i zgarniać kolejne bonusy.

Spójrz na opis programu poleceń i sam zdecyduj, w której akcji łatwiej Ci będzie zdobyć premię. Zwracamy uwagę, że otwierając konto z rekomendacji, nie musisz się zbytnio spieszyć, bo w programie nie ma puli nagród.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia dla aktywnych"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.