Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

pozyczkaplus.pl

pozyczkaplus.pl

Platforma pożyczkowa pozyczkaplus.pl jest prowadzona przez firmę Aventus Group pośredniczącą w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych w imieniu TUSUMI sp. z o.o. Pieniądze są pożyczane zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej oraz umową pożyczki.

pozyczkaplus.pl

Firma Aventus Group działa również w Czechach, Litwie i Łotwie. W Polsce jej „korzenie” wywodzą się z podmiotu o nazwie Mała Pożyczka obecnego na naszym rynku od 2010 r.

Pożyczki są udzielane osobom w wieku 19 – 73 lata na okres 15, 30 lub 45 dni do kwoty 10 000 zł. Pierwsza pożyczka może być udzielona maksymalnie na 30 dni na kwotę do 3000 zł.

Cały proces przebiega elektronicznie. Numer rachunku bankowego klienta jest potwierdzany zdalnie lub przelewem weryfikacyjnym.

Informacje finansowe dotyczące pożyczkodawcy nie są sprawdzane w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) lecz w innych rejestrach zawierających dane o zobowiązaniach, w tym bazach danych dłużników.

Platforma pozyczkaplus.pl propaguje zasady odpowiedzialnego zaciągania szybkich pożyczek w sytuacji konieczności dokonania nieplanowanego zakupu lub rozwiązania krótkoterminowych problemów finansowych i podkreśla, że pożyczki nie mogą być uważane za dodatkowe źródło dochodów.

Konta bankowe: pozyczkaplus.pl