Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Pożyczka SuperGrosz

Pożyczka SuperGrosz
Źródło: supergrosz.pl
SuperGrosz
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

SuperGrosz kieruje swoją ofertę do osób potrzebujących dodatkowej gotówki bez zbędnych formalności. Przyjrzyjmy się szczegółom tej pożyczki.

Pełna analiza pożyczki SuperGrosz


Pożyczka SuperGrosz – koszty

Oto najważniejsze parametry pożyczki SuperGrosz.

Należy pamiętać, że dokładna wysokość raty oraz całkowita kwota do spłaty zależą od wybranej kwoty oraz okresu spłaty pożyczki.

Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę ratalną w SuperGrosz?

Pożyczkę w SuperGrosz może otrzymać konsument posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, który:

 • jest w wieku od 21 do 80 lat;
 • posiada polskie obywatelstwo z miejscem zamieszkania na terenie RP;
 • posiada dowód osobisty;
 • uzyska pozytywną ocenę zdolności kredytowej i historii kredytowej;
 • ma aktualny numer telefonu i adres e-mail.

Z pożyczki na warunkach promocyjnych “Super Promocja” mogą skorzystać wnioskodawcy, którzy nie zawarli dotychczas z Aiqlabs Sp. z o.o. umowy pożyczki ratalnej.

Należy zaznaczyć, że w przypadku wnioskowania o pożyczkę z wypłatą na konto dodatkowym warunkiem jest wymóg posiadania konta osobistego. Warto jednak wiedzieć, że SuperGrosz udostępnia także opcję wypłaty pożyczki czekiem GIRO. W przypadku wyboru tej metody rachunek bankowy nie jest wymagany. Wystarczy, że po przyznaniu pożyczki klient uda się do najbliższego urzędu Poczty Polskiej lub placówki Banku Pocztowego i okaże dowód osobisty oraz otrzymany SMS z kodem – gotówka zostanie wypłacona bezpośrednio do ręki.

Do złożenia wniosku o pożyczkę klient nie potrzebuje żadnych dodatkowych dokumentów – niezbędny jest jedynie dowód osobisty.

Jak wziąć pożyczkę online w SuperGrosz?

Proces wnioskowania o pożyczkę w SuperGrosz przebiega online i składa się z następujących etapów:

 1. Ustalenie kwoty i okresu spłaty pożyczki – wystarczy wejść na stronę supergrosz.pl i za pomocą suwaków wybrać kwotę pożyczki i liczbę rat. Poniżej ukażą się informacje na temat kosztów pożyczki (odsetki, prowizja, RRSO, wysokość raty i całkowita kwota do spłaty), formularz informacyjny oraz harmonogram spłat. Po zapoznaniu się z nimi należy kliknąć przycisk “Wnioskuj”; 
 2. Wypełnienie wniosku – kolejnym krokiem jest uzupełnienie wniosku o pożyczkę. Należy podać w nim: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, numer PESEL, seria i numer dowodu osobistego, datę wydania oraz datę ważności dowodu osobistego, adres zamieszkania oraz informacje na temat statusu zawodowego, miesięcznego dochodu oraz kosztów utrzymania. Po zapoznaniu się z dokumentami oraz wyrażeniu odpowiednich zgód wnioskodawca może przejść do następnego etapu. Na podany we wniosku numer telefonu zostanie przesłana wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w odpowiedniej rubryce;
 3. Weryfikacja tożsamości – następnie rozpocznie się proces weryfikacji tożsamości. W ten sposób pożyczkodawca będzie mógł się upewnić się, że wnioskodawca jest rzeczywiście osobą, za którą się podaje;
 4. Otrzymanie decyzji – po pozytywnej weryfikacji pożyczkodawca sprawdzi zdolność kredytową oraz historię spłat dotychczasowych zobowiązań i podejmie decyzję odnośnie udzielenia pożyczki. O rozpatrzeniu wniosku klient zostanie poinformowany poprzez wiadomość SMS oraz e-mail;
 5. Wypłata środków – w przypadku otrzymania pozytywnej decyzji dodatkowe środki niezwłocznie zostaną przyznane klientowi.

SuperGrosz – weryfikacja tożsamości

Warto wiedzieć, że weryfikacja w SuperGrosz odbywa się za pomocą jednej z dwóch dostępnych metod:

 • poprzez system Konto X – identyfikacja tożsamości następuje za pomocą danych udostępnionych podczas logowania się do konta bankowego. Jest to najszybsza metoda, która umożliwia otrzymanie decyzji bezpośrednio po dokonaniu pozytywnej weryfikacji;
 • poprzez GIRO – ta metoda nie wymaga posiadania konta bankowego. W przypadku wyboru tego wariantu, po otrzymaniu decyzji pozytywnej klient otrzyma wiadomość SMS z kodem. Weryfikacja polega na okazaniu dowodu osobistego oraz kodu SMS w urzędzie pocztowym lub Banku Pocztowym przy odbiorze przyznanych środków.

Dodatkowe informacje

Poniżej dodatkowe informacje o pożyczce SuperGrosz.

Pakiet medyczny

Wnioskując o pożyczkę SuperGrosz, klient może skorzystać z Pakietu Medycznego. Dostępne pakiety różnią się oferowanymi usługami, liczbą dostępnych lekarzy oraz okresem trwania umowy. Oferują one m.in. konsultacje lekarskie przez telefon lub online, e-recepty, e-skierowania, e-zwolnienia czy badania laboratoryjne wraz z konsultacją wyników.

Dostępne Pakiety Medyczne zostaną zaprezentowane klientowi w trakcie wnioskowania o pożyczkę. Jeżeli zdecyduje się on na pożyczkę wraz z pakietem, koszt pakietu zostanie rozłożony na raty i doliczony do pożyczki.

Przydatne dokumenty

 1. Wzór umowy pożyczki ratalnej
 2. Regulamin
 3. Regulamin "Super Promocja"

O instytucji

SuperGrosz.pl to marka należąca do firmy Aiqlabs Sp. z o.o. wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod numerem KRS 0000551150.  

Firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych, który zrzesza firmy działające w sposób etyczny oraz przestrzegające Zasad Dobrych Praktyk.  

Pytania i odpowiedzi: