Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Pożyczka Internetowa Alior Bank

Pożyczka Internetowa Alior Bank
Źródło: strona Alior Banku
Alior Bank - Pożyczka internetowa
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

Pożyczka Internetowa Alior Banku może okazać się dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki. Przyjrzymy się szczegółom tej oferty.

Pełna analiza Pożyczki Internetowej Alior Banku


Pożyczka Internetowa Alior Bank – koszty

Oto najważniejsze parametry oferty. Zwróć uwagę na założenia, które zostały przyjęte do wyliczeń (kwota kredytu: 10 000 zł, okres spłaty: 24 miesiące):

Pamiętaj, że dokładna wysokość raty oraz całkowita kwota do spłaty zależą od indywidualnych parametrów kredytu.

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać Pożyczkę Internetową Alior Bank? 

Pożyczka Internetowa skierowana jest do nowych klientów. Mogą z niej skorzystać klienci indywidualni, którzy nie mają jeszcze pożyczki lub kredytu konsolidacyjnego w tym banku. Potencjalny kredytobiorca powinien przede wszystkim mieć ukończone 18 lat i wykazywać regularny dochód.

Koniecznym kryterium, jakie musi spełnić wnioskodawca, jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej – bank przeanalizuje ją, biorąc pod uwagę m.in. źródło i wysokość dochodu, koszty utrzymania czy zobowiązania finansowe. Dzięki temu kredytodawca może upewnić się czy jesteś zdolny do bezproblemowego i terminowego regulowania rat.

Bank sprawdzi również, w jaki sposób wywiązywałeś się ze swoich dotychczasowych zobowiązań. Istotne znaczenie ma rzetelność i wiarygodność klienta – warunkiem niezbędnym do uzyskania kredytu jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej.

Jak skorzystać z kredytu gotówkowego online Alior Banku?

Pożyczka Internetowa udzielana jest online, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na stronie banku. Na podany przez Ciebie numer telefonu oddzwoni konsultant, który przeprowadzi Cię przez dalszy proces kredytowy. Wszelkie formalności załatwiane są zdalnie – przez telefon oraz e-mail.

Weryfikacja tożsamości odbywa się za pomocą aparatu w Twoim telefonie. Bank poprosi Cię o wykonanie zdjęć dowodu osobistego oraz nagranie tego, jak wykonujesz kilka poleceń. W ten sposób kredytodawca zweryfikuje Twój dokument tożsamości i upewni się, że jesteś osobą, za którą się podajesz.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej oraz zawarciu umowy bank przeleje środki na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Pożyczka gotówkowa Alior Bank – dodatkowe informacje

Ubezpieczenie pożyczki przez Internet Alior Bank

Dla kwoty kredytu powyżej 70 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami) bank wymaga zabezpieczenia zobowiązania w postaci cesji z umowy ubezpieczenia od utraty pracy i NNW. Składka opłacana jest jednorazowo. Zawarcie umowy ubezpieczenia w Alior Banku jest dobrowolne.

Ubezpieczenie PZU SA oferowane przez Alior Bank obejmuje utratę pracy lub hospitalizację w NNW, trwały uszczerbek na zdrowiu w NNW oraz śmierć w NNW. Dokładny zakres ochrony zależny jest od tego czy ubezpieczający – w momencie wystąpienia zdarzenia – był osobą zatrudnioną czy np.: rencistą lub emerytem. Ochrona trwa w okresie obowiązywania umowy kredytu, ale nie dłużej niż 60 miesięcy.

Produkty towarzyszące

Zaciągając Pożyczkę Internetową możesz dodatkowo założyć Konto Jakże Osobiste lub zdecydować się na Kartę Kredytową Mastercard OK!

Kalkulator Pożyczki Internetowej Alior Bank

Orientacyjną wysokość raty możesz sprawdzić na stronie oferty. Wystarczy, że za pomocą suwaków wybierzesz kwotę jaką chcesz pożyczyć i ustalisz okres spłaty. Bank zastrzega, że przedstawione wyliczenia opierają się na parametrach zawartych w przykładzie reprezentatywnym i mają charakter szacunkowy. Ostateczne warunki finansowania ustalane są indywidualnie w zależności od zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Przydatne dokumenty

  1. Wyciąg z Tabeli Opłat i Prowizji

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.

Pytania i odpowiedzi: