Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 22 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: pozyczkaplus.pl lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

Pożycz za darmo na platformie pozyczkaplus.pl do 3000 zł i zyskaj 67 zł premii

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Pożycz za darmo na platformie pozyczkaplus.pl do 3000 zł i zyskaj 67 zł premii
Źródło: strona promocji

Przedstawiamy kolejny dowód, że pożyczanie pieniędzy może nie generować żadnych kosztów, ale wręcz przynosić wymierne korzyści materialne. Decydując się na pożyczkę do 3000 zł z terminem spłaty 30 dni, możesz otrzymać 67 zł premii, oczywiście pod warunkiem, że oddasz pieniądze w terminie.

Można powiedzieć, że pierwsza „chwilówka” absolutnie za darmo to obecnie rynkowy standard. Firmy pożyczkowe, które chcą się wyróżnić, przyciągnąć do siebie klientów, oferują więc premię pieniężną za pożyczenie u nich pieniędzy! Brzmi to wręcz nieprawdopodobnie, ale taka jest prawda – oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś, a na dodatek dostajesz premię – w tym przypadku 67 zł - na wskazany przez siebie rachunek bankowy.

Organizatorem akcji „Pożycz za darmo i zyskaj 67 zł premii”, która potrwa do 22 grudnia 2019 r., jest Aventus Group sp. z o.o.

Najpierw pomyśl, potem zdecyduj

Czujemy się w obowiązku zwrócić Twoją uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii związanych z pożyczkami.

Pamiętaj, niezależnie od tego, jak atrakcyjne wydają Ci się warunki oferty, że każde zobowiązanie trzeba spłacić, a preferencyjne warunki obowiązują tylko w ściśle określonych przypadkach. Przeważnie oznacza to obowiązek spłaty należności w określonym czasie i terminowego regulowania kolejnych rat.

W razie opóźnienia utracisz preferencyjne warunki i musisz się liczyć z koniecznością poniesienia wszelkich opłat związanych ze „standardową” pożyczką w danej firmie. W sytuacji, gdy opóźnienie będzie znaczące, a Ty będziesz unikał kontaktów z pożyczkodawcą, sprawa może trafić do sądu, a następnie do komornika, co będzie oznaczało dla Ciebie bardzo wysokie koszty.

Decydując się na udział w akcjach związanych z zaciąganiem długu, musisz działać bardzo rozważnie i roztropnie, po pełnej analizie swojej sytuacji finansowej.

Kto może wziąć pożyczkę z premią?

Uczestnikiem promocji może być osoba w wieku od 19 do 73 lat, która nigdy wcześniej nie zaciągała żadnego zobowiązania wobec podmiotu współpracującego z organizatorem, czyli firmy TUSUMI sp. z o.o.

Spełnienie tego warunku nie oznacza automatycznie, że otrzymasz pożyczkę, a tym bardziej bonus. Decydujące znaczenie ma wynik badania Twojej zdolności kredytowej, sprawdzenia, czy nie figurujesz w rejestrze dłużników i wywiązanie się przez Ciebie z warunków promocji.

Niezbędne działania do zdobycia bonusu

Wymagane działania sprowadzają się dosłownie do kilku ruchów:

Drukuj

Bardzo istotne kwestie

Możliwość zdobycia premii za pożyczenie pieniędzy to nowość na rynku, więc zwracamy Ci uwagę na kilka kwestii, które są niezwykle ważne dla tego, by udział w tej akcji zakończył się pełnym sukcesem.

Potwierdzenie konta bankowego

Potwierdzenia konta bankowego, na które ma być dokonany przelew pożyczki, możesz dokonać na dwa sposoby:

  • ekspresowo – logując się do bankowości internetowej swojego banku według wskazówek, jakie zobaczysz w trakcie rejestracji do udziału w promocji;
  • standardowo – wykonując przelew kwoty 1 grosza z własnego rachunku bankowego.

Badanie zdolności kredytowej

Udzielająca pożyczki firma TUSUMI sp. z o.o. nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej (BIK). Przy ocenie kredytowej Twoje dane będą sprawdzane w:

  • Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej;
  • Kaczmarski Group;
  • Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej (CRIF).

Rachunek do spłaty pożyczki

Numer rachunku bankowego, na który będziesz zobowiązany spłacić zadłużenie, znajdziesz w swoim profilu klienta. Możesz skorzystać z przelewu natychmiastowego (od razu otrzymasz potwierdzenie rozliczenia pożyczki) lub wykonać przelew „standardowy”.

Nie ma znaczenia, czy pieniądze zostaną przekazane z Twojego konta, czy rachunku osoby trzeciej ani to, czy zrobisz to w bankowości elektronicznej, oddziale banku, czy na poczcie. Ważne, by dotarły na czas do odbiorcy i przelew był wypełniony zgodnie z instrukcjami zawartymi w Twoim profilu klienta.

Utrata premii

W razie przekroczenia terminu spłaty utracisz prawo do premii gotówkowej oraz zwolnienia z opłat związanych z pożyczką. Będziesz wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy wraz ze wszelkimi kosztami, tj.: prowizjami, opłatami i odsetkami, stosownie do kwot wskazanych w symulacji zawartej w umowie pożyczki.

Prawo do premii pieniężnej utracisz także wtedy, gdy:

  • podasz nieprawdziwe lub nieprawidłowe dane osobowe;
  • wycofasz zgody na przetwarzanie danych osobowych w trakcie trwania umowy pożyczki;
  • odstąpisz od umowy pożyczki lub złożysz jej wypowiedzenie.

Wspomniane okoliczności nie pozbawią Cię jednak możliwości korzystania z pożyczonych środków za darmo.

Szybka pożyczka, szybka premia

Zauważ, że regulamin szczegółowo opisuje zasady udzielenia pożyczki i kwestie związane z jej terminową spłatą. Nie mówi natomiast nic na temat obowiązkowego okresu korzystania z otrzymanych pieniędzy. Można więc wnioskować, że możesz oddać dług wkrótce po zaciągnięciu zobowiązania. Dzięki temu unikniesz pokusy wydania pożyczonej kwoty, co mogłoby skutkować kłopotami z dotrzymaniem terminu spłaty.

Raz jeszcze prosimy – zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej promocji, rozważ wszystkie plusy i minusy, dobrze się zastanów, byś nie wpędził się w niepotrzebne kłopoty.

Co sądzisz o tego typu ofertach? Chętnie poznamy Twoją opinię. Daj nam znać w komentarzu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Pożycz za darmo i zyskaj 67 zł premii"

O instytucji

Platforma pożyczkowa pozyczkaplus.pl jest prowadzona przez firmę Aventus Group pośredniczącą w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych w imieniu TUSUMI sp. z o.o. Pieniądze są pożyczane zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej oraz umową pożyczki.

Czytaj więcej

Komentarze