Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 50 zł na Allegro za Konto 360° Junior w Banku Millennium.

70 zł za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium

70 zł za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Organizatorem promocji "Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 31 października 2020 r. bądź do wyczerpania limitu 5000 rachunków otwartych w ramach tej akcji.

Jak sama nazwa wskazuje, oferta specjalna polega na założeniu Konta 360° Junior dziecku do 18 roku życia. Potem trzeba się wykazać niewielką aktywnością w korzystaniu z rachunku, różną w zależności od wieku pociechy.

70 zł na goodie

Nagroda w tej promocji składa się z dwóch części. Pierwsza to 50 zł w formie eKarty podarunkowej goodie do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych, a druga to 20 zł na konto cashback goodie.

W dalszej części tekstu znajdziesz dokładne informacje co do przekazania premii.

Promocja dla rodzica

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przykazywane elektronicznie i telefonicznie.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w tym banku, czyli Konta 360°. Możesz też skorzystać z innych propozycji Banku Millennium!

Naprawdę proste warunki

Wróćmy do promocji Konta 360° Junior. Jak już wspominaliśmy, wymagania stawiane przez Bank Millennium w tej promocji są bardzo łatwe do realizacji. Sprawdź, co powinieneś zrobić.

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2020 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior przez bankowość elektroniczną Millenet.

Krok 2
Krok 2

Tyle wystarczy, byś otrzymał bonus w wysokości 20 zł, gdy Twoje dziecko nie skończyło jeszcze 13 lat. W przypadku, gdy jest starsze, konieczne jest, by nastolatek wykonał do 31 października 2020 r. min. 1 transakcję zbliżeniową telefonem.

Krok 3
Krok 3

Do 30 listopada 2020 r. zasil nowo otwarty rachunek kwotą min. 100 zł;

Jeśli Twoje dziecko skończyło 13 lat, dopilnuj, by pociecha wykonała min. 3 transakcje kartą (w tym zbliżeniowo telefonem) lub Blikiem.

Za spełnienie tych warunków bank przekaże 50 zł na eKarcie podarunkowej goodie.

Nagroda
Nagroda

Do 31 grudnia 2020 r. Bank Millennium wyśle Ci poprzez wiadomość SMS kody cyfrowe potrzebne do odbioru obu nagród.

Dodatkowe informacje:

  • Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior.
  • Do 30 listopada 2020 r. nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.
  • Jeśli posiadasz nieaktualny numer telefonu albo stracisz kod umożliwiający odbiór nagrody, bank nie jest zobowiązany do ponownego wysłania bonusu.
  • Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Przy okazji wyjaśniamy, że jeśli kiedykolwiek wcześniej brałeś udział w promocji Konta 360° Junior i otworzyłeś rachunek dla swojego dziecka, a teraz w ramach obecnej oferty chciałbyś założyć konto dla drugiej pociechy - nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to uczynił.

Korzystanie z nagrody

Po spełnieniu warunków zapisanych w regulaminie będziesz miał do dyspozycji dwie nagrody, wykorzystanie każdej z nich rządzi się nieco innymi prawami.

50 zł na eKarcie podarunkowej w aplikacji Goodie otrzymasz w postaci cyfrowego kodu przesłanego sms-em na numer telefonu, na którym odbierasz kody do autoryzacji transakcji. Na aktywację tej nagrody będziesz miał 60 dni.

eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy od aktywacji kodu i można jej używać do płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie Polski.

Bonus w wysokości 20 zł będzie Ci przekazany w identyczny sposób, jak to opisaliśmy wyżej. W wiadomości z banku znajdziesz instrukcję jego wykorzystania. Najważniejsze, byś aktywował kod w ciągu 14 dni od jego przesłania, dzięki czemu stan Twojego konta cashback goodie powiększy się o 20 zł.Po zgromadzeniu na nim min. 21 zł będziesz mógł przekazać pieniądze na wskazany rachunek bankowy.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Kiedy Twoje dziecko skończy 13 lat, może także korzystać z karty debetowej i wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

Gotówka na zakupy dla dziecka

Pewną niedogodnością związaną z tą promocję może być konieczność skorzystania z dodatkowej aplikacji Goodie. W ostatecznym rozrachunku, ze względu na rabaty i inne bonusy, które możesz dzięki niej uzyskać, może się okazać, że mimo wszystko jest ona dla Ciebie przydatna i będziesz z niej korzystał z radością.

Założenie dziecku konta całkowicie zdalnie jest idealnym rozwiązaniem, a nieco starsze pociechy mają sporo czasu na wykonanie wymaganej transakcji. Jeśli chcesz nauczyć dziecko, jak korzystać z bankowości, promocja Banku Millennium może być do tego pierwszym krokiem.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.