Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł na eKarcie goodie za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium

50 zł na eKarcie goodie za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem drugiej edycji promocji "Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 10 września 2021 r. bądź do wyczerpania limitu 5000 rachunków otwartych w jej ramach.

Zadaniem uczestników promocji jest założenie Konta 360° Junior dziecku do 18 roku życia. Potem należy się wykazać niewielką aktywnością w korzystaniu z rachunku. Zakres niezbędnych działań uzależniony jest od wieku pociechy. Do zdobycia jest 50 zł na eKarcie podarunkowej goodie do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Promocja dla rodziców

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu, czyli bankowości internetowej. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł sms oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie elektronicznie bądź telefonicznie informacji handlowych lub marketingowych.

Nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? To nawet lepiej, bo możesz zacząć od założenia konta osobistego w tym banku, czyli Konta 360°, i zdobycia nagrody powitalnej. Potem będziesz mógł wziąć udział nie tylko w akcji dotyczącej Konta 360° Junior, ale i w innych promocjach przygotowanych przez Bank Millennium dla jego klientów.

Naprawdę proste warunki

Wracając do promocji Konta 360° Junior. Jak już wspomnieliśmy, wymagania stawiane przez Bank Millennium w tej promocji są bardzo łatwe do realizacji. Sprawdź, co powinieneś zrobić.

Krok 1
Krok 1

Do 10 września 2021 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior przez bankowość elektroniczną Millenet.

Krok 2
Krok 2

Do 31 października 2021 r. zasil nowo otwarte Konto 360° Junior kwotą min. 50 zł.

Krok 3
Krok 3

Jeśli Twoje dziecko skończyło 7 lat, dopilnuj, by do wspomnianej daty pociecha:

  • aktywowała aplikację mobilną Banku Millennium;
  • wykonała min. 1 transakcję bezgotówkową kartą, Blikiem lub zbliżeniowo telefonem.
Nagroda
Nagroda

Kod do aktywowania eKarty goodie o wartości 50 zł otrzymasz do 30 listopada 2021 r. Bonus zostanie przekazany w wiadomości sms na numer telefonu, na który bank wysyła Ci kody autoryzacyjne.

Dodatkowe informacje:

  • Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior, ale jeśli kiedykolwiek wcześniej brałeś udział w promocji tego rachunku i założyłeś go dla starszej pociechy, a teraz chciałbyś otworzyć konto dla młodszego dziecka, to niestety nie jest to możliwe. Dotyczy Cię wówczas warunek uniemożliwiający zdobycie nagrody przez osobę, która brała wcześniej udział w akcji specjalnej Konta 360° Junior.
  • Do 31 października 2021 r. nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.
  • Jeśli podasz nieaktualny numer telefonu albo stracisz kod umożliwiający odbiór nagrody, bank nie jest zobowiązany do ponownego wysłania bonusu.
  • Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Korzystanie z nagrody

Bonus otrzymasz w postaci cyfrowego kodu przesłanego sms-em na numer telefonu, na którym odbierasz kody do autoryzacji transakcji. Na aktywację nagrody będziesz miał 60 dni. W tym czasie musisz zainstalować i aktywować aplikację goodie, zaakceptować „Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie” oraz „Regulamin wydawania i użytkowania kart podarunkowych goodie – bankowość przedsiębiorstw w Banku Millennium S.A.”, po czym wymienić otrzymany kod na eKartę podarunkową goodie.

Będzie ona ważna przez 12 miesięcy od aktywacji kodu i można jej używać do płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie Polski.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Kiedy Twoje dziecko skończy 13 lat, może także korzystać z karty debetowej i wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

Pieniądze na zakupy dla dziecka

Pewną niedogodnością związaną z tą promocję może być konieczność skorzystania z dodatkowej aplikacji Goodie. W ostatecznym rozrachunku, ze względu na rabaty i inne bonusy, które możesz dzięki niej uzyskać, może się okazać, że mimo wszystko jest ona dla Ciebie przydatna i będziesz z niej korzystał z radością.

Nie ma przeszkód, by o wydaniu nagrody współdecydowała Twoja pociecha. Będzie to dla niej z pewnością praktyczna lekcja nowoczesnej bankowości.

Założenie dziecku konta całkowicie zdalnie jest idealnym rozwiązaniem, a nieco starsze pociechy mają sporo czasu na wykonanie wymaganej transakcji. Jeśli chcesz nauczyć dziecko, jak korzystać z bankowości, promocja Banku Millennium może być do tego pierwszym krokiem.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior - edycja 2"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.