Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł do Biedronki z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

350 zł do Biedronki z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Po ostatnim wysypie promocji w BNP Paribas pojawiła się nowa akcja specjalna, tym razem - według bankowych marketingowców - w sam raz na powrót do szkoły.

Można do niej przystąpić do 15 września 2019 r., jednak podobnie jak we wcześniejszych promocjach obowiązuje tu limit rejestracji i obecnie wynosi 2500 zgłoszeń. Wydaje się, że to dużo, ale z doświadczenia wiemy, że ze względu na sporą popularność, akcja może zakończyć się sporo przed czasem.

Organizatorem, tak jak w poprzednich promocjach, jest Ad Astra sp. z o.o.

350 zł premii na początek roku szkolnego

Nagrodą w promocji jest 350 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Premia jest podzielona na dwie części - 150 zł oraz 200 zł i każda z nich zostanie przyznana za spełnienie innych warunków.

Ponownie krótki okres karencji

Od niedawna BNP Paribas kieruje swoje promocje do osób pełnoletnich, które w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie posiadały w tym banku konta osobistego (ani nie były współposiadaczami takiego rachunku).

Tak krótki okres karencji to wyjątek wśród bankowych promocji (w których karencja jest dłuższa), doceniamy zatem te zapisy w regulaminie.

Wysoka nagroda za spełnienie prostych warunków

Pokaźna premia w tej promocji może być istotnie niezłym zastrzykiem gotówki na szkolne wydatki. Warunki samej akcji na szczęście są dość proste:

Krok 1
Krok 1

Do 15 września 2019 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu i PESEL.

Wyraź przy tym wymagane oświadczenia na przetwarzanie danych do celów promocji, przekazaniu do BNP Paribas przez organizatora informacji niezbędnych do przeprowadzenia akcji oraz do poinformowania firmy Ad Astra przez bank o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji.

Krok 2
Krok 2

Również do 15 września 2019 r. podpisz umowę o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą debetową oraz usługami bankowości elektronicznej.

Uwaga: dane we wniosku o konto muszą zgadzać się z tymi, które podałeś podczas rejestracji w promocji!

Krok 3
Krok 3

We wrześniu 2019 r. wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą.

Bank wlicza tu płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, także przez Google Pay i Apple Pay, wykluczone są natomiast płatności przez podmioty trzecie np. PayU, Blik, Dotpay czy Blue Media.

Informacja
Informacja

Najpóźniej 21 października 2019 r. otrzymasz od organizatora informację mailową o otrzymaniu pierwszej premii.

Nagroda
Nagroda

Nagroda I - 150 zł - trafi do Ciebie w wiadomości SMS do końca października 2019 r.

Krok 4
Krok 4

W październiku 2019 r. spełnij łącznie poniższe warunki:

  • wykonaj min. 2 przelewy internetowe lub mobilne z Konta Otwartego na Ciebie (z wyjątkiem przelewów natychmiastowych bądź dokonanych przez pośredników, np. Blika czy PayU);
  • dokonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij łączne wpływy na konto w kwocie min. 1000 zł (nie mogą to być przelewy z Twoich innych kont osobistych bądź rachunków kredytowych w BNP Paribas, ani z kont w BGŻOptima).
Nagroda
Nagroda

Do 20 listopada 2019 r. zostaniesz poinformowany o przyznaniu drugiej premii. Nagrodę II - 200 zł - otrzymasz SMS-em do końca listopada 2019 r.

UWAGA: Nagrodę II otrzymasz tylko wtedy, kiedy spełnisz warunki otrzymania pierwszej części premii.

Wykorzystanie nagród

Nagroda ma formę elektronicznych kodów do wykorzystania w sieci Biedronka, które należy podać kasjerowi przed zakończeniem zakupów. Oba vouchery należy wykorzystać najpóźniej 31 maja 2020 r. i można to robić wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu odpowiednio 150 zł i 200 zł.

Zasady wykorzystania e-kodów opisuje ten dokument.

Kilka słów o Koncie Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas to wygodny rachunek osobisty, który prowadzony jest bezpłatnie. Bank umożliwia Ci wybór jednej z trzech kart debetowych o różnych funkcjonalnościach, ale i innych opłatach za obsługę.

Zwróć uwagę, że w promocji "Powrót do szkoły" możesz wybrać dowolną kartę - pierwszym wyborem dla większości z nas będzie Karta Otwarta na Dzisiaj, przy której można łatwo uniknąć miesięcznej opłaty za korzystanie (wystarczy wykonać co najmniej jedną transakcję plastikiem na dowolną kwotę).

A może karta kredytowa do zestawu?

Kiedy już założysz Konto Otwarte na Ciebie, rozważ skorzystanie z karty kredytowej Mastercard Standard. W aktualnej promocji możesz zyskać 400 zł na zakupy do wybranego sklepu (np. Empik, Allegro), a dzięki odpowiedniej aktywności, nie zapłacisz za pierwszy rok użytkowania karty.

Jeśli zdecydujesz się na kartę kredytową, sugerujemy w pierwszej kolejności założyć konto osobiste w opisywanej tu promocji, a dopiero potem zawnioskować o "kredytówkę". Z doświadczenia wiemy, że taki proces przebiega prościej.

Kolejna rekordowa i szybka premia od BNP Paribas

BNP Paribas przyzwyczaił nas już do tego, że w swoich promocjach kusi klientów atrakcyjnymi nagrodami i także tym razem się nie zawiedliśmy. 350 zł w formie kodów do Biedronki robi wrażenie, podobnie jak uproszczenie samych warunków akcji.

Tym razem nie musimy mozolnie spełniać warunków w kolejnych długich miesiącach i czekać na premię - wystarczy spełnić wymagania promocji we wrześniu i październiku, aby już w listopadzie cieszyć się dodatkową gotówką.

Wprawdzie wtedy początek roku szkolnego będzie już dawno za nami, ale za to nagrodę będziemy mogli wykorzystać na prezenty świąteczne :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Powrót do szkoły"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.