Powerbank za 3 płatności zbliżeniowe telefonem od BZ WBK

Promocja zakończyła się dnia 31 stycznia 2018 r.

Powerbank za 3 płatności zbliżeniowe telefonem od BZ WBK Źródło obrazka: strona promocji

Opłaca się dokonywać transakcji mobilnych – nie tylko ze względu na wygodę, ale także z powodu częstego nagradzania tej formy płatności przez banki. Tym razem na promowanie płatności zbliżeniowych telefonem zdecydował się BZ WBK. W promocji „Zyskaj moc z kartą mobilną Visa” rozdaje powerbanki za 3 transakcje zbliżeniowe telefonem.

Akcja organizowana przez BZ WBK jest skierowana do posiadaczy debetowych lub kredytowych kart mobilnych Visa w tym banku. Choć datę zakończenia promocji ustalono na 31.01.2018, to bank ma do rozdania tylko 1000 powerbanków z logiem Visa o pojemności 4000 mAh. Nie warto więc zwlekać ze spełnieniem warunków promocji – tym bardziej, że zgarnięcie nagrody będzie wymagało od Ciebie podjęcia pewnych kroków już w listopadzie.

Jak otrzymać powerbank?

Głównym warunkiem ubiegania się o nagrodę jest posiadanie mobilnej karty debetowej lub kredytowej Visa. Jeśli nie dysponujesz żadną z tych kart, w dalszej części tekstu podpowiemy Ci, jak możesz zacząć z nich korzystać.

Na ten moment załóżmy, że posiadasz już dostęp do wspomnianej karty Visa-Mobile. Co powinieneś zrobić, by zgarnąć powerbank?

 1. W każdym z 3 miesięcy trwania promocji (listopad’17, grudzień’17 oraz styczeń’18) dokonaj przynajmniej jednej transakcji tą samą kartą mobilną Visa;
 2. Do końca trwania promocji wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny, akceptując regulamin oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z akcją promocyjną.

Powerbank otrzyma pierwsze 1000 osób, które spełnią warunki promocji. Zostanie on dostarczony za pośrednictwem kuriera na adres wskazany w formularzu rejestracyjnym najpóźniej do 20 lutego 2018 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Co warto wiedzieć o karcie Visa-Mobile?

Visa-Mobile to wirtualna karta umożliwiająca płatności zbliżeniowe telefonem z poziomu aplikacji BZWBK24 mobile. Wystarczy, że posiadasz smartfona z systemem Android (w wersji 4.4 lub nowszej), obsługującego technologię NFC.

Jeśli Twój telefon spełnia powyższe wymogi techniczne, pozostaje Ci tylko uruchomienie mobilnej karty Visa. W tym celu otwórz aplikację BZWBK24 mobile, wybierz opcję „Płać zbliżeniowo” na ekranie głównym i postępuj zgodnie z instrukcjami. Będziesz musiał wybrać typ wirtualnej karty, zawrzeć umowę o jej wydanie oraz wskazać rachunek, do którego karta ma zostać dodana.

Karty Visa-Mobile (zarówno debetowa, jak i kredytowa) wydawane są bezpłatnie. Bank nie pobiera także miesięcznych opłat za ich użytkowanie. Wysokość pozostałych opłat zawarto w taryfie opłat i prowizji.

Płatności telefonem dokonasz dzięki odblokowaniu ekranu i zbliżeniu telefonu do terminala (dokładnie tak, jak w przypadku plastikowej karty). Pamiętaj, że nie musisz uruchamiać aplikacji, a jedynie włączyć funkcję NFC. W przypadku płatności o wartości powyżej 50 zł zostaniesz poproszony o autoryzację transakcji kodem PIN (nadasz go w menu aplikacji mobilnej).

Dobra okazja dla dotychczasowych klientów

Atrakcyjność nagrody wydaje się być zbyt mała, by przyciągnąć do BZ WBK nowych klientów. Z tego względu należy ocenić, że akcja „Zyskaj moc z kartą mobilną Visa” to propozycja głównie dla dotychczasowych posiadaczy produktów tego banku. Promocja może ich zachęcić do wnioskowania o dodatkową kartę wirtualną (Visa-Mobile debetową lub Visa-Mobile kredytową).

Do udziału w akcji zachęcamy obecnych klientów BZ WBK, którzy często dokonują mobilnych transakcji zbliżeniowych lub chcieliby spróbować tej formy płatności. Wygoda, która z niej płynie, stanowi nagrodę samą w sobie; a jeśli do tego masz szansę na otrzymanie powerbanku, to tym lepiej dla Ciebie. Radzimy się jednak pospieszyć, gdyż pula nagród do rozdania jest mocno ograniczona.

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.