Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

450 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

450 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną bardzo ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Powakacyjny bonus".

Łączna premia w wysokości 450 zł składa się z czterech części:

  • trzech premii gotówkowych o wartości 50 zł, 150 zł i 200 zł oraz
  • bonu do Biedronki o wartości 50 zł.

Atrakcyjna nagroda i proste warunki aktywności sprawiają, że choć termin zakończenia akcji wyznaczono na 27 września 2022 r., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do zdobycia premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Krok 1
Krok 1

Do 27 września 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 27 września 2022 r.

Krok 3
Krok 3

Do 11 października 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia musisz także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Wykonanie powyższych działań wystarczy do zdobycia premii gotówkowej 50 zł.

Krok 4
Krok 4

W październiku 2022 r. spełnij warunki uzyskania premii 150 zł:

  • zrealizuj z nowo otwartego rachunku min. 2 przelewy w bankowości internetowej (GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile) oraz
  • wykonaj transakcje Blik na łączną kwotę min. 300 zł.
Krok 5
Krok 5

Wiadomość o premii 50 zł (za otwarcie konta) i 150 zł (za aktywność w październiku) otrzymasz do 21 listopada 2022 r..

Do 26 listopada 2022 r. zaloguj się na stronie organizatora z wykorzystaniem linka i unikalnego kodu, który otrzymałeś przy okazji informacji o przyznaniu premii gotówkowej. Podaj tam numer rachunku otwartego w promocji, by organizator mógł przekazać Ci ten i kolejne bonusy.

Krok 6
Krok 6

W listopadzie 2022 r. spełnij dokładnie te same warunki co w październiku (Krok 4), za co organizator przyzna Ci 200 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu bonusu 200 zł (za aktywność w listopadzie) otrzymasz do 19 grudnia 2022 r., zaś premia wpłynie do końca tego miesiąca.

Krok 7
Krok 7

W grudniu 2022 r. spełnij przynajmniej jeden z poniższych warunków otrzymania bonu do Biedronki (50 zł):

  • zleć przelew w bankowości internetowej lub mobilnej ALBO
  • wykonaj choćby jedną transakcję Blik.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu bonu 50 zł do Biedronki (za aktywność w grudniu) otrzymasz do 21 stycznia 2023 r.. Bon do Biedronki zostanie Ci przekazany do końca tego miesiąca na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych rodzajów aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Bank uzna każdy przelew z konta osobistego zlecony w serwisie GOonline oraz w aplikacji mobilnej GOmobile z wyjątkiem przelewów natychmiastowych oraz zleconych z wykorzystaniem zewnętrznych systemów w rodzaju Dotpay, PayU czy Blik.

Transakcje Blik

Regulamin dopuszcza płatności przy użyciu kodu Blik w punktach handlowo-usługowych oraz płatności w Internecie.

Uwaga: nie są brane pod uwagę przelewy na telefon Blik, a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Kod do Biedronki

E-kod do Biedronki będzie ważny bezterminowo. Tworzący go ciąg cyfr musisz podać kasjerowi lub wpisać samodzielnie podczas płatności przy kasie samoobsługowej. Informację o wydanej kwocie i tej, która pozostała Ci do dyspozycji, znajdziesz w dolnej części paragonu.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejną część nagrody, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganej aktywności np. w październiku, to przepadnie Ci również premia za kolejne miesiące. Ważna jest zatem konsekwencja w działaniu.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych. Przypominamy, że do ubiegania się o premię niezbędne jest wnioskowanie o konto wraz z kartą.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay / Apple Pay). Wniosek jest taki, że choć w promocji wymagane są transakcje Blik, to ich wykonywanie nie pomoże w uniknięciu opłaty za korzystanie z plastiku.

Premia za kartę kredytową

Rozważając nawiązanie współpracy z BNP Paribas, warto też wiedzieć o promocji karty kredytowej z atrakcyjną premią.

Aż 450 zł premii za kilka transakcji

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i atrakcyjna premia z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Pamiętaj również o dodatkowym bonusie za kartę kredytową. Z decyzją, czy zechcesz wziąć udział w tej promocji, nie zwlekaj zbyt długo, by nie okazało się, że Twój wniosek nie zmieści się w promocyjnej puli.

Powodzenia! 🙂

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Powakacyjny bonus"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.