Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Poszukiwacz nowinek

Poszukiwacz nowinek

W naszym serwisie z pewnością znajdziesz teksty dla siebie. Tworzymy je z myślą zarówno o osobach biegłych w dziedzinie technologii, jak i tych, którzy z nowoczesnych rozwiązań korzystają obecnie rzadko lub wcale. A zatem, jeśli:

  • czujesz, że jesteś na bakier z technologią i chciałbyś to zmienić,
  • korzystasz z technologicznych nowinek na co dzień, ale chciałbyś przenieść to przyzwyczajenie na grunt finansów,
  • już korzystasz z kilku nowoczesnych rozwiązań w bankowości i zastanawiasz się, których jeszcze nie wypróbowałeś lub
  • lubisz po prostu wiedzieć wszystko o nowinkach w dziedzinie finansów i chcesz być pionierem w ich stosowaniu...

...to gwarantujemy, że dostaniesz od nas interesujący Cię content. Poniżej mała próbka tego, co możesz u nas znaleźć.

Jakie zagadnienia poruszamy w naszym serwisie?

Oto tematy, które do tej pory poruszyliśmy. Pamiętaj jednak, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa - poniższy tekst będzie stale uzupełniany o kolejne teksty i linki.

Unikatowa karta na dobry początek

Sposobem na wyróżnienie się z tłumu jest wyrobienie karty płatniczej z wybranym lub samodzielnie zaprojektowanym wizerunkiem. Nie jest on może ściśle związany z nowinkami technologicznymi, ale jako początek „czegoś więcej” w bankowości… czemu nie?

System bankowości internetowej

Absolutną podstawą dla nowoczesnego klienta banku jest poznanie funkcji oferowanych w ramach bankowości internetowej. Nawet jeśli zdarzyło Ci się już wykonać przelew lub „szperać” w historii rachunku, to niewykluczone, że Twój bank proponuje znacznie więcej.

Zakupy w sklepach internetowych...

Dostęp do konta z poziomu komputera daje Ci istotną korzyść – możliwość dokonywania zakupów przez Internet. Poznaj pay-by-link, czyli najpopularniejszą w Polsce metodę płatności w sklepach internetowych, oraz dowiedz się, jak zapłacić kartą przez Internet.

Jeśli płatności w Internecie to dla Ciebie codzienność, upewnij się, że wypróbowałeś przynajmniej kilku dostępnych metod opartych o mechanizm „cyfrowego portfela”, np. Masterpass i Paypal.

…także zagranicznych

Coraz większą popularność zyskują w Polsce zagraniczne sklepy internetowe. Sprawdź, jak wyglądają płatności chociażby na Amazonie.

Aplikacja mobilna

Gdy już oswoisz się z bankowością internetową, warto spróbować bankowości mobilnej. Dzięki niej dostęp do usług swojego banku będziesz miał właściwie zawsze i wszędzie.

Płatności mobilne

Gdy najprostsze funkcjonalności systemów bankowości internetowej i mobilnej przestaną Cię satysfakcjonować, zrób kolejny krok. To dobry moment na wypróbowanie płatności mobilnych. Na początek najlepszy będzie popularny Blik, dzięki któremu nie tylko zapłacisz za zakupy, ale także wypłacisz gotówkę z bankomatu oraz wystawisz czek.

Czy wiesz, że przy sklepowej kasie wcale nie musisz mieć przy sobie portfela wypchanego gotówką ani nawet karty? Jest to możliwe za sprawą mobilnych płatności zbliżeniowych - HCE i Google Pay / Apple Pay – które w ułamku sekundy zmienią Twój telefon w kartę płatniczą.

Gadżety zbliżeniowe

Płatności zbliżeniowych możesz dokonywać nie tylko za pomocą karty czy smartfona. Przekonaj się, jakie gadżety zbliżeniowe mogą Ci zaoferować banki.

Rozwiązania fintechowe

Nowinki w dziedzinie finansów nie są wyłącznie domeną banków. W naszym serwisie opisujemy też usługi pozabankowe, które mogą stanowić ciekawą i korzystną alternatywę dla tradycyjnych instytucji finansowych. Przykładem takiej usługi jest chociażby Revolut.

Chcesz być o krok przed innymi? Sprawdzaj nowinki na bieżąco

Technologia nieustannie idzie do przodu - znajduje to odzwierciedlenie również w bankowości. Z nami masz pewność, że nie umknie Ci żadna istotna nowinka. Gdy bank zaoferuje swoim klientom kolejną metodę płatności lub na rynku pojawi się dotąd nieznane rozwiązanie – poinformujemy Cię o tym. Nasi redaktorzy trzymają rękę na pulsie.

Najprostszym sposobem na to, by być na bieżąco, jest obserwowanie naszego facebook’owego profilu oraz – przede wszystkim - regularne odwiedzanie serwisu (w zakładce „Artykuły” wybierz filtr „Jestem: Poszukiwaczem nowinek”).

Naszym celem jest tworzenie treści, które zaspokoją Twoją ciekawość. Jeśli więc masz jakąś sugestię dotyczącą poruszanych przez nas tematów – pisz śmiało. Posłuż się w tym celu formularzem kontaktowym.