Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

500 zł w bonach Sodexo + 9 miesięcy bez opłat za terminal od Santander Bank Polska

500 zł w bonach Sodexo + 9 miesięcy bez opłat za terminal od Santander Bank Polska

Organizatorami promocji „POStaw na terminal do 9 msc bez czynszu” są Santander Bank Polska oraz operator terminali płatniczych, firma Elavon. Z oferty możesz skorzystać do 31 grudnia 2021 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Opisywana akcja promocyjna jest dostępna dla szerokiego grona podmiotów: osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, osób prawnych, wspólników spółek cywilnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej zdolnych do zaciągania zobowiązań i nabywania praw. Ponadto uczestnicy promocji muszą mieć status akceptanta kart płatniczych na terenie Polski oraz posiadać rachunek firmowy w Santander Bank Polska (lub złożyć wniosek o jego otwarcie). Oznacza to, że w akcji mogą wziąć udział tak nowi, jak i obecni klienci banku.

Najnowsza oferta specjalna jest przeznaczona zarówno dla przedsiębiorców, którzy do tej pory nigdy wcześniej nie korzystali z terminali płatniczych, jak i dla właścicieli firm, którzy zawarli z firmą Elavon umowę na terminal za pośrednictwem Santander Bank Polska i chcieliby ją przedłużyć na promocyjnych warunkach.

9 miesięcy zwolnienia z opłat

Podstawową nagrodą w akcji jest brak opłaty za dzierżawę terminala przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych. Zwolnienie może dotyczyć maksymalnie 3 urządzeń, a do wyboru są następujące modele: terminal stacjonarny IP/PSDN, terminal stacjonarny GPRS lub terminal przenośny GPRS.

W przypadku klientów, którzy nie biorą udziału w programie Fundacji Polska Bezgotówkowa, zwolnienie z opłat będzie przysługiwało przez 9 miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym Elavon udostępnił terminal.

Z kolei firmy, które zakwalifikowały się do programu, uzyskają zwolnienie bezpośrednio po zakończeniu 12-miesięcznego okresu dofinansowania.

Natomiast ci uczestnicy promocji, którzy przedłużyli umowę z firmą Elavon, zostaną zwolnieni z opłaty przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarli aneks do tej umowy.

500 zł premii dla najszybszych nowych użytkowników

Dodatkowo klienci, którzy zamówią za pośrednictwem banku swój pierwszy firmowy terminal i będą aktywnie korzystać z nowego POS-u, mogą zyskać aż 500 zł w formie elektronicznych bonów Sodexo do wykorzystania w sklepach Euro RTV AGD. Niestety, bank przygotował ograniczoną pulę nagród – trafią one do 600 uczestników promocji, którzy jako pierwsi spełnią wszystkie jej wymagania.

I jeszcze jedna ważna informacja - nagroda w formie bonów nie jest dostępna dla klientów przedłużających umowę z firmą Elavon.

1500 zł dla nowych klientów firmowych Santandera

Jeśli dopiero myślisz o nawiązaniu współpracy z Santander Bank Polska, to powinieneś wiedzieć, że w trwającej równolegle promocji możesz zgarnąć 900 zł premii moneyback oraz bezterminowe zwolnienie z podstawowych opłat! Dodatkowo można otrzymać 400 zł za skorzystanie z kredytu lub leasingu i kolejne 200 zł za pakiet medyczny.

Proste warunki

Warunki obowiązujące w promocji „POStaw na terminal do 9 msc bez czynszu” są naprawdę proste i sprowadzają się do następujących czynności:

Krok 1
Krok 1

Pomiń ten krok, jeśli już posiadasz rachunek firmowy w Santander Bank Polska. W przeciwnym wypadku do 31 grudnia 2021r. otwórz konto firmowe w tym banku i zgarnij przy okazji 300 zł na start oraz dodatkowe bonusy.

Wyraź zgodę na przekazanie przez bank firmie Elavon następujących informacji: nazwy oraz adresu firmy, numeru telefonu kontaktowego, numeru NIP, danych osoby upoważnionej do kontaktu oraz informacji o przychodzie, która umożliwi przyporządkowanie Twojej firmy do odpowiedniego segmentu klientów.

Krok 2
Krok 2

Poczekaj na kontakt przedstawiciela firmy Elavon. W trakcie rozmowy wyraź zgodę na przygotowanie wniosku o zawarcie umowy o akceptację kart wraz z aneksem potwierdzającym udział w opisywanej akcji.

Umowa musi obejmować okres min. 24 miesięcy i dotyczyć minimum jednego terminala płatniczego (maksymalnie – 3).

Krok 3
Krok 3

Również do 31 grudnia 2021 r. podpisz umowę na terminal płatniczy.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym rozliczyłeś pierwszą transakcję z wykorzystaniem nowego terminala, wykaż obrót z transakcji netto na kwotę min. 30 000 zł (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!).

Nagroda
Nagroda

Elektroniczny bon Sodexo o wartości 500 zł zostanie przesłany na adres e-mail, który podałeś przy zawieraniu umowy o terminal, w ciągu 30 dni od spełnienia warunku dotyczącego wartości transakcji.

Otrzymany bonus będzie związany z działalnością Twojej firmy i w związku z tym musisz go uwzględnić w rozliczeniach podatkowych po stronie przychodów.

Co jeszcze warto wiedzieć

Jeśli początkowo zawarłeś umowę na jeden lub dwa urządzenia, to możesz zwiększyć liczbę terminali objętych promocją (maksymalnie do 3) w ciągu 6 miesięcy od nawiązania współpracy z Elavonem.

Czym są transakcje netto, o których mowa w Kroku 4? To ogólna kwota transakcji zarejestrowanych na urządzeniach objętych promocją pomniejszona o wartość zwrotów i reklamacji.

Musimy ostrzec, że rozwiązanie umowy o akceptację kart płatniczych przed upływem 24 miesięcy będzie miało dość przykre konsekwencje. W takiej sytuacji Elavon – niezależnie od prowizji pobieranej za przedwczesną rezygnację ze swoich usług – obciąży uczestnika promocji jednorazową opłatą zapisaną w umowie o akceptację kart za każdy terminal objęty promocją.

Natomiast jeśli uczestnik akcji zamknie firmowe konto w Santander Bank Polska, lecz nie rozwiąże umowy z firmą Elavon, automatycznie straci prawo do zwolnienia z opłat.

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska?

Zanim jednak zdecydujesz się na założenie rachunku, przyjrzyj się bliżej jego parametrom.

Długa lista profitów

Jeśli prowadzisz firmę i zastanawiasz się, czy zacząć przyjmowanie płatności kartami, warto byś rozważył propozycję Santandera - zwłaszcza gdy jesteś nowym klientem banku. Będziesz miał wówczas szansę, by skorzystać z dwóch trwających równolegle promocji oraz zyskać wiele atrakcyjnych nagród. Otwierając firmowy rachunek i zamawiając przy tym terminal, otrzymasz: zwolnienie z opłat za POS przez 9 miesięcy, 100 zł za przyjęcie pierwszej transakcji, 500 zł w bonie Sodexo za wykazanie obrotu, 900 zł premii moneyback za transakcje kartę do rachunku, 400 zł za skorzystanie z kredytu lub leasingu i kolejne 200 zł za pakiet medyczny (a do tego - bezterminowo darmowe konto)! To naprawdę atrakcyjna lista benefitów – nie sądzisz?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „POStaw na terminal do 9 msc bez czynszu”

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.