Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Okazja! 350 zł za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Okazja! 350 zł za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji specjalnych dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, co pewien czas zaskakuje oryginalnymi nagrodami za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie. Tym razem mamy jednak do czynienia z bardzo "tradycyjną" premią, czyli gotówkową. Do zgarnięcia jest 350 zł, które zostaną wypłacone w ratach: 100, 100 i 150 zł, po każdym z trzech miesięcy wymaganej aktywności.

Promocja "Postaw na konto" potrwa do 28 lutego 2021 r., przy czym może zakończyć się wcześniej, bo organizator zastrzegł, że przyjmie tylko 3000 promocyjnych rejestracji.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Opisywana akcja adresowana jest do nowych klientów banku BNP Paribas, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji.

Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Wymagana aktywność

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane. Najwięcej kłopotów może sprawić zapamiętanie, co trzeba zrobić w którym miesiącu.

Krok 1
Krok 1

Do 28 lutego 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 28 lutego 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 14 marca 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty. Ze względu na sposób realizacji tej operacji, najlepiej jest zrobić to w ciągu 7 dni od otrzymaniu przesyłki z "debetówką".

Krok 4
Krok 4

W marcu 2021 r. spełnij poniższe warunki, za co otrzymasz 100 zł:

  • zrealizuj przynajmniej 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 500 zł.
Krok 5
Krok 5

Wiadomość o zdobyciu nagrody otrzymasz do 19 kwietnia 2021 r. na adres e-mail podany podczas rejestracji. W celu jej odbioru, do 26 kwietnia 2021 r. kliknij w otrzymany w wiadomości link i zaloguj się na stronie organizatora. Podaj tam numer swojego Konta Otwartego na Ciebie.

Nagroda
Nagroda

100 zł premii otrzymasz na rachunek do 30 kwietnia 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W kwietniu 2021 r. zrealizuj następujące warunki aktywności, by otrzymać kolejne 100 zł:

  • wykonaj przynajmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o kolejnych 100 zł otrzymasz najpóźniej 27 maja 2021 r., zaś do 31 maja 2021 r. pieniądze znajdą się na Twoim koncie.

Krok 7
Krok 7

W maju 2021 r. czeka na Ciebie wiele zadań, by zdobyć 150 zł:

  • zrealizuj przynajmniej 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj przynajmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o zdobyciu 150 zł organizator przekaże Ci do 28 czerwca 2021 r., zaś do ostatniego dnia tego miesiąca otrzymasz przelew ze wspomnianą kwotą.

Warto wiedzieć

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima.

Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Transakcje kartą

Uznane zostaną płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, także te z wykorzystaniem Google Pay czy Apple Pay.

Wyjątki? Transakcje Blik, PayU, Przelewy 24 itp., a także płatności wykonane w punktach o wskazanych w regulaminie kodach MCC (np. kasyna, zakłady bukmacherskie, internetowe przekazy pieniężne).

To też trzeba wiedzieć

Pamiętaj, że nagrody otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazania nadal będziesz posiadaczem Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Gdybyś nie wskazał numeru swojego rachunku w BNP Paribas w terminie podanym w harmonogramie, to możesz dopełnić tego obowiązku później. Ostateczny termin na przekazanie tej informacji upływa 23 grudnia 2021 r. Wiadomość powinieneś przesłać na adres: [email protected]

Wszystkie nagrody, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, są zwolnione z podatku dochodowego, w związku z tym nie ciążą na Tobie żadne obowiązki wobec urzędu skarbowego.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach i warunkach ich zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się znaczną popularnością.

Gotówka zawsze mile widziana

Premie gotówkowe z pewnością najbardziej cieszą. Zwłaszcza, gdy są tak atrakcyjne jak w tym przypadku i na dodatek nie wymagają nadzwyczajnej aktywności, a organizator nie zastawiał w regulaminie żadnych "pułapek" na uczestników akcji.

Jedyny minus, jaki dostrzegamy w tej akcji, to różny zestaw aktywności na poszczególne miesiące, co wymaga zachowania koncentracji, by niczego nie pomieszać. No i jeszcze można by ponarzekać, że niezbędne operacje bankowe trzeba wykonywać dopiero od marca. Może się zdarzyć, że ktoś zapomni, że bierze udział w promocji ;)

Najlepiej sobie zapisać w kalendarzu termin na wykonanie poszczególnych czynności, nasz harmonogram promocji także może się tu przydać. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Postaw na konto"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.