Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 1500 zł dla polecającego konto osobiste lub firmowe w programie Polecam Przekorzystnie Banku Pekao SA

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 1500 zł dla polecającego konto osobiste lub firmowe w programie Polecam Przekorzystnie Banku Pekao SA
Źródło: strona promocji

Nowa odsłona programu poleceń banku Pekao SA przynosi nagrody dla obecnych klientów, którzy skutecznie zarekomendują znajomym założenie konta osobistego lub firmowego. W sumie możesz zdobyć nawet 1500 zł. Tym razem nie ma premii dla osób poleconych. Musi im wystarczyć bonus za otwarcie rachunku i perspektywa nagród za skuteczne rekomendacje, gdy już będą klientami banku.

Zadanie postawione przez Pekao SA przed osobami rekomendującymi produkty tego banku w ramach programu poleceń wydaje nam się nieco trudniejsze niż poprzednio. Bank nie przewidział bowiem nagród dla rekomendowanych. Mogą oni zdobyć tylko premie w promocjach konta osobistego (200 zł) lub rachunku firmowego (nawet 600 zł). Bez zmian pozostała konieczność wykazania się aktywnością w korzystaniu z rachunku zarówno przez polecającego, jak i poleconego.

Obecny i nowy klient

Akcja trwa do 31 marca 2020 r. Jej regulamin nie zawiera informacji o okresie karencji dla nowych klientów. Jest tylko taki zapis:

Nowy klient - Klient, który w związku z Poleceniem Uczestnika Programu, zawarł z Bankiem umowę o prowadzenie rachunku płatniczego Konto Przekorzystne / Konto Przekorzystne Biznes / Konto Świat Premium.

W roli polecającego może wystąpić klient Banku Pekao posiadający w nim rachunek osobisty prowadzony w polskich złotych, który ukończył 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz polską rezydencję podatkową.

Działania osoby poleconej      

Spójrzmy więc, co musisz zrobić jako polecony:

Drukuj

  Jako klient Pekao będziesz mógł polecać konta z jego oferty kolejnym osobom. Za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz 100 zł premii.

  100 zł za skuteczną rekomendację, maksymalnie 15 nagród

  Występując w roli polecającego, masz do wykonania jedno zadanie „wstępne” i dokładnie te same warunki aktywności co polecony.

  Najważniejsze – do 31 marca 2020 r. na specjalnej stronie internetowej banku (lub w formie papierowej w oddziale) wypełnij formularz przystąpienia do programu poleceń i zaakceptuj jego regulamin. Będzie to równoznaczne ze zleceniem wygenerowania dla Ciebie kodu polecenia. Otrzymasz go na adres e-mail lub numer telefonu komórkowego.

  Później, do 30 kwietnia 2020 r., musisz:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na swój rachunek w wysokości min. 500 zł (bank nie uzna wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewu wewnętrznego pomiędzy rachunkami własnymi);
  • wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub w aplikacji PeoPay, płacąc za towary lub usługi;
  • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay.

  Nagroda wpłynie na Twój rachunek do 29 maja 2020 r.

  Pamiętaj, że bonus otrzymasz tylko wtedy, gdy polecony wywiąże się ze swoich zadań. Trzymaj więc kciuki, by o niczym nie zapomniał.

  Ważne informacje dla każdego

  Niezależnie od tego, w jakiej roli wystąpisz w programie „Polecam Przekorzystnie”, pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie z banku informacji handlowych drogą elektroniczną i o charakterze marketingowym drogą telefoniczną oraz podaj numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu.

  Będąc osobą poleconą, musisz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie, który obejmuje poinformowanie przez bank polecającego, że wykonałeś zadania uprawniające do otrzymania przez niego nagrody.

  Występując w roli polecającego, do momentu wypłaty nagrody nie możesz złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych ani wypowiedzenia umowy posiadanego rachunku.

  Premia otrzymana przez rekomendującego nie podlega opodatkowaniu.

  Oferta Banku Pekao SA

  Polecający otrzyma bonus, jeśli osoba polecona założy Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne Biznes. Spójrzmy na informacje o tych rachunkach.

  Konto Przekorzystne

  Konto jest otwierane bezpłatnie, nic nie kosztuje też wydanie do niego karty debetowej. Uniknięcie opłat za te produkty jest bardzo łatwe - wystarczy odpowiedni wpływ na rachunek i transakcja kartą lub w aplikacji PeoPay.

  Konto Przekorzystne Biznes

  Standardowa opłata za to konto wynosi 9 zł. Bank przewidział kilka możliwości, by jej uniknąć.

  Nagroda tylko dla polecającego

  Naszym zdaniem najbardziej sprawiedliwy program poleceń to taki, w którym premie otrzymują obie strony – zarówno polecający, jak i polecony. Nowy klient ma wówczas poczucie, że znajomy nie poleca mu rachunku tylko dla własnej korzyści. Co prawda polecony może zdobyć bonus za otwarcie konta, ale to nic specjalnego, bo może tego dokonać w ramach promocji, bez udziału w programie poleceń.

  Cóż, jeśli masz zamiar wystąpić w roli polecającego, może powinieneś się zastanowić nad „odpaleniem” poleconemu części swojej premii lub zachęceniem go w inny sposób do otwarcia rachunku objętego programem poleceń?

  Weź udział w promocji

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin programu poleceń

  O banku

  Pekao SA to jeden z najstarszych polskich banków, który działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. Bank Pekao SA jest drugim co do wielkości aktywów bankiem w naszym kraju. Misja i zasady tej instytucji to budowanie wartości dla klientów, uczestnictwo w społecznościach lokalnych, tworzenie najlepszych miejsc pracy, osiąganie najwyższych standardów i wprowadzanie prostych rozwiązań.

  Czytaj więcej

  Komentarze