Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł dla poleconego i nawet 800 zł dla obecnych klientów w VIII edycji programu poleceń Getin Banku

50 zł dla poleconego i nawet 800 zł dla obecnych klientów w VIII edycji programu poleceń Getin Banku

Getin Bank kolejny raz zachęca obecnych klientów do aktywnego rekomendowania rachunków bonami zakupowymi. Za jedno skuteczne polecenie obecni klienci mogą zyskać 80 zł, jednak maksymalnie mogą zgarnąć 800 zł, bowiem limit poleceń to aż 10.

Natomiast klienci, którzy założą rachunek z polecenia, mogą liczyć na bonus w wysokości 50 zł. Mogą również – już po otworzeniu konta - polecać rachunek innym osobom i zyskać maksymalnie 850 zł (50 zł jako nowy klient i 800 zł jako obecny).

Warto przypomnieć, że w tej edycji programu nagrodą dla polecającego i polecanego nie jest gotówka, lecz elektroniczna karta podarunkowa. Sam możesz zdecydować, gdzie chcesz ją wykorzystać - na Allegro, w sklepie internetowym Empiku bądź też w punktach stacjonarnych i na stronie Decathlona.

Z najnowszej oferty można skorzystać do 31 sierpnia 2020 r.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w akcji

Jeśli oferowane przez bank nagrody przykuły Twoją uwagę i chciałbyś wziąć udział w programie, zapoznaj się najpierw z definicją nowego i obecnego klienta.

I tak – nowym klientem, czyli poleconym – może być wyłącznie osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która nie posiadała w Getin Banku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od dnia 30 listopada 2019 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Natomiast jeśli chcesz wziąć udział w programie jako osoba polecająca (obecny klient), musisz posiadać w Getin Banku konto osobiste prowadzone w złotówkach, ukończony 18 rok życia oraz polską rezydencję podatkową.

Otwórz konto i zgarnij bon o wartości 50 zł

Warunki umożliwiające zdobycie premii powitalnej przez nowego klienta są naprawdę proste i nie powinny Ci sprawić większych problemów. Aby otrzymać bon o wartości 50 zł, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) na tej stronie i podaj kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku. Nie znasz osoby, która mogłaby Ci taki kod przekazać? Nic straconego – skorzystaj z naszego kodu: YYNJ63

Informacja
Informacja

Podczas składania wniosku koniecznie wyraź wymagane przez bank zgody marketingowe, w tym na przetwarzanie danych marketingowych na potrzeby promocji oraz w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Getin Bankiem i podmiotów z nim współpracujących; na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, czyli przez e-mail oraz telefon komórkowy, a także na przekazanie przez organizatora osobie, która poleciła Ci program, informacji o spełnieniu przez Ciebie wymaganych warunków.

Ważne! Nie odwołuj zgód do końca promocji, bo stracisz prawo do nagrody!

Krok 2
Krok 2

Do 31 sierpnia 2020 r. aktywuj swoje nowe konto.

Krok 3
Krok 3

Następnie w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł.

Przelew może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Informacja
Informacja

Getin Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków akcji, przesyłając wiadomość do skrzynki odbiorczej Twojej bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail i numer telefonu zarejestrowany w banku.

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do 31 stycznia 2021 r. poinformuj bank, który bon chciałbyś otrzymać (na Allegro, do Empiku czy do sklepów Decathlon).

Możesz to zrobić w swojej bankowości internetowej lub mobilnej, w placówce banku, placówce franczyzowej bądź za pośrednictwem infolinii.

Nagroda
Nagroda

Po wskazaniu nagrody organizator promocji prześle Ci wybraną e-kartę podarunkową na skrzynkę odbiorczą w Twojej bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail podany we wniosku o konto.

Bonus jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz zgłaszać go fiskusowi.

Jak sam widzisz, bank nie stawia nowym klientom restrykcyjnych wymagań, a do tego po otwarciu konta będziesz mógł skorzystać z dodatkowych benefitów. Po pierwsze, będziesz mógł rekomendować rachunek swoim znajomym i tym samym zgarnąć dodatkowe 800 zł. Po drugie – zyskasz dostęp do dwóch interesujących promocji, którymi aktualnie jest objęte konto oszczędnościowe Getin Banku (ich opis znajdziesz poniżej).

10 x 80 zł za skuteczną rekomendację = 800 zł

Natomiast jeśli posiadasz rachunek w Getin Banku i chciałbyś rekomendować go swoim znajomym, powinieneś spełnić następujące warunki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. zgłoś swój udział w programie i uzyskaj kod polecenia. Do programu możesz przystąpić w placówce banku, przez infolinię, bankowość internetową lub mobilną.

Krok 2
Krok 2

Wyraź zgody marketingowe (te same co w przypadku osoby poleconej) i utrzymaj je do dnia przekazania nagrody.

Krok 3
Krok 3

Przekaż swój kod polecenia wybranym osobom i upewnij się, że spełnią warunki promocji.

Nagroda
Nagroda

O spełnieniu warunków przez osobę poleconą bank powiadomi Cię w skrzynce odbiorczej bankowości elektronicznej oraz wysyłając wiadomość na numer telefonu i adres e-mail zarejestrowany w Getin Banku. Najpóźniej do 31 stycznia 2021 r. wybierz swoją nagrodę / nagrody, czyli zdecyduj, gdzie zrealizujesz otrzymane vouchery. Do każdego bonu podarunkowego o wartości 80 zł bank doliczy kwotę podatku i odprowadzi ją do właściwego urzędu skarbowego.

Korzystałeś z poprzedniej edycji? Nic straconego

Jeśli polecałeś konto w poprzedniej edycji programu, bez przeszkód możesz wziąć udział w nowej odsłonie promocji. Pamiętaj tylko, że kod, który otrzymałeś wcześniej, stracił już ważność, dlatego będziesz musiał wygenerować nowy. I jeszcze jedno – nie zapomnij o zaznaczeniu wszystkich wymaganych zgód marketingowych!

Konto Proste Zasady – garść informacji

Chcesz przekonać znajomych do otwarcia konta? W takim razie podkreśl, że choć bank pobiera 8 zł za prowadzenie rachunku, to jednak można bardzo łatwo uniknąć tej opłaty, wykonując w miesiącu jedną transakcję kartą debetową. Posiadacze konta nie płacą także za korzystanie z "plastiku" i wypłaty z krajowych bankomatów, a do tego mogą korzystać z płatności mobilnych i niezłej bankowości elektronicznej.

Wisienka na torcie, czy promocje na koncie oszczędnościowym

Dodatkową korzyścią z posiadania ROR-u w Getin Banku jest atrakcyjne Elastyczne Konto Oszczędnościowe. W ramach akcji „Bonus za aktywność” możesz zyskać 2,0% w skali roku dla kwot do 10 tys. zł przez 12 miesięcy. Z kolei w promocji "Na nowe środki" bank oferuje 2,0% w skali roku dla kwot do 200 tys. zł przez 62 dni. To solidny argument przemawiający za otwarciem konta osobistego w Getin Banku.

Solidny program poleceń

To już 8. odsłona tego programu poleceń i doceniamy fakt, że w obecnej sytuacji bank zdecydował się go odnowić na niezmienionych warunkach. Choć nagrody mają tylko postać bonów zakupowych, to dobór sklepów, w których można wykorzystać bonusy, jest adekwatny do popularnego hasła #ZostańWDomu. Plusem jest także wysoka pula maksymalna dla polecającego (aż 800 zł). Z drugiej strony nie da się ukryć, że wymaga to sporego zaangażowania (musisz skutecznie zarekomendować konto 10 osobom), a do tego pamiętania o granicznej dacie wyboru nagrody, czyli 31 stycznia 2021 r.

Największym atutem tej promocji są jednak proste zasady obowiązujące zarówno nowych, jak i obecnych klientów. W gruncie rzeczy jedynym warunkiem, jaki musi spełnić osoba polecana, jest zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł przez 3 kolejne miesiące. Wystarczy więc np. ustanowić zlecenie stałe na 1000 zł na rachunku w innym banku, aby zainkasować 50 zł premii.

Z kolei obowiązkiem obecnych klientów banku jest jedynie wygenerowanie kodu i przekazanie go znajomym. Organizator nie narzuca żadnych dodatkowych warunków aktywności, a do tego oferuje sowitą nagrodę - aż 800 zł. Sam widzisz, jakie są plusy i minusy tej promocji, jednak przekazanie kodu polecenia nic Cię nie kosztuje, może zatem warto spróbować?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji „Polecam Proste Zasady VIII edycja”