Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł dla poleconego i nawet 500 zł dla obecnego klienta w programie poleceń Getin Banku

50 zł dla poleconego i nawet 500 zł dla obecnego klienta w programie poleceń Getin Banku

To już 6. edycja programu "Polecam Proste Zasady". Obecna odsłona trwa do 29 lutego 2020 r. i do tego dnia możesz założyć konto z polecenia oraz rekomendować rachunki innym osobom.

Nawet 550 zł premii w programie poleceń

Nagrody w tej promocji są całkiem niezłe. Osoba polecona, która założy rachunek w Getin Banku, otrzyma 50 zł premii. Obecny klient banku - o ile poda znajomemu swój kod polecenia i dopilnuje spełnienia przez tę osobę warunków akcji - może zyskać aż 100 zł za pojedyncze polecenie. Co lepsze - konto w Getin Banku możesz rekomendować nawet 5 osobom, więc Twój zysk jako osoby polecającej może wynieść nawet 500 zł!

Na szczęście jako nowy klient również możesz powiększyć swój zysk i po założeniu rachunku polecać konto innym osobom - wtedy możesz zyskać maksymalnie 550 zł (50 zł jako nowy klient i 500 zł już jako obecny).

Posiadasz konto w Getin Banku? Poleć je!

Polecającym rachunki w programie "Polecam Proste Zasady" może być każda pełnoletnia osoba, która posiada w Getin Banku konto osobiste w polskich złotych i jest polskim rezydentem podatkowym.

Osobę poleconą - czyli nowego klienta - regulamin definiuje również jako osobę pełnoletnią. Dodatkowo nie może ona mieć ROR-u w Getin Banku od 31 października 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji.

Jesteś nowym klientem? Wykonaj te kroki

Skoro wiesz już, co możesz zyskać od Getin Banku, czas przybliżyć warunki, które umożliwią Ci zyskać 50 zł za otwarcie konta z polecenia:

  1. Do 29 lutego 2020 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) na tej stronie i podaj kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby go Tobie przekazać, możesz skorzystać z naszego kodu: 6D39ZD.
  2. Podczas składania wniosku wyraź zgody marketingowe (na przetwarzanie przez bank danych marketingowych na potrzeby promocji i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, czyli przez e-mail oraz telefon komórkowy), a także na przekazanie przez organizatora osobie, która poleciła Ci program, informacji o spełnieniu przez Ciebie wymaganych warunków. Pamiętaj! Nie odwołuj tych zgód do końca promocji. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do nagrody!
  3. Do 29 lutego 2020 r. aktywuj swoje konto.
  4. W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł (jednorazowo). Przelew może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.
  5. Premia w wysokości 50 zł wpłynie na Twoje konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji.

Co musi zrobić obecny klient?

Jeśli obecnie posiadasz rachunek w Getin Banku, nie masz wiele do zrobienia:

  • Najważniejsze to wyrażenie zgód marketingowych (tych samych, co dla osoby poleconej) i utrzymanie ich do dnia wypłaty nagrody.
  • Powinieneś również przystąpić do programu poleceń - możesz to zrobić do 29 lutego 2020 r. w placówce banku, przez infolinię, bankowość internetową lub mobilną - i wygenerować kod polecenia.
  • Przekaż swój kod polecenia wybranym osobom i upewnij się, że spełnią warunki promocji.
  • Premia trafi na Twoje konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym osoba polecona zrealizuje wymagania akcji.

Kilka istotnych kwestii do zapamiętania

Premia dla osoby poleconej jest zwolniona z opodatkowania. W przypadku osoby polecającej bank doliczy do nagrody dodatkową kwotę na poczet podatku i odprowadzi ją do urzędu skarbowego. Na rachunek obecnego klienta za każde skuteczne polecenie (maksymalnie za 5) trafi dokładnie 100 zł premii.

Jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach programu poleceń, możesz jak najbardziej przystąpić do obecnej odsłony. Pamiętaj jednak, że musisz wygenerować nowy kod polecenia, ponieważ stary utracił już ważność.

To warto wiedzieć o Koncie Proste Zasady

Konto Proste Zasady to główny rachunek osobisty w ofercie Getin Banku. Wprawdzie bank pobiera 8 zł za prowadzenie konta, jednak możesz łatwo uniknąć tej opłaty, wykonując w miesiącu jedną transakcję kartą debetową. Posiadacze rachunku nie płacą także za korzystanie z "plastiku" i wypłaty z krajowych bankomatów, a do tego mogą korzystać z płatności mobilnych i niezłej bankowości elektronicznej.

Dodatkową korzyścią z posiadania ROR-u w Getin Banku jest atrakcyjne Elastyczne Konto Oszczędnościowe. W ramach ofert specjalnych możesz zyskać 3,5% przez rok dla kwot do 10 tys. zł. oraz równocześnie 2,8% na "nowe środki" do 200 tys. zł przez 4 miesiące.

550 zł do zyskania? Czemu nie!

Lubimy, kiedy banki odnawiają swoje sprawdzone promocje. Getin Bank wprowadził kolejną edycję programu poleceń już dzień po zakończeniu wcześniejszej odsłony i to bez zmiany warunków promocji. Zakładając Konto Proste Zasady z polecenia, możesz zyskać 50 zł premii, a jeśli to Ty rekomendujesz rachunek innym, Twój zysk może wynieść nawet 500 zł. Proste warunki tej akcji sprawiają, że niezmiennie cieszy się uznaniem klientów, którzy nie tylko zyskują premię w gotówce, ale i nowoczesne konto osobiste.