Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Nowi klienci zyskają 50 zł a obecni nawet 500 zł - kolejna edycja programu poleceń Getin Banku

Nowi klienci zyskają 50 zł a obecni nawet 500 zł - kolejna edycja programu poleceń Getin Banku

Doceniamy konsekwencję Getin Banku w promowaniu Konta Proste Zasady. Natychmiast po zakończeniu jednej edycji programu "Polecam Proste Zasady" od razu ruszyła jego kolejna odsłona.

50 zł za otwarcie konta z kodem polecenia

Premię w wysokości 50 zł otrzymają tylko nowi klienci, czyli osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które od 31 lipca 2019 r. do momentu przystąpienia do promocji nie posiadały w Getin Banku konta osobistego prowadzonego w złotówkach. Spełniasz ten warunek? Poniżej znajdziesz instrukcję, jak zdobyć gwarantowaną nagrodę:

  1. Najpóźniej do 31 października 2019 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble na tej stronie, podając przy tym kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby go Tobie przekazać, możesz skorzystać z naszego kodu: C9F7NB
  2. Przy składaniu wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie przez bank danych marketingowych na potrzeby promocji i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną (e-mail oraz telefon komórkowy), a także na przekazanie przez organizatora osobie, która poleciła Ci program, informacji o spełnieniu przez Ciebie wymaganych warunków. Pamiętaj! Nie odwołuj tych zgód do końca promocji. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do nagrody!
  3. Do 31 października 2019 r. podpisz z bankiem umowę i aktywuj konto.
  4. Wykaż się odrobiną aktywności w korzystaniu z rachunku i w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł. Przelew może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Na tym wymagania banku praktycznie się kończą – nic więcej nie musisz już robić. Premia w wysokości 50 zł wpłynie na Twoje konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji. Bonus jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Korzystając z Konta Proste Zasady, przekonasz się o jego zaletach i będziesz mógł je polecać innym osobom. Regulamin programu pozwala, byś zgarnął nagrodę także za rekomendowanie rachunku. Jeśli polecone przez Ciebie osoby spełnią wymagania promocji, możesz dorzucić do swojej premii za otwarcie rachunku nawet 500 zł. W sumie więc zarobisz aż 550 zł.

5 x 100 zł za skuteczne rekomendacje dla polecającego

Warunki dla tych, którzy chcą wziąć udział w programie jako osoby polecające, też są bardzo proste. Przede wszystkim musisz posiadać w Getin Banku konto osobiste prowadzone w złotówkach, ukończony 18 rok życia oraz polską rezydencję podatkową. Dodatkowo musisz spełnić dwa proste warunki:

  1. Po pierwsze, zgłoś swój udział w programie i uzyskaj kod polecenia. Do programu możesz przystąpić w placówce banku, za pośrednictwem infolinii lub w bankowości internetowej i mobilnej (po zalogowaniu do systemu przejdź do zakładki „Oferta i wnioski” --> „Program poleceń” i kliknij przycisk „Przystąp do nowej edycji”. Po zaakceptowaniu regulaminu na ekranie monitora pojawi się kod polecenia).
  2. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą mailową i telefoniczną. Nie wycofuj zgód aż do momentu odebrania premii.

Po otrzymaniu kodu możesz go przekazać dowolnej liczbie osób, jednak premię w wysokości 100 zł otrzymasz wyłącznie za pięciu pozyskanych nowych klientów. Maksymalnie możesz zarobić 500 zł. Pamiętaj, że do uzyskania przez Ciebie nagrody konieczne jest, by osoba rekomendowana wywiązała się ze swoich obowiązków. Inaczej mówiąc – to, czy otrzymasz premię, zależy od tego, czy polecony będzie aktywnie korzystał ze swojego ROR-u.

Każda premia za skuteczną rekomendację trafi na Twój rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji przez osobę, której poleciłeś konto. Bank doliczy do premii kwotę podatku (23 zł) i odprowadzi ją do właściwego urzędu skarbowego, tak więc na Twoje konto wpłynie równe 100 zł.

Uczestnictwo w poprzednich edycjach nie jest przeszkodą

Jeśli polecałeś konto w poprzedniej edycji (zakończonej 31 lipca 2019 r.), bez przeszkód możesz wziąć udział w nowej odsłonie programu. Pamiętaj jednak, że kod, który otrzymałeś wcześniej, jest już nieważny i musisz wygenerować nowy.

Oferta Getin Banku - warto z niej skorzystać?

Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Konto Proste Zasady to atrakcyjny rachunek, który przy minimalnej aktywności może być darmowy.

Konto Proste Zasady – garść informacji

Rekomendując ten rachunek, możesz położyć nacisk na brak wielu opłat i przydatne funkcjonalności bankowości mobilnej.

Nawet 3,5% na Koncie Oszczędnościowym

Istotnym atutem Konta Proste Zasady jest też dostęp do interesującej oferty Konta Oszczędnościowego. W aktualnych promocjach - „Bonus za aktywność” i "Na nowe środki", które możesz z powodzeniem połączyć - bank oferuje bardzo atrakcyjne oprocentowanie.

To solidne argumenty przemawiające za otwarciem Konta Proste Zasady w Getin Banku.

Skorzysta polecony i polecający

Program poleceń Getin Banku zasługuje na uznanie. Przede wszystkim za proste warunki, przejrzysty regulamin i klarowne zasady przekazania premii.

Aktywność nowego klienta (osoba polecona) sprowadza się do założenia Konta Proste Zasady i zapewnienia w 3 kolejnych miesiącach po jego aktywowaniu wpływów w wysokości co najmniej 1000 zł. Chcąc mieć pewność, że zrealizujesz ten prosty warunek, możesz ustanowić zlecenie stałe na 1000 zł na rachunku posiadanym w innym banku.

Jeszcze mniej zadań stoi przed obecnym klientem (osoba polecająca) Getin Banku. On musi tylko wygenerować kod polecający (przypominamy, że udział w poprzednich edycjach programu nie jest przeszkodą) i przekazać go osobie, która zdecydowała się otworzyć Konto Proste Zasady. Nie zaszkodzi być w kontakcie z poleconym, dopilnować spełnienia przez niego warunków promocji. Za tak niewiele można zyskać nawet 500 zł premii.

Program poleceń Getin Banku lokuje się w ścisłej czołówce tego typu ofert i cieszy się dużym zainteresowaniem. Jeśli podzielasz nasze argumenty, to otwórz Konto Proste Zasady, wypełnij warunki i ciesz się premią 50 zł. Potem polecaj rachunek Getin Banku i zgarniaj kolejne nagrody, nawet 5 x 100 zł.