„Polecam Proste Zasady”: 50 zł dla nowych klientów i do 500 zł za polecanie konta osobistego w Getin Banku

„Polecam Proste Zasady”: 50 zł dla nowych klientów i do 500 zł za polecanie konta osobistego w Getin Banku strona Getin Banku

Dzień po zakończeniu poprzedniej edycji programu poleceń Konta Proste Zasady Getin Bank uruchomił kolejną. Tym samym cały czas masz szansę na 50 zł premii za otwarcie rachunku z polecenia i nawet 500 zł za rekomendowanie go znajomym!

Aktualna, 3. już edycja programu poleceń trwa do 30 kwietnia 2019 r. W tym dniu upływa termin na otwieranie z rekomendacji Konta Proste Zasady i polecanie go innym.

Kto może wziąć udział w akcji? Od dotychczasowych klientów bank wymaga pełnoletniości oraz posiadania konta osobistego w złotych w Getin Banku. Z kolei osoby, które chcą otworzyć rachunek z polecenia, muszą być nowymi klientami (tzn. nie mogły posiadać konta od 31 stycznia 2019 r.). Wszystkich uczestników dotyczy też warunek niewyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.

50 zł za otwarcie, do 500 zł za polecanie

Przypomnijmy: nowy klient może otrzymać 50 zł premii za otwarcie konta z polecenia.

Z kolei obecny klient za skuteczne polecenie konta znajomemu otrzyma 100 zł. Maksymalnie można otrzymać taką premię za 5 osób, co oznacza, że łącznie do zgarnięcia jest aż 500 zł premii.

Oczywiście po otwarciu konta z polecenia możesz polecać konto innym. Wniosek? Twoja łączna zdobycz może w takim przypadku wynieść całe 550 zł!

Jak zgarnąć 50 zł za otwarcie konta z polecenia?

Zacznijmy od scenariusza dla nowych klientów, którzy nie posiadają w Getin Banku konta osobistego:

 1. Złóż wniosek o otwarcie Konta Proste Zasady na (ewentualnie możesz otworzyć w promocji również Konto Osobiste Noble). Pamiętaj o podaniu kodu otrzymanego od osoby polecającej. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby go Tobie przekazać, możesz skorzystać z naszego kodu: RJVH83
 2. Podczas składania wniosku wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na ujawnienie osobie polecającej danych objętych tajemnicą bankową (chodzi wyłącznie o informację dotyczącą spełnienia warunków promocji).
 3. Do 30 kwietnia 2019 r. podpisz umowę o rachunek.
 4. W każdym z 3 miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości przynajmniej 1000 zł. Wpływ może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego w Getin Noble Banku.

Jak otrzymać premię za polecenie konta?

A teraz instrukcja dla obecnego klienta (lub dla tych, którzy otworzą konto z polecenia i zechcą rekomendować go innym):

 1. Przystąp do programu i uzyskaj kod polecenia. Możesz tego dokonać w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce (najprościej to zrobić, korzystając z tego ostatniego sposobu: po zalogowaniu do systemu Getin Banku przechodzimy do zakładki „Oferta i wnioski” --> „Polecam Proste Zasady” i klikamy przycisk „Przystąp do nowej edycji”. Po zaakceptowaniu regulaminu na ekranie monitora pojawi się kod polecenia).
 2. W momencie przystąpienia do programu zaakceptuj regulamin programu poleceń oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą mailową i telefoniczną. Nie wycofuj zgód aż do momentu odebrania premii.
 3. Przekaż osobie poleconej otrzymany kod, a następnie trzymaj kciuki, by spełniła ona „swoje” warunki – tylko w takim przypadku oboje otrzymacie premię!

Korzystałeś z poprzedniej edycji?

Pewnie są wśród Was osoby, które polecały konto w poprzedniej edycji (zakończonej 31 stycznia 2019 r.). Uspokajamy: regulamin w żadnym stopniu nie wyklucza Was z udziału w nowej odsłonie programu poleceń.

Pamiętajcie jednak, że konieczne jest wygenerowanie nowego kodu polecenia. Ten z poprzedniej edycji nie pozwoli Wam na zgarnięcie premii.

Wypłata premii

Zarówno polecający, jak i osoba polecona otrzymają należne im premie w formie uznania rachunku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji.

Jak wygląda kwestia opodatkowania nagród? O ile premia 50 zł dla nowego klienta jest w całości zwolniona z podatku, o tyle kwestia premii 100 zł za polecenie wygląda nieco inaczej. Mianowicie, bank doliczy do niej kwotę podatku (23 zł) i odprowadzi ją do właściwego urzędu skarbowego. O nic nie musisz się więc martwić – na Twoje konto wpłynie „na czysto” równe 100 zł.

Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Konto Proste Zasady w Getin Banku. Warto polecać?

Kluczowe pytanie brzmi – czy Konto Proste Zasady rzeczywiście można z czystym sumieniem polecić znajomemu? Sprawdźmy, z jakimi opłatami możemy się spotkać i co oferuje podstawowy rachunek osobisty z oferty Getin Banku.

Bank może co prawda pobrać 8 zł za prowadzenie rachunku, ale tej opłaty wyjątkowo łatwo uniknąć – wystarczy zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa kartą (nie warto więc z niej rezygnować, nawet jeśli jej wydanie nie jest wymagane w promocji). Karta jest z kolei jest bezwarunkowo darmowa; nie zapłacisz ani za jej otrzymanie, ani użytkowanie. Z Kontem Proste Zasady bezpłatnie wypłacisz gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce.

3,5% na Koncie Oszczędnościowym

Istotnym wyróżnikiem konta jest dostęp do interesującej i atrakcyjnej oferty oszczędnościowej. W aktualnych promocjach („Bonus za aktywność” i „Na nowe środki”), które można z powodzeniem połączyć, bank oferuje oprocentowanie w wysokości 3,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym.

Podwyższone oprocentowanie przez rok obejmuje kwotę do 10 tys. zł, a przez 5 miesięcy – nowe środki do wysokości aż 400 tys. zł. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Oferta zdecydowanie godna uwagi

Wiemy, że poprzednia edycja programu poleceń cieszyła się wśród Was sporą popularnością. Trudno się dziwić – należy on do ścisłej czołówki tego typu ofert. Aktualna edycja stanowi właściwie przedłużenie poprzedniej. Warunki nie uległy zmianie, w związku z czym chętnych na skorzystanie z pewnością nie zabraknie.

Właściwie trudno tu znaleźć jakieś minusy. Zarówno premia 100 zł za polecenie, jak i 50 zł za otwarcie konta nie odbiegają od standardów. Warunki aktywności dla nowego klienta też nie wydają się szczególnie wyśrubowane (3 x wpływ min. 1000 zł z niemal dowolnego źródła).

Jedyny minus? Ograniczona liczba premii, które można zgarnąć za skuteczne polecanie konta. Czy jednak warto się o to obrażać, skoro i tak można w ten sposób zyskać łącznie aż 500 zł? Nie wspominając już o innych korzyściach, np. o podwyższonym oprocentowaniu konta oszczędnościowego.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.