Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł dla poleconego i nawet 800 zł dla obecnych klientów w XV edycji programu poleceń Getin Banku

50 zł dla poleconego i nawet 800 zł dla obecnych klientów w XV edycji programu poleceń Getin Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Getin Bank kolejny raz dopinguje swoich klientów do aktywnego rekomendowania rachunków, oferując w nagrodę bony zakupowe. Za jedno skuteczne polecenie obecni klienci mogą zyskać 80 zł, jednak maksymalnie można zgarnąć 800 zł, bowiem limit poleceń to aż 10.

Natomiast osoby, które założą rachunek z polecenia, mogą liczyć na bonus w wysokości 50 zł, a potem – już po otwarciu konta – polecać rachunek innym osobom i zyskać maksymalnie 850 zł (50 zł jako nowy klient i 800 zł jako obecny).

W tej edycji programu nagrodą dla polecającego i polecanego nie jest gotówka, lecz elektroniczna karta podarunkowa do Allegro.

Z najnowszej oferty można skorzystać do 31 maja 2022 r.

Dla kogo jest ta promocja?

Jeśli oferowane przez bank nagrody przykuły Twoją uwagę i chciałbyś wziąć udział w programie, zapoznaj się najpierw z definicją nowego i obecnego klienta.

I tak – nowym klientem, czyli poleconym może być wyłącznie osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która nie posiadała w Getin Banku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od dnia 31 sierpnia 2021 r. do dnia przystąpienia do promocji. Posiadanie innych produktów banku, np. kredytu, nie stanowi przeszkody, abyś wziął udział w tej akcji.

Natomiast jeśli chcesz wziąć udział w programie jako osoba polecająca (obecny klient), musisz posiadać w Getin Banku konto osobiste prowadzone w złotówkach, ukończony 18. rok życia oraz polską rezydencję podatkową.

Otwórz konto i zgarnij bon o wartości 50 zł do Allegro

Warunki umożliwiające zdobycie premii powitalnej przez nowego klienta są naprawdę proste i nie powinny Ci sprawić większych problemów. Aby otrzymać bon o wartości 50 zł, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2022 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) wraz z dostępem do bankowości elektronicznej na stronie banku, podając kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku.

Nie znasz osoby, która mogłaby Ci taki kod przekazać? Nic straconego – skorzystaj z naszego kodu: YXQ15G

Informacja
Informacja

Podczas składania wniosku koniecznie wyraź wymagane przez bank zgody

  • marketingowe, w tym na przetwarzanie danych marketingowych na potrzeby promocji oraz w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Getin Bankiem i podmiotów z nim współpracujących;
  • na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, czyli przez e-mail oraz telefon komórkowy;

Ważne! Nie odwołuj zgód do końca promocji, bo stracisz prawo do nagrody!

Krok 2
Krok 2

Do 31 maja 2022 r. aktywuj swoje nowe konto.

Krok 3
Krok 3

Następnie w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 2000 zł.

Przelew może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Informacja
Informacja

Getin Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków akcji, przesyłając wiadomość do skrzynki odbiorczej Twojej bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail i numer telefonu zarejestrowany w banku.

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do 31 października 2022 r. odbierz bon na Allegro.

Możesz to zrobić w bankowości internetowej lub mobilnej, w placówce banku, placówce franczyzowej bądź za pośrednictwem infolinii.

Nagroda
Nagroda

Po odbiorze nagrody organizator prześle Ci e-kartę podarunkową na skrzynkę odbiorczą w Twojej bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail podany we wniosku o konto.

Bonus jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz zgłaszać go fiskusowi.

Jak sam widzisz, bank nie stawia nowym klientom restrykcyjnych wymagań, a do tego po otwarciu konta daje możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów. Po pierwsze, będziesz mógł rekomendować rachunek swoim znajomym i tym samym zgarnąć dodatkowe 800 zł. Po drugie – zyskasz dostęp do dwóch interesujących promocji, którymi aktualnie jest objęte konto oszczędnościowe Getin Banku (ich opis znajdziesz poniżej).

10 x 80 zł za skuteczną rekomendację = 800 zł

Natomiast jeśli posiadasz rachunek w Getin Banku i chciałbyś rekomendować go swoim znajomym, powinieneś spełnić następujące warunki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2022 r. zgłoś swój udział w programie i uzyskaj kod polecenia. Do programu możesz przystąpić w placówce banku, przez infolinię, bankowość internetową lub mobilną.

Krok 2
Krok 2

Wyraź zgody marketingowe (te same co w przypadku osoby poleconej) i utrzymaj je do dnia przekazania nagrody.

Krok 3
Krok 3

Przekaż swój kod polecenia wybranym osobom i upewnij się, że spełnią warunki promocji.

Nagroda
Nagroda

O spełnieniu warunków przez osobę poleconą bank powiadomi Cię w skrzynce odbiorczej bankowości elektronicznej oraz wysyłając wiadomość na numer telefonu i adres e-mail zarejestrowany w Getin Banku. Najpóźniej do 31 października 2022 r. odbierz swoją nagrodę / nagrody. Do każdego bonu podarunkowego o wartości 80 zł bank doliczy kwotę podatku i odprowadzi ją do właściwego urzędu skarbowego.

Korzystałeś z poprzedniej edycji? Nic straconego

Jeśli polecałeś konto w poprzedniej edycji programu, bez przeszkód możesz wziąć udział w nowej odsłonie promocji. Pamiętaj tylko, że kod, który otrzymałeś wcześniej, stracił już ważność, dlatego musisz wygenerować nowy. I jeszcze jedno – nie zapomnij o zaznaczeniu wszystkich wymaganych zgód marketingowych!

Bony na Allegro

Otrzymany bon na Allegro będziesz mógł wykorzystać na zakupy w tym serwisie do 27 lutego 2023 r. Obecnie obowiązuje zasada, że podczas jednej transakcji można użyć jednego vouchera. W przypadku, gdy wartość zakupów jest niższa niż kwota bonu, system wydaje resztę w postaci kolejnego kodu.

Więcej informacji o zasadach korzystania z voucherów na Allegro znajdziesz w naszym tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Konto Proste Zasady – garść informacji

Chcesz przekonać znajomych do otwarcia konta? W takim razie podkreśl, że choć bank pobiera 9 zł za prowadzenie rachunku, to jednak można łatwo uniknąć tej opłaty, wykonując w miesiącu 5 transakcji kartą debetową. Za korzystanie z "plastiku" nie zapłacisz, spełniając ten sam warunek, natomiast wypłaty z bankomatów Planet Cash zawsze są darmowe, a do tego możesz korzystać z płatności mobilnych i niezłej bankowości elektronicznej.

Wisienka na torcie, czy promocje na koncie oszczędnościowym

Dodatkową korzyścią z posiadania ROR-u w Getin Banku jest atrakcyjne Elastyczne Konto Oszczędnościowe, szczególnie w ramach cyklicznie odnawianych akcji „Bonus za aktywność” i "Na nowe środki". Proponowane przez bank oprocentowanie tego rachunku należy do najwyższych na rynku. To solidny argument przemawiający za nawiązaniem współpracy z Getin Bankiem.

Atrakcyjny program poleceń

Podoba nam się fakt, że w kolejnej edycji programu poleceń bank utrzymał przyjazne warunki uczestnictwa i ponownie proponuje wysoką pulę nagród dla polecającego - nawet 800 zł w bonach zakupowych do Allegro. Dobrze jednak pamiętać, że zdobycie takiej kwoty wymaga większego zaangażowania, czyli polecenia konta aż 10 osobom. Ważna jest także ostateczna data odbioru nagrody - 31 października 2022 r.

Największym atutem tej promocji są proste zasady obowiązujące zarówno nowych, jak i obecnych klientów. W gruncie rzeczy jedynym warunkiem, jaki musi spełnić osoba polecona, jest zapewnienie jednorazowego wpływu na konto w wysokości min. 2000 zł przez 3 kolejne miesiące. Wystarczy, przykładowo, ustanowić zlecenie stałe na 2000 zł na rachunku w innym banku, aby zainkasować 50 zł premii.

Z kolei obowiązkiem obecnych klientów banku jest jedynie wygenerowanie kodu i przekazanie go znajomym. Organizator nie narzuca żadnych dodatkowych warunków aktywności, a do tego oferuje sowitą nagrodę – aż 800 zł. Przekazanie kodu polecenia nic Cię nie kosztuje, może warto zatem spróbować?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Polecam Proste Zasady XV edycja"