Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł dla poleconego i nawet 800 zł dla obecnych klientów w XIII edycji programu poleceń Getin Banku

50 zł dla poleconego i nawet 800 zł dla obecnych klientów w XIII edycji programu poleceń Getin Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Getin Bank kolejny raz dopinguje swoich klientów do aktywnego rekomendowania rachunków, oferując w nagrodę bony zakupowe. Za jedno skuteczne polecenie obecni klienci mogą zyskać 80 zł, jednak maksymalnie można zgarnąć 800 zł, bowiem limit poleceń to aż 10.

Natomiast osoby, które założą rachunek z polecenia, mogą liczyć na bonus w wysokości 50 zł, a potem – już po otwarciu konta – polecać rachunek innym osobom i zyskać maksymalnie 850 zł (50 zł jako nowy klient i 800 zł jako obecny).

Warto przypomnieć, że w tej edycji programu nagrodą dla polecającego i polecanego nie jest gotówka, lecz elektroniczna karta podarunkowa do Allegro.

Z najnowszej oferty można skorzystać do do 30 listopada 2021 r

Dla kogo jest ta promocja?

Jeśli oferowane przez bank nagrody przykuły Twoją uwagę i chciałbyś wziąć udział w programie, zapoznaj się najpierw z definicją nowego i obecnego klienta.

I tak – nowym klientem, czyli poleconym może być wyłącznie osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która nie posiadała w Getin Banku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od od dnia 28 lutego 2021 r. do dnia przystąpienia do promocji. Posiadanie innych produktów banku, np. kredytu, nie stanowi przeszkody, abyś wziął udział w tej akcji.

Natomiast jeśli chcesz wziąć udział w programie jako osoba polecająca (obecny klient), musisz posiadać w Getin Banku konto osobiste prowadzone w złotówkach, ukończony 18. rok życia oraz polską rezydencję podatkową.

Otwórz konto i zgarnij bon o wartości 50 zł do Allegro

Warunki umożliwiające zdobycie premii powitalnej przez nowego klienta są naprawdę proste i nie powinny Ci sprawić większych problemów. Aby otrzymać bon o wartości 50 zł, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2021 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) wraz z dostępem do bankowości elektronicznej na stronie banku, podając kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku.

Nie znasz osoby, która mogłaby Ci taki kod przekazać? Nic straconego – skorzystaj z naszego kodu: S5T3VY

Informacja
Informacja

Podczas składania wniosku koniecznie wyraź wymagane przez bank zgody

  • marketingowe, w tym na przetwarzanie danych marketingowych na potrzeby promocji oraz w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Getin Bankiem i podmiotów z nim współpracujących;
  • na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, czyli przez e-mail oraz telefon komórkowy;

Ważne! Nie odwołuj zgód do końca promocji, bo stracisz prawo do nagrody!

Krok 2
Krok 2

Do 30 listopada 2021 r. aktywuj swoje nowe konto.

Krok 3
Krok 3

Następnie w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 2000 zł.

Przelew może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Informacja
Informacja

Getin Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków akcji, przesyłając wiadomość do skrzynki odbiorczej Twojej bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail i numer telefonu zarejestrowany w banku.

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do  30 kwietnia 2022 r. wybierz swój bon na Allegro.

Możesz to zrobić w swojej bankowości internetowej lub mobilnej, w placówce banku, placówce franczyzowej bądź za pośrednictwem infolinii.

Nagroda
Nagroda

Po wskazaniu nagrody organizator promocji prześle Ci wybraną e-kartę podarunkową na skrzynkę odbiorczą w Twojej bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail podany we wniosku o konto.

Bonus jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz zgłaszać go fiskusowi.

Jak sam widzisz, bank nie stawia nowym klientom restrykcyjnych wymagań, a do tego po otwarciu konta daje możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów. Po pierwsze, będziesz mógł rekomendować rachunek swoim znajomym i tym samym zgarnąć dodatkowe 800 zł. Po drugie – zyskasz dostęp do dwóch interesujących promocji, którymi aktualnie jest objęte konto oszczędnościowe Getin Banku (ich opis znajdziesz poniżej), będziesz mógł sięgnąć po inne bonusy przygotowane przez bank dla swoich klientów.

10 x 80 zł za skuteczną rekomendację = 800 zł

Natomiast jeśli posiadasz rachunek w Getin Banku i chciałbyś rekomendować go swoim znajomym, powinieneś spełnić następujące warunki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2021 r zgłoś swój udział w programie i uzyskaj kod polecenia. Do programu możesz przystąpić w placówce banku, przez infolinię, bankowość internetową lub mobilną.

Krok 2
Krok 2

Wyraź zgody marketingowe (te same co w przypadku osoby poleconej) i utrzymaj je do dnia przekazania nagrody.

Krok 3
Krok 3

Przekaż swój kod polecenia wybranym osobom i upewnij się, że spełnią warunki promocji.

Nagroda
Nagroda

O spełnieniu warunków przez osobę poleconą bank powiadomi Cię w skrzynce odbiorczej bankowości elektronicznej oraz wysyłając wiadomość na numer telefonu i adres e-mail zarejestrowany w Getin Banku. Najpóźniej do 30 kwietnia 2022 r. wybierz swoją nagrodę / nagrody. Do każdego bonu podarunkowego o wartości 80 zł bank doliczy kwotę podatku i odprowadzi ją do właściwego urzędu skarbowego.

Korzystałeś z poprzedniej edycji? Nic straconego

Jeśli polecałeś konto w poprzedniej edycji programu, bez przeszkód możesz wziąć udział w nowej odsłonie promocji. Pamiętaj tylko, że kod, który otrzymałeś wcześniej, stracił już ważność, dlatego będziesz musiał wygenerować nowy. I jeszcze jedno – nie zapomnij o zaznaczeniu wszystkich wymaganych zgód marketingowych!

Konto Proste Zasady – garść informacji

Chcesz przekonać znajomych do otwarcia konta? W takim razie podkreśl, że choć bank pobiera 9 zł za prowadzenie rachunku, to jednak można bardzo łatwo uniknąć tej opłaty, wykonując w miesiącu jedną transakcję kartą debetową. Posiadacze konta nie płacą także za korzystanie z "plastiku" i wypłaty z bankomatów Planet Cash, a do tego mogą korzystać z płatności mobilnych i niezłej bankowości elektronicznej.

Wisienka na torcie, czy promocje na koncie oszczędnościowym

Dodatkową korzyścią z posiadania ROR-u w Getin Banku jest atrakcyjne Elastyczne Konto Oszczędnościowe, szczególnie w ramach cyklicznie odnawianych akcji „Bonus za aktywność” i "Na nowe środki".  W aktualnie trwających promocjach kwoty do 10 tys. zł mogą pracować w tempie 3% przez okrągły rok, a nowe środki do 100 tys. – na 1,7%.  To solidny argument przemawiający za nawiązaniem współpracy z Getin Bankiem.

Atrakcyjny program poleceń

Podoba nam się fakt, że w kolejnej edycji programu poleceń bank utrzymał przyjazne warunki uczestnictwa i ponownie proponuje wysoką pulę nagród dla polecającego - nawet 800 zł w bonach zakupowych do Allegro. Dobrze jednak pamiętać, że zdobycie takiej kwoty wymaga większego zaangażowania, czyli polecenia konta aż 10 osobom. Ważna jest także ostateczna data wyboru nagrody - 30 kwietnia 2022 r.

Największym atutem tej promocji są proste zasady obowiązujące zarówno nowych, jak i obecnych klientów. W gruncie rzeczy jedynym warunkiem, jaki musi spełnić osoba polecona, jest zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 2000 zł przez 3 kolejne miesiące. Wystarczy, przykładowo, ustanowić zlecenie stałe na 2000 zł na rachunku w innym banku, aby zainkasować 50 zł premii.

Z kolei obowiązkiem obecnych klientów banku jest jedynie wygenerowanie kodu i przekazanie go znajomym. Organizator nie narzuca żadnych dodatkowych warunków aktywności, a do tego oferuje sowitą nagrodę – aż 800 zł. Przekazanie kodu polecenia nic Cię nie kosztuje, może warto zatem spróbować?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Polecam Proste Zasady XIII edycja"

O banku

Getin Bank to bank detaliczny, który jest częścią większej instytucji finansowej – Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.

Większościowym akcjonariuszem i właścicielem Getin Banku jest Leszek Czarnecki.