Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł dla poleconego i nawet 800 zł dla obecnych klientów w XI edycji programu poleceń Getin Banku

50 zł dla poleconego i nawet 800 zł dla obecnych klientów w XI edycji programu poleceń Getin Banku

Getin Bank kolejny raz dopinguje swoich klientów do aktywnego rekomendowania rachunków bonami zakupowymi. Za jedno skuteczne polecenie obecni klienci mogą zyskać 80 zł, jednak maksymalnie można zgarnąć 800 zł, bowiem limit poleceń to aż 10.

Natomiast osoby, które założą rachunek z polecenia, mogą liczyć na bonus w wysokości 50 zł, a potem – już po otwarciu konta - polecać rachunek innym osobom i zyskać maksymalnie 850 zł (50 zł jako nowy klient i 800 zł jako obecny).

Warto przypomnieć, że w tej edycji programu nagrodą dla polecającego i polecanego nie jest gotówka, lecz elektroniczna karta podarunkowa. Sam możesz zdecydować, gdzie chcesz ją wykorzystać - na Allegro czy w punktach stacjonarnych i na stronie Decathlona.

Z najnowszej oferty można skorzystać do 30 czerwca 2021.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w akcji

Jeśli oferowane przez bank nagrody przykuły Twoją uwagę i chciałbyś wziąć udział w programie, zapoznaj się najpierw z definicją nowego i obecnego klienta.

I tak – nowym klientem, czyli poleconym – może być wyłącznie osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która nie posiadała w Getin Banku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od dnia 30 września 2020 r. do dnia przystąpienia do promocji.

Natomiast jeśli chcesz wziąć udział w programie jako osoba polecająca (obecny klient), musisz posiadać w Getin Banku konto osobiste prowadzone w złotówkach, ukończony 18 rok życia oraz polską rezydencję podatkową.

Otwórz konto i zgarnij bon o wartości 50 zł

Warunki umożliwiające zdobycie premii powitalnej przez nowego klienta są naprawdę proste i nie powinny Ci sprawić większych problemów. Aby otrzymać bon o wartości 50 zł, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2021 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) na stronie banku i podaj kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku. Nie znasz osoby, która mogłaby Ci taki kod przekazać? Nic straconego – skorzystaj z naszego kodu: 5EWH4A.

Informacja
Informacja

Podczas składania wniosku koniecznie wyraź wymagane przez bank zgody marketingowe, w tym na przetwarzanie danych marketingowych na potrzeby promocji oraz w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Getin Bankiem i podmiotów z nim współpracujących; na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, czyli przez e-mail oraz telefon komórkowy, a także na przekazanie przez organizatora osobie, która poleciła Ci program, informacji o spełnieniu przez Ciebie wymaganych warunków.

Ważne! Nie odwołuj zgód do końca promocji, bo stracisz prawo do nagrody!

Krok 2
Krok 2

Do 30 czerwca 2021 r. aktywuj swoje nowe konto.

Krok 3
Krok 3

Następnie w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1500 zł.

Przelew może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Informacja
Informacja

Getin Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków akcji, przesyłając wiadomość do skrzynki odbiorczej Twojej bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail i numer telefonu zarejestrowany w banku.

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do 30 listopada 2021 r. poinformuj bank, który bon chciałbyś otrzymać (na Allegro czy do sklepów Decathlon).

Możesz to zrobić w swojej bankowości internetowej lub mobilnej, w placówce banku, placówce franczyzowej bądź za pośrednictwem infolinii.

Nagroda
Nagroda

Po wskazaniu nagrody organizator promocji prześle Ci wybraną e-kartę podarunkową na skrzynkę odbiorczą w Twojej bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail podany we wniosku o konto.

Bonus jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz zgłaszać go fiskusowi.

Jak sam widzisz, bank nie stawia nowym klientom restrykcyjnych wymagań, a do tego po otwarciu konta daje możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów. Po pierwsze, będziesz mógł rekomendować rachunek swoim znajomym i tym samym zgarnąć dodatkowe 800 zł. Po drugie – zyskasz dostęp do dwóch interesujących promocji, którymi aktualnie jest objęte konto oszczędnościowe Getin Banku (ich opis znajdziesz poniżej).

10 x 80 zł za skuteczną rekomendację = 800 zł

Natomiast jeśli posiadasz rachunek w Getin Banku i chciałbyś rekomendować go swoim znajomym, powinieneś spełnić następujące warunki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2021 r. zgłoś swój udział w programie i uzyskaj kod polecenia. Do programu możesz przystąpić w placówce banku, przez infolinię, bankowość internetową lub mobilną.

Krok 2
Krok 2

Wyraź zgody marketingowe (te same co w przypadku osoby poleconej) i utrzymaj je do dnia przekazania nagrody.

Krok 3
Krok 3

Przekaż swój kod polecenia wybranym osobom i upewnij się, że spełnią warunki promocji.

Nagroda
Nagroda

O spełnieniu warunków przez osobę poleconą bank powiadomi Cię w skrzynce odbiorczej bankowości elektronicznej oraz wysyłając wiadomość na numer telefonu i adres e-mail zarejestrowany w Getin Banku. Najpóźniej do 30 listopada 2021 r. wybierz swoją nagrodę / nagrody, czyli zdecyduj, gdzie zrealizujesz otrzymane vouchery. Do każdego bonu podarunkowego o wartości 80 zł bank doliczy kwotę podatku i odprowadzi ją do właściwego urzędu skarbowego.

Korzystałeś z poprzedniej edycji? Nic straconego

Jeśli polecałeś konto w poprzedniej edycji programu, bez przeszkód możesz wziąć udział w nowej odsłonie promocji. Pamiętaj tylko, że kod, który otrzymałeś wcześniej, stracił już ważność, dlatego będziesz musiał wygenerować nowy. I jeszcze jedno – nie zapomnij o zaznaczeniu wszystkich wymaganych zgód marketingowych!

Konto Proste Zasady – garść informacji

Chcesz przekonać znajomych do otwarcia konta? W takim razie podkreśl, że choć bank pobiera 9 zł za prowadzenie rachunku, to jednak można bardzo łatwo uniknąć tej opłaty, wykonując w miesiącu jedną transakcję kartą debetową. Posiadacze konta nie płacą także za korzystanie z "plastiku" i wypłaty z bankomatów Planet Cash, a do tego mogą korzystać z płatności mobilnych i niezłej bankowości elektronicznej.

Wisienka na torcie, czy promocje na koncie oszczędnościowym

Dodatkową korzyścią z posiadania ROR-u w Getin Banku jest atrakcyjne Elastyczne Konto Oszczędnościowe. W ramach trwającej do 31 maja 2021 r. akcji „Bonus za aktywność” możesz zyskać 2,0% w skali roku dla kwot do 10 tys. zł przez 12 miesięcy. Z kolei w promocji "Na nowe środki" bank oferuje 0,5% przez 3 miesiące dla środków do 200 tys. zł i 0,3% dla kwot z przedziału od 200 do 400 tys. zł. Ta akcja trwa jednak krócej, bo do 9 maja 2021 r. To solidny argument przemawiający za jak najszybszym otwarciem konta osobistego w Getin Banku.

Solidny program poleceń

To już 11. odsłona tego programu poleceń i doceniamy fakt, że w obecnej sytuacji bank zdecydował się go odnowić na identycznych warunkach. Choć nagrody mają tylko postać bonów zakupowych, to dobór sklepów, w których można wykorzystać bonusy, jest adekwatny do popularnego hasła #ZostańWDomu. Plusem jest także wysoka pula maksymalna dla polecającego (aż 800 zł). Z drugiej strony nie da się ukryć, że wymaga to sporego zaangażowania (musisz skutecznie zarekomendować konto 10 osobom), a do tego pamiętania o granicznej dacie wyboru nagrody, czyli 30 listopada 2021 r.

Największym atutem tej promocji są jednak proste zasady obowiązujące zarówno nowych, jak i obecnych klientów. W gruncie rzeczy jedynym warunkiem, jaki musi spełnić osoba polecana, jest zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1500 zł przez 3 kolejne miesiące. Wystarczy przykładowo ustanowić zlecenie stałe na 1500 zł na rachunku w innym banku, aby zainkasować 50 zł premii.

Z kolei obowiązkiem obecnych klientów banku jest jedynie wygenerowanie kodu i przekazanie go znajomym. Organizator nie narzuca żadnych dodatkowych warunków aktywności, a do tego oferuje sowitą nagrodę - aż 800 zł. Sam widzisz, jakie są plusy i minusy tej promocji, jednak przekazanie kodu polecenia nic Cię nie kosztuje, może zatem warto spróbować?

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Polecam Proste Zasady XI edycja”

O banku

Getin Bank to bank detaliczny, który jest częścią większej instytucji finansowej – Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.

Większościowym akcjonariuszem i właścicielem Getin Banku jest Leszek Czarnecki.