Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Od 50 do 150 zł premii za otwarcie konta osobistego i nawet 1500 zł dla polecającego od PKO BP

Od 50 do 150 zł premii za otwarcie konta osobistego i nawet 1500 zł dla polecającego od PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Do najnowszego programu poleceń PKO BP przyciąga nie tylko atrakcyjna premia, ale i niezwykle proste zasady akcji. Nowy klient banku po spełnieniu łatwych warunków może zyskać:

 • 50 zł dla otwarcie PKO Konta dla Młodych;
 • 100 zł za założenie PKO Konta za Zero;
 • 150 zł za otwarcie PKO Konta bez Granic.

Obecni klienci PKO BP, którzy dokonają skutecznych rekomendacji jego produktów, otrzymają 50 zł za polecenie PKO Konta dla Młodych oraz po 100 zł za PKO Konto za Zero i PKO Konto bez Granic.  Obowiązuje limit 10 rekomendacji w każdej z grup, tak więc maksymalna premia dla rekomendującego może wynieść 500 zł + 1000 zł, czyli w sumie 1500 zł.

Z tej ciekawej oferty możesz skorzystać do 30 czerwca 2022 r.

Uczestnicy programu poleceń

Jeśli chcesz rekomendować konta znajomym i rodzinie, powinieneś od minimum 90 dni (liczonych od daty startu obecnej edycji, czyli od 13 kwietnia 2022 r.) posiadać konto indywidualne lub wspólne w PKO BP. Możesz być także posiadaczem konta firmowego PKO, pod warunkiem, że należy ono do osoby fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą lub do wspólnika spółki cywilnej.

Natomiast jako nowy klient możesz skorzystać z programu poleceń PKO BP tylko wtedy, jeśli w ciągu 36 miesięcy poprzedzających start obecnej edycji (13 kwietnia 2022 r.) nie posiadałeś PKO Konta za Zero, PKO Konta dla Młodych, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum ani Konta Platinium II, ani nie jest rozpatrywany Twój wniosek o te produkty.

Ważne – regulamin akcji nie wyklucza posiadaczy kont Inteligo. Jeśli więc posiadasz ROR w tym banku (który de facto jest częścią PKO Banku Polskiego), śmiało możesz wziąć udział w najnowszej promocji.

I jeszcze jedno – zarówno polecający, jak i polecony muszą mieć ukończone 18 lat.

Bonus dla osoby poleconej – od 50 do 150 zł

Bank stara się pozyskać nowych klientów nie tylko premią „na start”, ale i bardzo prostymi zasadami jej zdobycia. Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2022 r. złóż wniosek o

 • PKO Konto za Zero lub
 • PKO Konto bez Granic lub
 • PKO Konto dla Młodych

za pośrednictwem strony internetowej i podpisz umowę z bankiem.

Pamiętaj, że premię otrzymasz tylko wtedy, gdy we wniosku wpiszesz kod polecenia otrzymany od klienta PKO BP.

Jeśli go nie posiadasz, napisz do nas, a udostępnimy Ci swój kod, który spełnia warunki promocji.

Informacja
Informacja

We wniosku o konto wyraź zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz zaakceptuj regulamin programu rekomendacyjnego.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od momentu otwarcia rachunku wykonaj:

 • min. 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową ORAZ
 • min. 3 transakcje przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik.

LUB

 • dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą i/lub płatności przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik na kwotę min. 500 zł (jeśli otworzyłeś Konto za Zero) lub 1000 zł (gdy podpisałeś umowę o Konto bez Granic).

W przypadku wyboru PKO Konta dla Młodych regulamin wymaga, byś wykonał po min. 1 wspomnianej wyżej transakcji lub ich dowolną ilość, ale pod warunkiem, że ich łączna wartość wyniesie min. 200 zł.

Nagroda
Nagroda

Należną Ci premię w formie przelewu na Twoje nowe konto otrzymasz maksymalnie do 14. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Pamiętaj o podaniu kodu polecenia!

Podanie tego kodu jest niezbędne, aby móc starać się o nagrodę. Kod jest 9-cyfrowym numerem telefonu, który polecający podał podczas rejestracji. Musisz go wpisać w dolnej części pierwszej strony wniosku o otwarcie Konta za Zero. Miejsce we wniosku, w którym wpisujemy kod, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona internetowa PKO BP

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin programu poleceń stwierdza, że bank uwzględni każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.

Natomiast w przypadku transakcji Blik nie będą honorowane takie operacje, jak wpłaty i wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon.

Aplikacja IKO

Zwracamy też uwagę, że aplikacja IKO, z której będziesz wykonywał transakcje Blik, musi być powiązana z nowo otwartym kontem. Piszemy o tym na wypadek, gdybyś miał ją już aktywną do innego rodzaju rachunku.

Premie dla polecającego: 50 lub 100 zł

Także przed osobą polecającą bank nie stawia większych wyzwań. Jeśli zdecydowałeś się na udział w akcji, powinieneś tylko wykonać następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Zarejestruj się na stronie programu, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu (musi on być taki sam, jaki podałeś przy zakładaniu swojego konta w PKO BP).

Jeśli dokonałeś rejestracji przy okazji poprzednich edycji, to nie musisz tego robić ponownie, od razu możesz przekazać swój kod poleconemu.

Źródło: strona internetowa PKO BP

Krok 2
Krok 2

Znajdź osobę (lub kilka) chętną do skorzystania z usług PKO BP, przekaż jej kod polecenia i ewentualnie dyskretnie pilnuj, by wypełniła warunki przyznania premii.

Pamiętaj, że spełnienie wymagań regulaminu akcji przez osobę poleconą jest podstawą przyznania nagrody zarówno dla niej, jak i dla Ciebie!

Nagroda
Nagroda

100 zł premii za każde skuteczne polecenie (maksymalnie za 10) PKO Konta za Zero lub PKO Konta bez Granic plus po 50 zł za skuteczne rekomendacje PKO Konta dla Młodych (także maksymalnie za 10) otrzymasz w formie przelewu na swoje konto najpóźniej do 14. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełniła warunki promocji.

Co warto wiedzieć o kontach z oferty PKO BP

Przyjrzyjmy się rachunkom, które można otworzyć w tej edycji programu poleceń.

PKO Konto za Zero

To sztandarowy rachunek PKO BP, który faktycznie może stać się kontem „za zero” po spełnieniu kilku prostych warunków. Przekonując znajomych do jego otwarcia, możesz zwrócić im uwagę na fakt, że konto prowadzone jest bezpłatnie, a opłaty za kartę debetową można łatwo uniknąć, wykonując min. 5 transakcji w miesiącu.

PKO Konto bez Granic

Ten typ rachunku rekomendowany jest dla osób często podróżujących za granicę. Możesz do niego otworzyć konta walutowe w aż 10 walutach i płacić podpiętą do nich kartą wielowalutową bez kosztów przewalutowania. Otrzymujesz też m.in. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, debet na koncie do 1000 zł przez 30 dni.

PKO Konto dla Młodych

PKO dla Młodych to bezpłatny i prosty w obsłudze rachunek dla osób w wieku 18-26 lat.

Przepustka po dodatkowe bonusy

Warto też dodać, że założenie konta osobistego jest swego rodzaju przepustką do udziału w innych akcjach specjalnych dla klientów PKO BP. Bank zachęca w nich do skorzystania z różnych produktów, np. karty płatniczej, wykupienia ubezpieczenia (majątkowego, komunikacyjnego itp.) albo zapoznania się z aplikacją mobilną.

Warto sprawdzić, za co aktualnie można zdobyć bonus.

Atrakcyjna premia za niewielką aktywność

Zasady uczestnictwa w najnowszym programie poleceń PKO BP są proste – jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić jako osoba polecona, jest aktywne posługiwanie się kartą lub Blikiem. Po otworzeniu rachunku możesz też skorzystać z promocji dla obecnych klientów i w równie prosty sposób zyskać kolejne profity.

Z kolei biorąc udział w programie jako osoba polecająca, niczym nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać. Na dobrą sprawę Twoja aktywność sprowadza się do rejestracji w promocji i przekazania swoim znajomym kodu polecającego. Jeśli więc jesteś zadowolony z usług PKO BP i chcesz polecać jego produkty, program „Polecam PKO Bank Polski” może przypaść Ci do gustu, bo w prosty sposób możesz zyskać aż 1500 zł.

Słowem, program jest korzystny zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku. A zatem – otwórz Konto za Zero lub Konto bez Granic albo PKO Konto dla Młodych i polecaj je innym w kolejnych edycjach programu poleceń!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin programu "Polecam PKO Bank Polski" – edycja V
 2. Regulamin ramowy programu "Polecam PKO Bank Polski"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.