Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł premii za otwarcie Konta za Zero z polecenia (lub 150 zł za Konto bez Granic) i nawet 1000 zł dla polecającego od PKO BP

100 zł premii za otwarcie Konta za Zero z polecenia (lub 150 zł za Konto bez Granic) i nawet 1000 zł dla polecającego od PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Do najnowszego programu poleceń PKO BP przyciąga nie tylko atrakcyjna premia, ale i niezwykle proste zasady akcji. Nowy klient banku po spełnieniu łatwych warunków może zyskać 100 zł premii za założenie PKO Konta za Zero lub 150 zł za otwarcie PKO Konta bez Granic, natomiast obecny od 100 do nawet 1000 zł – wszystko zależy od tego, jak wielu nowych klientów namówi do otwarcia rachunku osobistego w PKO BP.

Z tej ciekawej oferty możesz skorzystać do 30 grudnia 2021 r.

Uczestnicy programu poleceń

Jeśli chcesz rekomendować konta znajomym i rodzinie, powinieneś od minimum 90 dni posiadać konto indywidualne lub wspólne w PKO BP. Możesz być także posiadaczem konta firmowego, pod warunkiem, że należy ono do osoby fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą lub do wspólnika spółki cywilnej.

Natomiast jako nowy klient możesz skorzystać z programu poleceń PKO BP tylko wtedy, jeśli w ciągu 36 miesięcy poprzedzających start obecnej edycji (13 października 2021 r.) nie posiadałeś PKO Konta dla Młodych, PKO Konta za Zero, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum, Konta Platinium II ani nie jest rozpatrywany Twój wniosek o te produkty.

Ważne – regulamin akcji nie wyklucza posiadaczy kont Inteligo. Jeśli więc posiadasz ROR w tym banku (który de facto jest częścią PKO Banku Polskiego), śmiało możesz wziąć udział w najnowszej promocji.

I jeszcze jedno – zarówno polecający, jak i polecony muszą mieć ukończone 18 lat.

Bonus dla osoby poleconej – 100 lub 150 zł

Bank stara się pozyskać nowych klientów nie tylko premią „na start”, ale i bardzo prostymi zasadami jej zdobycia. Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 grudnia 2021 r. złóż wniosek o Konto za Zero lub Konto bez Granic za pośrednictwem strony internetowej i podpisz umowę z bankiem.

Pamiętaj, że premię otrzymasz tylko wtedy, gdy we wniosku wpiszesz kod polecenia otrzymany od klienta PKO BP.

Jeśli go nie posiadasz, napisz do nas, a udostępnimy Ci swój kod, który spełnia warunki promocji.

Informacja
Informacja

We wniosku o konto wyraź zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz zaakceptuj regulamin programu rekomendacyjnego.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od momentu otwarcia rachunku wykonaj:

  • min. 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową ORAZ

  • min. 3 transakcje przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik.

LUB

  • dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą i/lub płatności przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik na kwotę min. 500 zł (jeśli otworzyłeś Konto za Zero) lub 1000 zł (gdy podpisałeś umowę o Konto bez Granic).

Nagroda
Nagroda

Należną Ci premię w formie przelewu na Twoje nowe konto otrzymasz maksymalnie w ciągu 80 dni od daty zakończenia obecnej edycji.

Pamiętaj o podaniu kodu polecenia!

Podanie tego kodu jest niezbędne, aby móc starać się o nagrodę. Kod jest 9-cyfrowym numerem telefonu, który polecający podał podczas rejestracji. Musisz go wpisać w dolnej części pierwszej strony wniosku o otwarcie Konta za Zero. Miejsce we wniosku, w którym wpisujemy kod, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona internetowa PKO BP

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin programu poleceń stwierdza, że bank uwzględni każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.

Natomiast w przypadku transakcji Blik nie będą honorowane takie operacje, jak wpłaty i wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon.

Aplikacja IKO

Zwracamy też uwagę, że aplikacja IKO, z której będziesz wykonywał transakcje Blik, musi być powiązana z nowo otwartym kontem. Piszemy o tym na wypadek, gdybyś miał ją już aktywną do innego rodzaju rachunku.

10 premii po 100 zł dla polecającego

Także przed osobą polecającą bank nie stawia większych wyzwań. Jeśli zdecydowałeś się na udział w akcji, powinieneś tylko wykonać następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Zarejestruj się na stronie programu, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu (musi on być taki sam, jak podałeś przy zakładaniu swojego konta w PKO BP).

Jeśli dokonałeś rejestracji przy okazji poprzednich edycji, to nie musisz tego robić ponownie, od razu możesz przekazać swój kod poleconemu.

Źródło: strona internetowa PKO BP

Krok 2
Krok 2

Znajdź osobę (lub kilka, maksymalnie 10) chętną do skorzystania z usług PKO BP, przekaż jej kod polecenia i ewentualnie dyskretne pilnuj, by wypełniła warunki przyznania premii.

Pamiętaj, że spełnienie wymagań regulaminu akcji przez osobę poleconą jest podstawą przyznania nagrody zarówno dla niej, jak i dla Ciebie!

Nagroda
Nagroda

100 zł premii za każde skuteczne polecenie (maksymalnie za 10) otrzymasz w formie przelewu na swoje konto najpóźniej w ciągu 80 dni od daty zakończenia akcji.

Przekazanie nagród – ważne dla polecającego i poleconego

Przekazanie premii dla polecającego i poleconego odbędzie się dopiero po zweryfikowaniu przez bank, czy obie strony wywiązały się z przypisanych im zadań. Niestety nie odbędzie się to szybko. PKO BP daje sobie bowiem na dokonanie tego aż 50 dni od chwili zakończenia danej edycji promocji (30 grudnia 2021 r.). Jeśli wszystko będzie się zgadzać, wypłata premii nastąpi w ciągu 30 dni od momentu weryfikacji.

Oznacza to, że jeśli spełnisz wymogi np. w październiku, to premia może wpaść na Twój rachunek dopiero pod koniec marca 2022 r.

Co warto wiedzieć o kontach z oferty PKO BP

Przyjrzyjmy się rachunkom, które można otworzyć w tej edycji programu poleceń.

PKO Konto za Zero

To sztandarowy rachunek PKO BP, który faktycznie może stać się kontem „za zero” po spełnieniu kilku prostych warunków. Przekonując znajomych do jego otwarcia, możesz zwrócić im uwagę na fakt, że konto prowadzone jest bezpłatnie, a opłaty za kartę debetową można łatwo uniknąć, wykonując min. 5 transakcji w miesiącu.

PKO Konto bez Granic

Ten typ rachunku rekomendowany jest dla osób często podróżujących za granicę. Możesz do niego otworzyć konta walutowe w aż 10 walutach i płacić podpiętą do nich kartą wielowalutową bez kosztów przewalutowania. Otrzymujesz też m.in. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, debet na koncie do 1000 zł przez 30 dni.

Przepustka po dodatkowe bonusy

Warto też dodać, że założenie konta osobistego jest swego rodzaju przepustką do udziału w innych akcjach specjalnych dla klientów PKO BP. Bank zachęca w nich do skorzystania z różnych produktów, np. karty płatniczej, wykupienia ubezpieczenia (majątkowego, komunikacyjnego itp.) albo zapoznania się z aplikacją mobilną.

Atrakcyjna premia za niewielką aktywność

Zasady uczestnictwa w najnowszym programie poleceń PKO BP są proste – jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić jako osoba polecona, jest aktywne posługiwanie się kartą lub Blikiem. Po otworzeniu rachunku możesz też skorzystać z promocji dla obecnych klientów i w równie prosty sposób zyskać kolejne profity.

Z kolei biorąc udział w programie jako osoba polecająca, niczym nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać. Na dobrą sprawę Twoja aktywność sprowadza się do rejestracji w promocji i przekazania swoim znajomym kodu polecającego. Jeśli więc jesteś zadowolony z usług PKO BP i chcesz polecać jego produkty, trzecia edycja programu „Polecam PKO Bank Polski” może przypaść Ci do gustu, bo w prosty sposób możesz zyskać aż 1000 zł.

Słowem, program jest korzystny zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku. A zatem – otwórz Konto za Zero lub Konto bez Granic i polecaj je innym!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Ramowy Programu "Polecam PKO"
  2. Zasady III edycji "Polecam PKO Bank Polski"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.