Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł premii za otwarcie Konta za Zero z polecenia i nawet 1000 zł nagrody dla polecających w PKO BP

100 zł premii za otwarcie Konta za Zero z polecenia i nawet 1000 zł nagrody dla polecających w PKO BP

Do najnowszego programu poleceń PKO BP przyciąga nie tylko atrakcyjna premia, ale i niezwykle proste zasady akcji. Nowy klient banku po spełnieniu łatwych warunków może zyskać 100 zł premii, natomiast obecny od 100 do nawet 1000 zł – wszystko zależy od tego, jak wielu nowych klientów namówi do otwarcia Konta za Zero.

Z tej ciekawej oferty możesz skorzystać do 30 września 2021 r.

Uczestnicy programu poleceń

Jeśli chcesz rekomendować konta znajomym i rodzinie, powinieneś od minimum 90 dni posiadać konto indywidualne lub wspólne w PKO BP. Możesz być także posiadaczem konta firmowego, pod warunkiem, że należy ono do osoby fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą lub do wspólnika spółki cywilnej.

Natomiast jako nowy klient możesz skorzystać z programu poleceń PKO BP tylko wtedy, jeśli po 22 lipca 2018 r. nie posiadałeś Konta za Zero ani nie jest rozpatrywany Twój wniosek o ten produkt.

Ważne – regulamin akcji nie wyklucza posiadaczy kont Inteligo. Jeśli więc posiadasz ROR w tym banku (który de facto jest częścią PKO Banku Polskiego), śmiało możesz wziąć udział w najnowszej promocji.

I jeszcze jedno – zarówno polecający, jak i polecony muszą mieć ukończone 18 lat.

Bonus dla osoby poleconej – 100 zł

Bank stara się pozyskać nowych klientów nie tylko premią „na start”, ale i bardzo prostymi zasadami jej zdobycia. Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. złóż wniosek o Konto za Zero za pośrednictwem strony internetowej i podpisz umowę z bankiem.

Pamiętaj, że 100 premii otrzymasz tylko wtedy, gdy we wniosku wpiszesz kod polecenia otrzymany od klienta PKO BP.

Jeśli go nie posiadasz, napisz do nas, a udostępnimy Ci swój kod, który spełnia warunki promocji.

Informacja
Informacja

We wniosku o konto wyraź zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz zaakceptuj regulamin programu rekomendacyjnego.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od momentu otwarcia rachunku wykonaj:

  • min. 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową ORAZ

  • min. 3 transakcje przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik.

LUB

  • dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą i/lub płatności przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik na kwotę min. 500 zł.

Nagroda
Nagroda

100 zł premii w formie przelewu na Twoje nowe konto otrzymasz maksymalnie w ciągu 80 dni od daty zakończenia obecnej edycji.

Pamiętaj o podaniu kodu polecenia!

Podanie tego kodu jest niezbędne, aby móc starać się o nagrodę. Kod jest 9-cyfrowym numerem telefonu, który polecający podał podczas rejestracji. Musisz go wpisać w dolnej części pierwszej strony wniosku o otwarcie Konta za Zero. Miejsce we wniosku, w którym wpisujemy kod, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona internetowa PKO BP

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin programu poleceń stwierdza, że bank uwzględni każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.

Natomiast w przypadku transakcji Blik nie będą honorowane takie operacje, jak wpłaty i wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon.

Aplikacja IKO

Zwracamy też uwagę, że aplikacja IKO, z której będziesz wykonywał transakcje Blik, musi być powiązana z nowo otwartym kontem. Piszemy o tym na wypadek, gdybyś miał ją już aktywną do innego rodzaju rachunku.

10 premii po 100 zł dla polecającego

Także przed osobą polecającą bank nie stawia większych wyzwań. Jeśli zdecydowałeś się na udział w akcji, powinieneś tylko wykonać następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Zarejestruj się na stronie programu, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu (musi on być taki sam, jak podałeś przy zakładaniu swojego konta w PKO BP).

Źródło: strona internetowa PKO BP

Krok 2
Krok 2

Znajdź osobę (lub kilka, maksymalnie 10) chętną do skorzystania z usług PKO BP, przekaż jej kod polecenia i ewentualnie dyskretne pilnuj, by wypełniła warunki przyznania premii.

Pamiętaj, że spełnienie wymagań regulaminu akcji przez osobę poleconą jest podstawą przyznania nagrody zarówno dla niej, jak i dla Ciebie!

Nagroda
Nagroda

100 zł premii za każde skuteczne polecenie (maksymalnie za 10) otrzymasz w formie przelewu na swoje konto najpóźniej w ciągu 80 dni od dnia zakończenia akcji.

Przekazanie nagród – ważne dla polecającego i poleconego

Przekazanie premii 100 zł dla polecającego i poleconego odbędzie się dopiero po zweryfikowaniu przez bank czy obie strony wywiązały się z przypisanych im zadań. Niestety nie odbędzie się to szybko. PKO BP daje sobie bowiem na dokonanie tego aż 50 dni od chwili zakończenia danej edycji promocji (30 września 2021 r.). Jeśli wszystko będzie się zgadzać, wypłata premii nastąpi w ciągu 30 dni od momentu weryfikacji.

Oznacza to, że jeśli spełnisz wymogi np. w sierpniu, to premia może wpaść na Twój rachunek dopiero pod koniec listopada

Co warto wiedzieć o Koncie za Zero?

To sztandarowy rachunek PKO BP, który faktycznie może stać się kontem „za zero” po spełnieniu kilku prostych warunków. Przekonując znajomych do jego otwarcia, możesz zwrócić im uwagę na fakt, że konto prowadzone jest bezpłatnie, a opłaty za kartę debetową można łatwo uniknąć, wykonując min. 5 transakcji w miesiącu.

Warto też dodać, że założenie Konta za Zero jest swego rodzaju przepustką do skorzystania z innych akcji specjalnych dla klientów PKO BP. Bank zachęca w nich do skorzystania z różnych produktów, np. karty płatniczej, wykupienia ubezpieczenia (majątkowego, komunikacyjnego itp.) albo zapoznania się z aplikacją mobilną.

Atrakcyjna premia za niewielką aktywność

Zasady uczestnictwa w najnowszym programie poleceń PKO BP są proste – jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić jako osoba polecona, jest aktywne posługiwanie się kartą lub Blikiem. Po otworzeniu rachunku możesz też skorzystać z promocji dla obecnych klientów i w równie prosty sposób zyskać kolejne profity.

Z kolei biorąc udział w programie jako osoba polecająca, niczym nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać. Na dobrą sprawę Twoja aktywność sprowadza się do rejestracji w promocji i przekazania swoim znajomym kodu polecającego. Jeśli więc jesteś zadowolony z usług PKO BP i chcesz polecać jego produkty, druga edycja programu „Polecam PKO Bank Polski” może przypaść Ci do gustu, bo w prosty sposób możesz zyskać aż 1000 zł.

Słowem, program jest korzystny zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku. A zatem – otwórz Konto za Zero i polecaj je innym!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Ramowy Programu "Polecam PKO"
  2. Zasady II edycji "Polecam PKO Bank Polski"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.