Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Odbierz 60 zł za założenie Konta 360° i 1360 zł premii w programie "Polecam Bank Millennium"

Odbierz 60 zł za założenie Konta 360° i 1360 zł premii w programie "Polecam Bank Millennium"
Źródło: strona Banku Millennium

W najnowszej promocji Millennium mogą brać udział zarówno „starzy”, jak i nowi klienci banku, a zasady uczestnictwa nie są zbyt skomplikowane. Promocja jest dostępna wyłącznie dla osób pełnoletnich, które w okresie od 29 lutego 2016 do 31 maja 2016 posiadają lub założą w Banku Millennium rachunek oszczędnościowy-rozliczeniowy: Konto 360° albo Konto 360° Student.

W przypadku klientów banku posiadających wspólny rachunek do promocji może przystąpić oddzielnie każdy ze współwłaścicieli.

Uwaga! Uczestnictwo w promocji, w okresie jej trwania, wyklucza udział nowego klienta w innych akcjach promocyjnych związanych z założonym kontem. Z tego powodu warto się zastanowić, w której promocji Banku Millennium wziąć udział, jako nowy klient. Pełen katalog "przedwiosennych" promocji banku powinien się ujawnić do 8 marca. Być może warto zatem zaczekać do tego czasu... ;-)

Jak zdobyć premię powitalną (60 zł) dla nowych klientów?

Zgodnie z regulaminem, nowym klientem są wyłącznie osoby, które w okresie od 1 kwietnia 2015 do momentu przystąpienia do promocji nie posiadały konta w Millennium (czy to jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik bądź przedstawiciel ustawowy). Dla tych uczestników bank przygotował premię powitalną w wysokości 60 zł. Jednak aby ją uzyskać, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Wejść na stronę internetową promocji, wykorzystując w tym celu unikalny link otrzymany za pośrednictwem e-maila lub SMS-a od innego uczestnika konkursu. Do promocji można również przystąpić za pośrednictwem strony internetowej banku Millennium (wówczas link umożliwiający dostęp do aplikacji konkursowej otrzymamy od banku). Link będzie zawierał specjalny kod promocji, będący ciągiem 6 cyfr generowanych systemowo przy wysyłaniu wiadomości. Po przejściu na stronę internetową akcji promocyjnej ten sam kod wyświetli się w specjalnym polu oraz przepisze automatycznie do formularza wniosku.
 2. Zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przekazanie przez organizatora osobie, która poleciła nam konkurs, informacji o przeprowadzanych przez nas czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania przez nią nagrody.
 3. Zgodzić się na przetwarzanie przez bank naszych danych osobowych w celach marketingowych.
 4. Wypełnić wniosek, a następnie zawrzeć z bankiem umowę o otwarcie i prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student.
 5. Wystąpić o wydanie karty debetowej do Konta i/lub aktywować dostęp do systemu płatności mobilnych (BLIK).
 6. Do dnia 31.05.2016 r. przeprowadzić transakcje bezgotówkowe z użyciem karty lub za pomocą usługi BLIK na łączną kwotę co najmniej 360 zł (pod uwagę nie będą brane wypłaty gotówki oraz przelewy internetowe). W momencie zakończenia promocji transakcje te muszą być zaksięgowane na koncie, dlatego nie warto czekać z płatnościami do ostatniej chwili.

Jak zdobyć premię za polecenie?

Ta część premii jest dostępna zarówno dla „starych”, jak i nowych klientów (po podpisaniu przez nich umowy o konto). Aby mieć szansę na jej zdobycie, należy:

 1. Zalogować się w systemie transakcyjnym banku Millenet i odszukać na swoim profilu sekcję „Polecam Bank Millennium”.
 2. Zapoznać się z regulaminem promocji, a następnie go zaakceptować.
 3. Zachęcać znajomych do założenia konta w banku Millennium poprzez wysłanie do nich maila lub SMS-a zawierającego unikatowy link do strony konkursowej.
 4. Polecanie konta jest możliwe w okresie od 29 lutego 2016 do 30 kwietnia 2016 r.

System naliczania nagród w programie poleceń "Polecam Bank Millennium"

Osoby, które okażą się wyjątkowo skutecznymi „ambasadorami marki” i namówią do założenia konta dużą grupę znajomych, mogą liczyć na następujące profity:

 • 60 zł premii za pozyskanie pierwszego nowego klienta;
 • 100 zł za kolejnych pozyskanych 13 klientów (maksymalny bonus wynosi 1300 zł).

Należy jednak pamiętać, że aby premia faktycznie trafiła na nasze konto, polecane przez nas osoby muszą spełnić wszystkie warunki wymienione w regulaminie (link do regulaminu).

Premia powitalna oraz premia za polecenie zostaną przelane na konto uczestników promocji do dnia 10 września 2016 roku.

Nagrody do kwoty 760 zł są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. W przypadku uzyskania nagród pieniężnych przewyższających tę kwotę uczestnikowi promocji jest przyznawana nagroda dodatkowa w wysokości 11,11% sumy zdobytych premii – kwota ta stanowi wartość podatku, który należy zgłosić fiskusowi.

Konto 360° oraz Konto 360° Student – podstawowe parametry

O wyborze rachunku bankowego decydują - przede wszystkim - koszty związane z jego obsługą. Poniżej przedstawiamy podstawowe opłaty dotyczące Konta 360° oraz Konta 360° Student:

Konto 360°

Konto 360° Student

Prowadzenie rachunku

8 zł - opłaty można uniknąć, o ile na konto wpłynie 1000 zł miesięcznie oraz zostanie dokonana przynajmniej jedna transakcja kartą debetową lub jedna płatność bezgotówkowa BLIK

.

0 zł

Obsługa karty debetowej

7 zł - opłata nie jest pobierana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty, potem można jej uniknąć, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynęło min. 1000 zł oraz dokonano przynajmniej jednej płatności kartą/BLIK-iem

4 zł – opłaty można uniknąć jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na koncie minimum jedna płatność bezgotówkowa kartą lub jedna płatność bezgotówkowa BLIK

Wypłaty z bankomatów

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Cash4You,

5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (bank nie pobiera opłaty przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty)

2,5% nie mniej niż 9 zł za wypłatę środków z bankomatów za granicą

Bank nie pobierze prowizji za wypłatę gotówki ze wszystkich krajowych i zagranicznych bankomatów, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynęło min. 1000 zł oraz dokonano przynajmniej jednej płatności kartą debetową lub BLIK-iem

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Cash4You,

5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

(bank nie pobiera opłaty przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty)

2,5% nie mniej niż 9 zł za wypłatę środków z bankomatów za granicą

Opłata z wypłaty z krajowych i zagranicznych bankomatów nie jest pobierana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na koncie min. jedna płatność bezgotówkowa kartą lub Blik-iem.

Przelewy internetowe

0 zł

0 zł

Wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku

0 zł

0 zł

Dokładny opis obu kont znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Startując z nową promocją Bank Millennium po raz kolejny zrobił ukłon w stronę aktualnych klientów, a jednocześnie znalazł skuteczny sposób na pozyskanie nowych. I choć tzw. „promocje polecające” nie są w ofercie banków żadną nowością (obecnie trwa podobna akcja mBanku i PKO BP), miłym zaskoczeniem jest wysokość nagrody. Uczestnik, który do końca maja założy Konto 360° lub Konto 360° Student i namówi do tego samego kolejne osoby, może zarobić nawet 1420 zł.

Czy jednak opłaca się korzystać z okazji i zdecydować na któryś z tych rachunków?

Bez wątpienia Konto 360° to rachunek dla aktywnych klientów – za większość podstawowych operacji bank nie pobiera opłat pod warunkiem miesięcznych wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł i dokonania jednej płatności kartą lub BLIK-iem. Jeżeli jednak spełnimy te wymogi, prowadzenie rachunku stanie się bezpłatne, podobnie zresztą jak wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie oraz obsługa karty debetowej. W przypadku Konta 360° Student warunkiem zwalniającym z podstawowych opłat jest przeprowadzenie przynajmniej jednej transakcji kartą debetową lub BLIK-iem w miesiącu.

Warto w tym miejscu dodać, że właściciele obu kont otrzymują także dostęp do nowoczesnych usług dodatkowych: bezpłatnych przelewów na e-mail i numer telefonu, limitu w koncie oraz ciekawych produktów oszczędnościowych. Są również objęci są ubezpieczeniem „Pakiet Bardzo Pomocny”, na które składa się assistance medyczny i domowy (usługa bezpłatna jedynie dla posiadaczy Konta 360°). Z kolei dla właścicieli Konta 360° Student dużą zaletą może być dostęp do programu rabatowego oferującego zniżki w wielu sklepach i punktach usługowych.

W naszej opinii warto jednak poczekać kilka dni, aż wszystkie promocje dla nowych klientów Banku Millennium będą dostępne. Mając pełny ogląd sytuacji możemy wybrać najlepszą dla nas ofertę, a następnie - jeżeli konto nam się spodoba - polecić je znajomemu i zyskać dodatkową premię.

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.