Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

30 zł dla nowego i obecnego użytkownika w programie "Polecaj Twisto"

30 zł dla nowego i obecnego użytkownika w programie "Polecaj Twisto"
Źródło: strona Twisto.pl

Nie od dziś wiadomo, że zadowoleni klienci są najlepszymi ambasadorami marki, stąd wiele podmiotów wykorzystuje programy poleceń w swoich działaniach marketingowych. Przetartym przez innych szlakiem idzie także jeden z fintechów – Twisto. Uruchomienie drugiej edycji bezterminowej akcji „Polecaj Twisto” cieszy, ale ze smutkiem odnotowujemy dużo niższą premię. Obecnie wynosi ona 30 zł, zarówno dla poleconego (nowego klienta), jak i polecającego (użytkownika Twisto). Dodajmy, że ten drugi może zdobyć maksymalnie 5 nagród, a więc zgarnąć 150 zł.

30 zł dla poleconego

Poleconym może być osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadająca numer Pesel. Zadania, jakie stawia przed Tobą regulamin, są następujące:

Krok 1
Krok 1

Załóż konto internetowe Twisto i zawrzyj umowę o

  • Twisto Free
  • kartę płatniczą z Twisto payments

korzystając z linka otrzymanego od polecającego. Jeśli nie znasz nikogo, kto taki link posiada, to możesz skorzystać z naszego.

Informacja
Informacja

Konieczne też jest, byś

  • zaakceptował regulamin programu poleceń;
  • wyraził zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Krok 2
Krok 2

Aktywuj kartę płatniczą i dokonaj nią przynajmniej jednej transakcji.

Nagroda
Nagroda

30 zł premii otrzymasz na konto Twisto na początku miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie warunki akcji. Nagrody nie możesz wymienić na gotówkę. Jedyny sposób jej wykorzystania to spłata należności wobec Twisto. Bonus musisz wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od daty otrzymania, po tym terminie nagroda zniknie z Twojego konta.

Radości z otrzymania premii nic Ci nie zmąci, gdyż premii nie musisz wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Jako klient Twisto będziesz mógł polecać jego usługi innym. Wystarczy, że na swoim koncie wygenerujesz indywidualny link polecający. Pamiętaj, że w przypadku, gdy przystąpiłeś do programu poleceń tego samego dnia, w którym założyłeś konto Twisto, to pierwszego polecenia możesz dokonać dopiero następnego dnia.

Powstrzymaj się od tych działań

W okresie trwania programu poleceń nie możesz:

  • zrezygnować z konta i rozwiązać umowy Twisto Free;
  • wypowiedzieć umowy o usługę płatniczą zawartej z Twisto payments;
  • wycofać zgody na kontakty marketingowe;
  • wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

30 zł dla polecającego, maksymalnie 150 zł

Osobą polecającą Twisto może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca numer Pesel, konto internetowe Twisto oraz umowę z Twisto payments o kartę płatniczą.

Wymagane działania

Warunkiem otrzymania premii jest przekazanie osobie zainteresowanej korzystaniem z Twisto kodu polecającego. Znajdziesz go na swoim koncie w zakładce Konkurs (lub Benefity). Ponadto musisz wykonać choć jedną transakcję kartą Twisto.

W Twoim przypadku także obowiązują ograniczenia dotyczące poleconego. Do czasu otrzymania bonusu nie możesz zamknąć konta Twisto, wypowiedzieć umowy Twisto Free/Kredyt ani odwołać udzielonych zgód, wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Premia za 5 skutecznych rekomendacji

W 2. edycji promocji „Polecaj Twisto” wprowadzono niestety ograniczenie co do liczby nagród. Obecnie możesz zdobyć premię tylko za 5 skutecznych poleceń. Za każde z nich otrzymasz na konto Twisto 30 zł, w sumie może się więc na nim pojawić nawet 150 zł.

Bonus możesz przeznaczyć tylko na spłatę zobowiązań wobec Twisto, przy czym pamiętaj, że musisz go wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od daty przyznania go. Po tym okresie nagroda zniknie z Twojego konta.

Nie zapomnij też o wypełnieniu formularza przesłanego przez Twisto, który umożliwi firmie zapłacenie za Ciebie należnego podatku. Na przesłanie wymaganych danych będziesz miał 21 dni, licząc od daty otrzymania prośby o ich podanie.

Nie spamuj!

Zwracamy uwagę, że w regulaminie akcji jest zapis zabraniający polecania Twisto w sposób naruszający przepisy prawa lub sprzeczny z zasadami współżycia społecznego. W szczególności chodzi o wysyłanie linka polecającego do osób, które nie wyraziły na to zgody. Za tego typu działania możesz zostać wykluczony z udziału w promocji.

Mniejsze nagrody, ale nadal warto

Ten, kto nie wziął udział w 1. odsłonie programu „Polecaj Twisto”, może tylko żałować, bo tym razem nagrody są niższe i na dodatek wprowadzono górną granicę premii dla polecających. Pojawił się też wymóg aktywowania karty i zrealizowania nią choć jednej transakcji przez poleconego i polecającego, by bonus został przyznany obu stronom. Nie ma więc możliwości sięgnięcia po premię niejako „na zapas”, tym bardziej, że termin jej „ważności” wynosi tylko dwa miesiące.

Trudno prognozować, co będzie w kolejnych edycjach tego programu poleceń. Najlepiej cieszyć się z tego, co jest i korzystać, póki można.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Polecaj Twisto - edycja 2"

O instytucji

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.