Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

30 zł zwrotu dla nowych użytkowników i nawet 300 zł dla obecnych w programie poleceń platformy Moje Usługi

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

30 zł zwrotu dla nowych użytkowników i nawet 300 zł dla obecnych w programie poleceń platformy Moje Usługi
Źródło: strona promocji

Dostawcą technologii do serwisu Moje Usługi jest startup BillTech, a jego operatorem spółka ING Usługi dla Biznesu. Nie oznacza to jednak, że rozwiązanie dostępne jest tylko dla klientów ING Banku Śląskiego. Z Moich Usług mogą korzystać wszyscy chętni.

Idea tego rozwiązania sprowadza się do zgromadzenia w jednym miejscu wszystkich płatności danego użytkownika: od opłat za media (prąd, gaz, woda), czynsz za mieszkanie, przez różne usługi (telefon, internet, telewizja), aż po należności związane z zainteresowaniami (np. kursy językowe, zajęcia sportowe czy artystyczne, itp.). Potem wystarczy tylko zaznaczyć, które rachunki chcesz uregulować w danym momencie i opłacić je kartą lub Blikiem.

Po 30 zł dla polecającego i poleconego

Twórcy Moich Usług słusznie założyli, że najlepszym promotorem pomysłu jest zawsze zadowolony klient/użytkownik, więc od samego początku oferowali nagrodę za rekomendowanie tego rozwiązania. Początkowo było to tylko 10 zł, ale teraz stawka wzrosła aż do 30 zł! Promocja „Polecaj i zarabiaj” obowiązuje do odwołania.

Polecającym może być osoba fizyczna, o pełnej zdolności do czynności prawnych, która jest zarejestrowana na platformie Moje Usługi i wyraziła zgodę na otrzymywanie treści marketingowych drogą elektroniczną. Wycofanie zgody w trakcie trwania promocji jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa.

Polecony musi być osobą fizyczną o pełnej zdolności do czynności prawnych, która przez jeden miesiąc przed przystąpieniem do akcji nie była użytkownikiem platformy Moje Usługi.

Zadania dla poleconego, czyli jak zacząć korzystać z Moich Usług, by zgarnąć premię?

Występując w roli poleconego, Twoja rola ograniczy się do rozpoczęcia korzystania z platformy Moje Usługi. Nagrodę pieniężną otrzymasz, jeżeli nie byłeś użytkownikiem Moich Usług w ciągu ostatnich 30 dni i wykonasz następujące działania:

  1. W czasie trwania promocji zarejestrujesz się na platformie Moje Usługi i wprowadzisz kod polecający. Nie masz znajomego, który mógłby Ci go przekazać? Nic straconego! Możesz skorzystać z naszego: PSTT-K6AU
  2. Wyrazisz zgodę, aby polecający uzyskał informację o tym, że zarejestrowałeś swój udział w promocji oraz spełniłeś (albo nie) wymagania regulaminu akcji.
  3. Uregulujesz za pośrednictwem Moich Usług przynajmniej jedną zweryfikowaną opłatę. Tym pojęciem regulamin promocji określa fakturę/rachunek, którego wybrane dane zostały pobrane automatycznie ze zweryfikowanego źródła wskazanego przez użytkownika (czyli przy wykorzystaniu połączenia z dostawcą lub ze skrzynki e-mail), i zaprezentowane w sekcji “Opłaty bieżące” bądź “Wszystkie opłaty” na platformie Moje Usługi.

Zastanawiasz się, w którym miejscu podać kod polecający? Odpowiednie pole znajdziesz w okienku z rejestracją:

Kliknij, aby powiększyć

Działania polecającego

Platformę Moje Usługi może rekomendować każdy jej użytkownik, który wygeneruje swój kod polecający w zakładce “Poleć znajomym” i przekaże go potencjalnemu nowemu klientowi.

Kliknij, aby powiększyć

Polecający otrzyma bonus tylko wówczas, gdy osoba polecona zarejestruje się w Moje Usługi z użyciem jego kodu oraz spełni warunki opisane powyżej. Maksymalny limit skutecznych poleceń to 10 sztuk, czyli 300 zł premii gotówkowej.

Ważne informacje dla każdego

Przy weryfikacji spełnienia warunków uzyskania premii nie będą uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane.

Nagroda zostanie przekazana w postaci transakcji bezgotówkowej nie później niż 3 dni robocze po spełnieniu warunków regulaminu. Pieniądze otrzymasz na rachunek powiązany z metodą płatności (karta, Blik), której użyłeś do uregulowania opłaty. Warto jednak dodać, że wysokość premii nie może przekraczać łącznej wartości jednorazowo płaconych zweryfikowanych opłat.

Ważne! 12 lutego 2020 r. wprowadzono zmiany w regulaminie, zgodnie z którymi:

  • kupon za rejestrację w usłudze (nowy użytkownik) jest ważny przez 30 dni od momentu rejestracji,
  • kupon za polecenie (obecny użytkownik) jest wany przez 6 miesięcy od momentu jego przyznania.

Oczywiście wskazane terminy dotyczą tylko kuponów przyznanych po wprowadzeniu zmian, czyli po 12 lutego 2020 r. O zbliżającym się terminie ważności kodu zostaniesz poinformowany mailowo.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Platforma Moje Usługi

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, bez względu na to, ile faktur pobierzesz od dostawców i dodasz do Moich Usług. Nic nie kosztuje też wysyłanie przez operatora platformy przypomnień o nadchodzących terminach płatności lub powiadomień o przeterminowanych opłatach, czy generowanie miesięcznych zestawień kosztów różnych usług.

Jedyna opłata to maksymalnie 0,89 zł za wykonanie płatności. Wysokość należności zawsze jest wskazana przed realizacją transakcji.

Rachunki zapłacone w terminie i na dodatek premia

Niewątpliwą zaletą platformy Moje Usługi jest fakt, że można na niej zgromadzić wszystkie swoje cykliczne płatności i w prosty sposób zarządzać nimi w jednym miejscu. Dzięki temu rachunki będą płacone w terminie, a Ty unikniesz stresu i ewentualnych kłopotów.

Co więcej, uczestnicząc w programie poleceń, zyskasz 30 zł jako polecony, a później możesz zebrać nawet 300 zł jako polecający. W sumie 330 zł, co powinno starczyć na jeden większy rachunek lub kilka mniejszych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Polecaj i zarabiaj"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.

Więcej o ING Bank Śląski