Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

30 zł premii dla nowych i obecnych użytkowników w programie poleceń platformy Rachunki imoje (dawniej Moje Usługi)

30 zł premii dla nowych i obecnych użytkowników w programie poleceń platformy Rachunki imoje (dawniej Moje Usługi)
Źródło: najlepszekonto.pl

Dostawcą technologii do serwisu Rachunki imoje (d. Moje Usługi) jest startup BillTech, a jego operatorem spółka ING Usługi dla Biznesu. Nie oznacza to jednak, że rozwiązanie dostępne jest tylko dla klientów ING Banku Śląskiego. Z Moich Usług mogą korzystać wszyscy chętni.

Idea tego rozwiązania sprowadza się do zgromadzenia w jednym miejscu wszystkich płatności danego użytkownika: od opłat za media (prąd, gaz, woda), czynsz za mieszkanie, przez różne usługi (telefon, internet, telewizja), aż po należności związane z zainteresowaniami (np. kursy językowe, zajęcia sportowe czy artystyczne, itp.). Potem wystarczy tylko zaznaczyć, które rachunki chcesz uregulować w danym momencie i opłacić je kartą lub Blikiem, a nawet za pośrednictwem Twisto.

Po 30 zł dla polecającego i poleconego!

Twórcy Rachunki imoje słusznie założyli, że najlepszym promotorem pomysłu jest zawsze zadowolony klient/użytkownik, więc od samego początku oferują nagrodę za rekomendowanie tego rozwiązania. Zasadniczo jest to "tylko" 30 zł, ale zdarza się, że stawka jest podwyższana.

Polecającym może być osoba fizyczna, o pełnej zdolności do czynności prawnych, która jest zarejestrowana na platformie Rachunki imoje i wyraziła zgodę na otrzymywanie treści marketingowych drogą elektroniczną. Wycofanie zgody w trakcie trwania promocji jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa.

Polecony musi być osobą fizyczną o pełnej zdolności do czynności prawnych, która wcześniej nie była użytkownikiem platformy Rachunki imoje.

Zadania dla poleconego, czyli jak zacząć korzystać z Rachunki imoje, by zgarnąć premię?

Występując w roli poleconego, Twoja rola ograniczy się do rozpoczęcia korzystania z platformy Rachunki imoje. Nagrodę pieniężną otrzymasz, jeżeli nie byłeś wcześniej jej użytkownikiem i wykonasz następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Zarejestruj się na platformie imoje, wprowadzając kod polecający.

Nie masz znajomego, który mógłby Ci go przekazać? Nic straconego! Możesz skorzystać z naszego kodu: 619Z-KI4O.

Pamiętaj też o wyrażeniu zgody, aby polecający uzyskał informację o tym, że zarejestrowałeś swój udział w promocji oraz spełniłeś (albo nie) wymagania regulaminu akcji. Konto musi uzyskać status zweryfikowanego, co oznacza weryfikację przy użyciu unikalnego kodu SMS.

Krok 2
Krok 2

Ureguluj za pośrednictwem imoje przynajmniej jedną tzw. zweryfikowaną opłatę.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 3 dni roboczych od wykonania transakcji otrzymasz 30 zł, które będziesz mógł wykorzystać podczas kolejnych płatności na platformie.

To musisz wiedzieć

Zastanawiasz się, w którym miejscu podać kod polecający? Odpowiednie pole znajdziesz w okienku z rejestracją:

Kliknij, aby powiększyć

Pojęciem zweryfikowana opłata organizator promocji określa fakturę/rachunek, którego wybrane dane zostały pobrane automatycznie ze zweryfikowanego źródła wskazanego przez użytkownika (czyli przy wykorzystaniu połączenia z dostawcą lub ze skrzynki e-mail) i zaprezentowane w sekcji Opłaty bieżące bądź Wszystkie opłaty na platformie Rachunki imoje.

Kupon będzie ważny do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu rejestracji.

Przykład: jeśli zarejestrowałeś się na platformie w grudniu 2021 r., to kupon możesz wykorzystać do końca lutego 2022 r.

Działania polecającego

Platformę Rachunki imoje może rekomendować każdy jej użytkownik.

Krok 1
Krok 1

Zaloguj się do panelu Rachunki imoje i przejdź do zakładki Poleć znajomym.

Krok 2
Krok 2

Wygeneruj link i udostępnij znajomym.

Krok 3
Krok 3

Dopilnuj, by osoba polecona zarejestrowała się w Rachunki imoje (d. Moje Usługi) z użyciem Twojego kodu oraz spełniła warunki opisane powyżej.

Nagroda
Nagroda

Za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz 30 zł (aż do osiągnięcia limitu wskazanego na platformie imoje).

Ważność kuponów przyznanych obecnemu klientowi wynosi 6 miesięcy od momentu ich aktywacji.

Ważne informacje dla każdego

Każda nagroda przekazywana jest w postaci kuponów, których suma stanowi wartość premii. Podczas opłacania jednej zweryfikowanej opłaty możesz użyć tylko jednego kuponu. Przykład: nagroda za zarejestrowanie się w Rachunki imoje lub za skuteczną rekomendację wynosi 30 zł. Kwotę tę otrzymasz w postaci 3 kuponów po 10 zł. Każdy z nich musisz użyć do opłacenia innego rachunku, nie ma możliwości, byś wykorzystał całą nagrodę podczas jednej płatności.

Przy weryfikacji spełnienia warunków uzyskania premii nie będą uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane.

Kwotę stanowiącą wartość wykorzystanego kuponu, otrzymasz w postaci zwrotu na rachunek powiązany z metodą płatności (karta, Blik), której użyłeś do uregulowania opłaty. Warto jednak dodać, że wysokość premii nie może przekraczać łącznej wartości jednorazowo płaconych zweryfikowanych opłat.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Platforma Rachunki imoje (d. Moje Usługi)

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, bez względu na to, ile faktur pobierzesz od dostawców i dodasz do Rachunki imoje. Nic nie kosztuje też wysyłanie przez operatora platformy przypomnień o nadchodzących terminach płatności lub powiadomień o przeterminowanych opłatach, czy generowanie miesięcznych zestawień kosztów różnych usług.

Możliwe jest, że zapłacisz za zrealizowanie płatności. Wysokość należności zawsze jest wskazana przed realizacją transakcji.

Rachunki zapłacone w terminie i na dodatek premia

Niewątpliwą zaletą platformy Rachunki imoje jest fakt, że można na niej zgromadzić wszystkie swoje cykliczne płatności i w prosty sposób zarządzać nimi w jednym miejscu. Dzięki temu rachunki będą płacone w terminie, a Ty unikniesz stresu i ewentualnych kłopotów.

Co więcej, uczestnicząc w programie poleceń zyskasz jako polecony, a później możesz zebrać kolejne bonusy jako polecający, co może dać Ci w sumie kilkaset złotych. Taka kwota wystarczy na jeden większy rachunek lub kilka mniejszych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji „Polecaj i zarabiaj”

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.