Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł dla posiadacza karty Citi Simplicity w Citibanku za skuteczne polecenie, a dla nowego klienta nagroda o wartości 400 zł

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

200 zł dla posiadacza karty Citi Simplicity w Citibanku za skuteczne polecenie, a dla nowego klienta nagroda o wartości 400 zł
Źródło: strona promocji

Zasady zaproponowane przez Citibank w poprzedniej edycji programu poleceń dla Citi Simplicity nie zostały zmienione. Premia gotówkowa nadal przysługuje tylko obecnemu klientowi banku, który poleci wspomnianą „kredytówkę” znajomemu. Osoba polecona też nie powinna narzekać, bo może wybrać, w której promocji Citi Simplicity chce uczestniczyć, by zdobyć przypisaną do niej nagrodę.

Citi Handlowy znany jest ze swej hojności dla wnioskujących o wspomnianą kartę kredytową, o czym świadczy fakt, że wartość bonusów za sięgnięcie po nią przekracza często 400 zł (i to znacznie).

Uporządkujmy kwestię nagród:

  • polecony otrzymuje premię przewidzianą w wybranej przez siebie promocji karty kredytowej Citi Simplicity, o ile spełni warunki danej akcji;
  • osoba polecająca zgarnie 200 zł za każdą skuteczną rekomendację (podpisanie umowy o kartę Citi Simplicity i jej aktywowanie przez poleconego) wspomnianej „kredytówki”.

Informacje dla nowego klienta

Poleconymi mogą być osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadały karty Citi Simplicity w okresie wskazanym w regulaminie promocji, do której przystępują. Zawsze wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele i rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych.

Kryterium dochodowe           

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, bank wymaga spełnienia warunków dochodowych. Pracujący muszą być zatrudnieni w aktualnym miejscu pracy od min. 3 miesięcy oraz otrzymywać wynagrodzenie w wysokości przynajmniej 1200 zł. Prowadzący działalność gospodarczą powinni wykazać dochód w wysokości co najmniej 2500 zł netto oraz udowodnić, że firma istnieje min. 2 lata.

Pamiętaj, że są to ogólne wytyczne, a każda decyzja o przyznaniu „kredytówki” i ustaleniu limitu wydatków wydawana jest indywidualnie.

Promocje do wyboru

Poniżej prezentujemy aktualnie trwające promocje karty kredytowej Citi Simplicity, które są objęte programem poleceń. Zapoznaj się z ich opisem i wybierz tę, która wyda Ci się najatrakcyjniejsza, której warunki są dla Ciebie najłatwiejsze do spełnienia.

Pamiętaj, by podczas składania wniosku o kartę użyć linka polecającego otrzymanego od znajomego, co powoli mu zdobyć premię za skuteczną rekomendację.

Warto, byś poznał podstawowe informacje na temat „kredytówki” Citibanku.

Zachęcamy też do zapoznania się ze szczegółową analizą karty kredytowej Citi Simplicity, z której dowiesz się o innych przywilejach i nagrodach związanych z tą kartą.

Polecaj „kredytówkę” Citibanku

Ciesząc się z nagrody zdobytej „na start”, możesz zachwalać kartę Citi Simplicity tym, którzy jej jeszcze nie mają, czyli występować w roli polecającego. Za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz 200 zł premii gotówkowej, tak więc premia zdobyta „na dobry początek” może być tylko skromnym wstępem do dalszych zysków.

Przeczytaj, co będziesz musiał zrobić, by otrzymać bonusy za polecenie.

Instrukcje dla posiadacza karty kredytowej Citi Simplicity

W tym przypadku nie ma specjalnych wymagań i ograniczeń. Jeśli posiadasz już kartę kredytową Citi Simplicity, możesz ją polecać każdemu, kto spełnia warunki przystąpienia do promocji objętej programem poleceń.

Konieczne działania

Zastanów się, komu mógłbyś polecić „kredytówkę” Citibanku. Jeśli przychodzi Ci ktoś do głowy, ale obawiasz, że ta osoba nie miała dotąd do czynienia z tego typu produktem, możesz podsunąć jej poradnik o zasadach rozsądnego korzystania z „kredytówki”. Gdy przekonasz znajomego do sięgnięcia po kartę Citi Simplicity, wykonaj następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Do 16 października 2020 r. wygeneruj na stronie promocji swój link polecający. Wystarczy podać dane osobowe, numer telefonu zarejestrowany w systemie banku oraz zaakceptować regulamin programu poleceń i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na jego potrzeby.

Krok 2
Krok 2

Do podanej daty przekaż link polecający osobie, której rekomendujesz sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity.

Krok 3
Krok 3

Dyskretnie motywuj znajomego do zawarcia umowy o kartę kredytową Citi Simplicity i jej aktywowania. Zwróć mu szczególną uwagę, by wyraził zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej dotyczącej spełnienia przez niego wymagań akcji. Jeśli tego nie zrobi, Ty nie otrzymasz 200 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Informację o przysługującej Ci nagrodzie znajdziesz w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po tym, w którym znajomy podpisał umowę o swoją „kredytówkę”.

Bonus pomniejszy kwotę zadłużenia Twojej karty kredytowej, a jeśli wystąpi nadpłata, bank nie naliczy z tego tytułu żadnych opłat.

Dwie dobre informacje

Otrzymanie przez Ciebie nagrody nie jest uzależnione od spełnienia przez poleconego wymagań akcji, w ramach której podpisał umowę o kartę Citi Simplicity.

Dodajmy, że przyznany Ci bonus nie podlega opodatkowaniu, będzie w całości do Twojej dyspozycji.

Citi Simplicity – karta godna polecenia!

Karta kredytowa Citi Simplicity to unikat na rynku. Nie dość, że nie trzeba wykonywać żadnych transakcji, by była bezpłatna, to jeszcze można dzięki niej zgarniać różne bonusy od banku (jak choćby 200 zł za polecanie jej znajomym). Dlatego rekomendujemy tę kartę od dłuższego czasu i zachęcamy do umieszczenia w portfelu.

Nagrody oferowane przez Citi Handlowy są na tyle różnorodne i atrakcyjne, że nie powinieneś mieć kłopotów ze znalezieniem chętnych do skorzystania z Twojego linka polecającego. Nagroda za skuteczną rekomendację jest na tyle wysoka, że możesz na wszelki wypadek pomyśleć, by część z niej przeznaczyć na zmotywowanie znajomego do współpracy…

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Poleć znajomemu kartę kredytową Citi Simplicity i zyskajcie razem” (+ promocja z 400 zł na Allegro)
  2. Regulamin promocji „Poleć znajomemu kartę kredytową Citi Simplicity i zyskajcie razem” (+ promocja z 400 zł do Lidla)

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Więcej o Citi Handlowy