Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł za każde polecenie karty Citi Simplicity w Citi Handlowym + premia o wartości min. 400 zł dla nowego klienta

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

200 zł za każde polecenie karty Citi Simplicity w Citi Handlowym + premia o wartości min. 400 zł dla nowego klienta
Źródło: strona promocji

Program poleceń Citi Simplicity potrwa do 17 marca 2020 r.

Co istotne, oferta łączy się z innymi promocjami tej karty, w których do zdobycia jest 400 zł na Allegro lub smartfon LG K30 o wartości 599 zł. Dzięki temu – choć w samym programie poleceń premię otrzymuje jedynie osoba polecająca – nowy klient także wyjdzie „na swoje”.

Podsumujmy zatem kwestię nagród:

  • Nowy klient, wnioskujący o kartę z polecenia, może spełnić warunki dodatkowej akcji i zgarnąć 400 zł na zakupy na Allegro lub smartfona LG, przy czym warunki obu promocji są różne.
  • Premią dla polecającego jest 200 zł w gotówce za każde polecenie. Liczba premiowanych poleceń nie jest w żaden sposób ograniczona, więc możesz wielokrotnie powiększyć łączną wartość bonusów.

Instrukcja dla nowego klienta

Od nowego klienta bank wymaga pełnej zdolności do czynności prawnych (trzeba więc być osobą pełnoletnią). Wykluczenie obejmuje tych, którzy po 1 stycznia 2018 r. posiadali główną kartę kredytową w Citi Handlowym, a także nierezydentów oraz obywateli i rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych.

Oczywiście wymagane jest też spełnienie kryteriów otrzymania karty kredytowej. W przypadku karty Citi Simplicity należy osiągać miesięczny dochód „na rękę” w wysokości co najmniej 1200 zł oraz być zatrudnionym w aktualnym miejscu pracy od co najmniej 3 miesięcy. W przypadku prowadzących działalność gospodarczą bank wymaga 2 lat istnienia firmy oraz dochodu 2500 zł netto. Ostateczna decyzja o przyznaniu (lub nie) "kredytówki", zawsze jest podejmowana po zbadaniu zdolności kredytowej wnioskującego o nią.

Spełniasz te warunki? W takim razie możesz przejść do działania w ramach wybranej przez siebie akcji (wybierz właściwy kafelek poniżej). Pamiętaj jednak, by do złożenia wniosku wykorzystać link otrzymany od Twojego znajomego. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci taki link przekazać, śmiało możesz wnioskować o kartę poza programem poleceń dzięki linkom umieszczonym w opisach promocji:

Uwaga! Poza warunkami akcji opisanymi w powyższych tekstach bank wymaga od osób poleconych wyrażenia zgody na ujawnienie polecającemu tajemnicy bankowej (treść zgody znajdziesz na końcu regulaminu). Chodzi jedynie o przekazanie mu należnej premii, co naturalnie jest jednoznaczne z faktem, że wyrobiłeś w Citi Handlowym kartę kredytową.

Masz już kartę Citi Simplicity? Instrukcja dla obecnego klienta

Kwestia uczestnictwa w programie poleceń dla obecnego klienta jest klarowna – musi on po prostu… posiadać w Citi Handlowym główną kartę kredytową.

Co dalej?

Jako aktualny posiadacz karty wykonaj następujące czynności:

Drukuj

Nie musisz dzielić się nagrodą z fiskusem. Nawet gdyby łączna wartość premii przekroczyła kwotę, która zgodnie z przepisami objęta jest zwolnieniem z opodatkowania, to bank ufunduje dodatkową nagrodę w wysokości należnego podatku.

Karta Citi Simplicity w Citi Handlowym – ile kosztuje?

Jak – poza oczywiście wspomnieniem o promocjach – przekonać znajomego do skorzystania z tej popularnej „kredytówki”? Możesz go chociażby poinformować, że nie generuje ona stałych kosztów. Jej wydanie jest bezpłatne, a bank nie pobiera też żadnych prowizji miesięcznych czy rocznych za sam fakt posiadania karty:

Jeśli Twój znajomy nie miał wcześniej styczności z tego typu produktem, zaproponuj mu lekturę tekstu o zasadach rozsądnego korzystania z karty kredytowej. Zyska on wiedzę, dzięki której plastik będzie praktycznym narzędziem w codziennych finansach, a nie źródłem problemów.

Być może karta spodoba mu się na tyle, że sam zacznie ją polecać? Zwłaszcza że będzie mógł zgarnąć dzięki temu premię ;)

Warto polecać Citi Simplicity!

Kartę kredytową od Citi Handlowego polecamy już od dawna, nie tylko ze względu na liczne promocje. Osoby, które już miały okazję poznać powody dużej popularności tego produktu, mogą aktualnie same go polecać i zgarniać z tego tytułu premie po 200 zł za każdą skuteczną rekomendację.

Przekonanie znajomego do wyrobienia karty nie powinno być trudne. Wizja otrzymania premii 400 zł na Allegro lub smartfona LG K30 o wartości 599 zł skutecznie zmotywuje go do współpracy ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Poleć znajomemu kartę kredytową Citi Simplicity i zyskajcie razem” (+ promocja z 400 zł na Allegro)
  2. Regulamin promocji „Poleć znajomemu kartę kredytową Citi Simplicity i zyskajcie razem” (+ promocja ze smartfonem LG K30)

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. Od tamtego czasu bank systematycznie rozwijał swoje usługi, jak i sieć oddziałów. W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy).

Czytaj więcej