Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Od 200 do 300 zł dla posiadacza karty kredytowej Citibanku za jej skuteczne polecenie, a dla nowego klienta nagroda w wybranej promocji

Od 200 do 300 zł dla posiadacza karty kredytowej Citibanku za jej skuteczne polecenie, a dla nowego klienta nagroda w wybranej promocji
Źródło: strona promocji

Zasady zaproponowane przez Citibank w poprzedniej edycji programu poleceń kart kredytowych nie zostały zmienione. Premia gotówkowa nadal przysługuje tylko obecnemu klientowi banku, który poleci jedną z "kredytówek" z oferty Citibanku znajomemu. Osoba polecona też nie powinna narzekać, bo może wybrać, w której z trwających promocji chce uczestniczyć, by zdobyć przypisaną do niej nagrodę.

Citi Handlowy znany jest ze swej hojności dla wnioskujących o wybraną kartę kredytową, o czym świadczy fakt, że wartość bonusów przekracza często 400 zł (i to znacznie).

Co jest do zdobycia?

Uporządkujmy kwestię nagród.

Polecony otrzymuje premię przewidzianą w wybranej przez siebie promocji karty kredytowej, o ile spełni warunki danej akcji.

Osoba polecająca zgarnie od 200 do 300 zł za każdą skuteczną rekomendację (podpisanie umowy o kartę kredytową i jej aktywowanie przez poleconego). Obowiązuje następująca zasada:

  • 200 zł za pierwszą i drugą pozyskaną osobę;
  • 250 zł za trzecią i czwartą skuteczną rekomendację;
  • 300 zł za piąte i każde kolejne polecenie, które zakończyło się podpisaniem umowy o "kredytówkę".

Informacje dla nowego klienta

Poleconymi mogą być osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadały karty Citi Simplicity w okresie wskazanym w regulaminie promocji, do której przystępują. Zawsze wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele i rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych.

Kryterium dochodowe

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, bank wymaga spełnienia warunków dochodowych. Pracujący muszą być zatrudnieni w aktualnym miejscu pracy od min. 3 miesięcy oraz otrzymywać wynagrodzenie w wysokości przynajmniej 1200 zł. Prowadzący działalność gospodarczą powinni wykazać dochód w wysokości co najmniej 2500 zł netto oraz udowodnić, że firma istnieje min. 2 lata.

Pamiętaj, że są to ogólne wytyczne, a każda decyzja o przyznaniu „kredytówki” i ustaleniu limitu wydatków wydawana jest indywidualnie.

Promocje do wyboru

Poniżej prezentujemy aktualnie trwające promocje kart kredytowych, które są objęte programem poleceń. Zapoznaj się z ich opisem i wybierz tę, która wyda Ci się najatrakcyjniejsza, której warunki są dla Ciebie najłatwiejsze do spełnienia.

Pamiętaj, by podczas składania wniosku o kartę użyć linka polecającego otrzymanego od znajomego, co powoli mu zdobyć premię za skuteczną rekomendację.

Promowane karty kredytowe

Warto, byś poznał podstawowe informacje na temat Citi Simplicity i Citibank-BP Motokarty.

Polecaj „kredytówkę” Citibanku

Ciesząc się z nagrody zdobytej „na start”, możesz zachwalać "kredytówki" Citibanku tym, którzy ich jeszcze nie mają, czyli występować w roli polecającego. Za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz od 200 do 300 zł premii gotówkowej, tak więc bonus „na dobry początek” może być tylko skromnym wstępem do dalszych zysków.

Przeczytaj, co będziesz musiał zrobić, by otrzymać nagrody za polecenie.

Instrukcje dla posiadacza karty kredytowej Citibanku

W tym przypadku nie ma specjalnych wymagań i ograniczeń. Jeśli posiadasz już kartę kredytową Citibanku, nie ma znaczenia, czy to jest Citi Simplicity, czy Citibank-BP Motokarta, możesz szukać chętnych do skorzystania z produktów banku, którzy spełnią warunki przystąpienia do jednej z promocji dotyczących wymienionych "kredytówek".

Konieczne działania

Zastanów się, komu mógłbyś polecić kartę kredytową Citibanku. Jeśli przychodzi Ci ktoś do głowy, ale obawiasz, że ta osoba nie miała dotąd do czynienia z tego typu produktem, możesz podsunąć jej poradnik o zasadach rozsądnego korzystania z „kredytówki”. Gdy przekonasz znajomego do sięgnięcia po kartę, wykonaj następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Do 22 marca 2021 r. wygeneruj na stronie promocji swój link polecający. Wystarczy podać dane osobowe, numer telefonu zarejestrowany w systemie banku oraz zaakceptować regulamin programu poleceń i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na jego potrzeby.

Krok 2
Krok 2

Do podanej daty przekaż link polecający osobie, której rekomendujesz sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity.

Krok 3
Krok 3

Dyskretnie motywuj znajomego do zawarcia umowy o kartę kredytową Citi Simplicity i jej aktywowania. Zwróć mu szczególną uwagę, by wyraził zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej dotyczącej spełnienia przez niego wymagań akcji. Jeśli tego nie zrobi, nie otrzymasz premii.

Nagroda
Nagroda

Informację o przysługującej Ci nagrodzie znajdziesz w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po tym, w którym znajomy wywiązał się ze swoich obowiązków (podpisał umowę o wybraną „kredytówkę”, wyraził zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej i aktywował otrzymaną kartę).

Bonus pomniejszy kwotę zadłużenia Twojej karty kredytowej, a jeśli wystąpi nadpłata, bank nie naliczy z tego tytułu żadnych opłat.

Dwie dobre informacje

Otrzymanie przez Ciebie nagrody nie jest uzależnione od spełnienia przez poleconego wymagań akcji, w ramach której podpisał umowę o wybraną kartę kredytową.

Dodajmy, że nie musisz się martwić podatkiem od zdobytej premii. Citibank zajmie się jego obliczeniem (od łącznej kwoty Twojej nagrody) i odprowadzeniem do urzędu skarbowego. Środki na ten cel będą pochodziły z kasy banku, nie uszczuplą Twojego bonusu.

Można wiele zyskać

Karty kredytowe z oferty Citibanku to produkty warte polecenia, gdyż korzystanie z nich wiąże się z możliwością uzyskania atrakcyjnych rabatów, uczestniczenia w organizowanych przez bank loteriach i innych akcjach promocyjnych. Dlatego przekonanie znajomych do sięgnięcia po Citi Simplicity lub Citibank-BP Motokartę nie powinno być trudne. Tym bardziej, że bank oferuje różnorodne i atrakcyjne nagrody na start.

Od Twojego daru przekonywania zależy, jak wiele zyskasz. Życzymy powodzenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty "Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem - wrzesień 2020”

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.