Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

3 bilety (wartość ok. 70 zł) do kina Helios za Konto 360° Junior w Banku Millennium

3 bilety (wartość ok. 70 zł) do kina Helios za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Co kilka miesięcy banki posiadające ofertę dla dzieci przypominają sobie o tej grupie wiekowej i organizują dla nich specjalną promocję. Tym razem zrobił to Bank Millennium, który za otwarcie Konta 360° Junior proponuje 3 bilety do kina Helios. Najmłodsi nie muszą wykazywać się żadną aktywnością, nastolatkowie (powyżej 13 lat) mają obowiązek wykonać choć jedną transakcję kartą, a rodzice muszą zasilić konto dziecka kwotą 100 zł.

Czy warto otworzyć konto dziecku?

Zdecydowanie tak! W artykule „5 powodów, by założyć dziecku konto” wskazaliśmy korzyści jakie odniesie Twoja pociecha i cała rodzina, a w tekście „Rodzinne poznawanie finansów” znajdziesz wskazówki, jak rozmawiać z dzieckiem o pieniądzach.

Być może masz naście lat i chciałbyś otworzyć sobie rachunek bankowy, ale rodzice są temu przeciwni. Spójrz na tekst „Kochani rodzice, załóżcie mi konto”, w którym znajdziesz argumenty na poparcie swojej prośby.

Kto i komu może otworzyć Konto 360° Junior?

Wróćmy jednak do akcji dla niepełnoletnich, która odbywa się pod hasłem „Podwójny prezent na święta”. Propozycja Banku Millennium jest ważna do 4 stycznia 2020 r., chyba, że wcześniej zostanie otwartych 5000 Kont 360° Junior. Po osiągnięciu tego limitu bank zakończy opisywaną promocję.

O bilety może się starać każda osoba fizyczna posiadająca w Banku Millennium rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub kartę kredytową.

Co zrobić, by zgarnąć bilety?

Niezbędne czynności zajmą niewiele czasu.

Krok 1
Krok 1

Sprawdź w Millenecie (bankowość elektroniczna Banku Millennium), czy masz wyrażoną zgodę na przetwarzanie przez bank Twoich danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych poprzez kanały elektroniczne, w tym przez telefon. Upewnij się też, czy jego numer jest aktualny.

Krok 2
Krok 2

Do 4 stycznia 2020 r. (pamiętaj, że bank przyjmie tylko 5000 wniosków o rachunek w ramach promocji) załóż w Millenecie swojemu małoletniemu dziecku Konto 360° Junior. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 31 stycznia 2020 r. zasil nowo otwarte konto kwotą min. 100 zł.

Jeśli Twoje dziecko ukończyło już 13 lat, to dodatkowo do 31 stycznia 2020 r. konieczne jest wykonanie min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do konta - kwota nie ma znaczenia.

Nagroda
Nagroda

Do 29 lutego 2020 r. na numer telefonu, na który otrzymujesz sms-y do potwierdzenia transakcji, bank prześle Ci nagrodę, czyli 3 kody elektroniczne, i określi termin ich ważności (nie krótszy niż 60 dni). Szczegółowe zasady wymiany kodów na bilety znajdziesz w regulaminie opracowanym przez kino.

Bardzo ważne informacje

Regulamin pozwala, byś w ramach tej promocji otworzył Konto 360° Junior dla każdego swojego małoletniego dziecka i w ten sposób zdobył wielokrotność nagrody (6 kodów podlegających wymianie na bilety w przypadku dwójki dzieci, 9 przy trójce itd.).

Do chwili wydania przez bank nagrody nie odwołuj wspomnianych zgód. Musisz też wiedzieć, że do 31 stycznia 2020 r. nie możesz rozwiązać lub wypowiedzieć ani też odstąpić od umowy rachunku otwartego w ramach promocji.

Nagroda przewidziana w tej akcji nie podlega opodatkowaniu.

Oferta Banku Millennium

Warunkiem zgarnięcia biletów do kina za otwarcie konta dla dziecka.

Konto 360° Junior               

Ten typ rachunku prowadzony jest dla osób w wieku poniżej 18 lat.

Konto 360° Junior jest zakładane i prowadzone za darmo. W miesiącu podpisania umowy oraz w następnym bank nie pobiera opłat za obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów. W kolejnych miesiącach opłaty nie są naliczane przy min. 1 płatności kartą do konta w poprzednim miesiącu.

Niepełnoletni nie mogą samodzielnie podejmować decyzji o swoich finansach, w tym zakładać rachunku bankowego. W zależności od wieku małoletniego konieczny jest mniejszy lub większy udział rodziców. Nieco inaczej wygląda to w przypadku dzieci w wieku do 13 lat, a inaczej, gdy z rachunku będzie korzystał nastolatek.

Konto 360°

Być może nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, ale chcesz założyć rachunek dziecku i zdobyć bilety do kina. Mamy więc dla Ciebie kilka informacji o “dorosłej” wersji Konta 360°

Rachunek i wydana do niego karta mogą być bezpłatne, o ile w poprzednim miesiącu na Konto 360° wpłynie min. 1000 zł i wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą lub Blikiem. W przeciwnym wypadku bank pobierze 8 zł (za konto) + 7 zł (za kartę), czyli w sumie aż 15 zł.

Istnieje też wersja Student przeznaczona dla osób w wieku 18-26 lat. W tym przypadku nie trzeba spełniać warunku wpływu, a do tego, by nie została pobrana opłata za kartę (4 zł/miesiąc), wystarczy wykonanie jednej operacji kartą lub Blikiem.

Jeśli mieścisz się we wspomnianym przedziale wiekowym, to możesz skorzystać z promocji, w której do zdobycia jest 10 biletów do kina, a potem może jeszcze wykupić ubezpieczenie komunikacyjne. W każdej z tych akcji też są do zdobycia bilety do kina.

Rodzinna wyprawa do kina

Promocje dotyczące rachunków dla dzieci są raczej rzadkością. Skoro już się taka pojawia, to warto z niej skorzystać, by oswajać dziecko ze światem finansów i zgarnąć nagrodę.

W przypadku akcji zorganizowanej przez Bank Millennium warunki są naprawdę proste – wszak wystarczy założenie Konta 360° Junior i zasilenie go kwotą min. 100 zł (może to być – przykładowo – kieszonkowe za grudzień i styczeń). W przypadku nastolatków, którzy ukończyli już 13 lat, konieczne jest jeszcze wykonanie choćby jednej transakcji kartą.

Wszystko to brzmi bardzo atrakcyjnie. Dla części osób problemem może być jednak fakt, że kody, które stanowią nagrodę, można wymienić na bilety tylko w kinie Helios. Sieć ta nie jest dostępna w każdym zakątku Polski, w związku z czym rodzinna wyprawa do odległego miasta może być zbyt kosztowna, trudna do zorganizowania.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Podwójny prezent na święta"
  2. Regulamin wymiany kodów na bilety w sieci kin Helios

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.