Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 4 stycznia 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym.

3 bilety (wartość ok. 70 zł) do kina Helios za Konto 360° Junior w Banku Millennium

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

3 bilety (wartość ok. 70 zł) do kina Helios za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Bank Millennium chętnie widzi w gronie swoich klientów osoby w różnym wieku. W najnowszej akcji promocyjnej zachęca rodziców, by założyli swym pociechom Konto 360° Junior i w nagrodę oferuje 3 bilety do kina Helios. W sam raz na rodzinne oglądanie.

Co kilka miesięcy banki posiadające ofertę dla dzieci przypominają sobie o tej grupie wiekowej i organizują dla nich specjalną promocję. Tym razem zrobił to Bank Millennium, który za otwarcie Konta 360° Junior proponuje 3 bilety do kina Helios. Najmłodsi nie muszą wykazywać się żadną aktywnością, nastolatkowie (powyżej 13 lat) mają obowiązek wykonać choć jedną transakcję kartą, a rodzice muszą zasilić konto dziecka kwotą 100 zł.

Czy warto otworzyć konto dziecku?

Zdecydowanie tak! W artykule „5 powodów, by założyć dziecku konto” wskazaliśmy korzyści jakie odniesie Twoja pociecha i cała rodzina, a w tekście „Rodzinne poznawanie finansów” znajdziesz wskazówki, jak rozmawiać z dzieckiem o pieniądzach.

Być może masz naście lat i chciałbyś otworzyć sobie rachunek bankowy, ale rodzice są temu przeciwni. Spójrz na tekst „Kochani rodzice, załóżcie mi konto”, w którym znajdziesz argumenty na poparcie swojej prośby.

Kto i komu może otworzyć Konto 360° Junior?

Wróćmy jednak do akcji dla niepełnoletnich, która odbywa się pod hasłem „Podwójny prezent na święta”. Propozycja Banku Millennium jest ważna do 4 stycznia 2020 r., chyba, że wcześniej zostanie otwartych 5000 Kont 360° Junior. Po osiągnięciu tego limitu bank zakończy opisywaną promocję.

O bilety może się starać każda osoba fizyczna posiadająca w Banku Millennium rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub kartę kredytową.

Co zrobić, by zgarnąć bilety?

Niezbędne czynności zajmą niewiele czasu.

Drukuj

Bardzo ważne informacje

Regulamin pozwala, byś w ramach tej promocji otworzył Konto 360° Junior dla każdego swojego małoletniego dziecka i w ten sposób zdobył wielokrotność nagrody (6 kodów podlegających wymianie na bilety w przypadku dwójki dzieci, 9 przy trójce itd.).

Do chwili wydania przez bank nagrody nie odwołuj wspomnianych zgód. Musisz też wiedzieć, że do 31 stycznia 2020 r. nie możesz rozwiązać lub wypowiedzieć ani też odstąpić od umowy rachunku otwartego w ramach promocji.

Nagroda przewidziana w tej akcji nie podlega opodatkowaniu.

Oferta Banku Millennium

Warunkiem zgarnięcia biletów do kina za otwarcie konta dla dziecka.

Konto 360° Junior               

Ten typ rachunku prowadzony jest dla osób w wieku poniżej 18 lat.

Konto 360° Junior jest zakładane i prowadzone za darmo. W miesiącu podpisania umowy oraz w następnym bank nie pobiera opłat za obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów. W kolejnych miesiącach opłaty nie są naliczane przy min. 1 płatności kartą do konta w poprzednim miesiącu.

Niepełnoletni nie mogą samodzielnie podejmować decyzji o swoich finansach, w tym zakładać rachunku bankowego. W zależności od wieku małoletniego konieczny jest mniejszy lub większy udział rodziców. Nieco inaczej wygląda to w przypadku dzieci w wieku do 13 lat, a inaczej, gdy z rachunku będzie korzystał nastolatek.

Konto 360°

Być może nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, ale chcesz założyć rachunek dziecku i zdobyć bilety do kina. Mamy więc dla Ciebie kilka informacji o “dorosłej” wersji Konta 360°

Rachunek i wydana do niego karta mogą być bezpłatne, o ile w poprzednim miesiącu na Konto 360° wpłynie min. 1000 zł i wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą lub Blikiem. W przeciwnym wypadku bank pobierze 8 zł (za konto) + 7 zł (za kartę), czyli w sumie aż 15 zł.

Istnieje też wersja Student przeznaczona dla osób w wieku 18-26 lat. W tym przypadku nie trzeba spełniać warunku wpływu, a do tego, by nie została pobrana opłata za kartę (4 zł/miesiąc), wystarczy wykonanie jednej operacji kartą lub Blikiem.

Jeśli mieścisz się we wspomnianym przedziale wiekowym, to możesz skorzystać z promocji, w której do zdobycia jest 10 biletów do kina, a potem może jeszcze wykupić ubezpieczenie komunikacyjne. W każdej z tych akcji też są do zdobycia bilety do kina.

Rodzinna wyprawa do kina

Promocje dotyczące rachunków dla dzieci są raczej rzadkością. Skoro już się taka pojawia, to warto z niej skorzystać, by oswajać dziecko ze światem finansów i zgarnąć nagrodę.

W przypadku akcji zorganizowanej przez Bank Millennium warunki są naprawdę proste – wszak wystarczy założenie Konta 360° Junior i zasilenie go kwotą min. 100 zł (może to być – przykładowo – kieszonkowe za grudzień i styczeń). W przypadku nastolatków, którzy ukończyli już 13 lat, konieczne jest jeszcze wykonanie choćby jednej transakcji kartą.

Wszystko to brzmi bardzo atrakcyjnie. Dla części osób problemem może być jednak fakt, że kody, które stanowią nagrodę, można wymienić na bilety tylko w kinie Helios. Sieć ta nie jest dostępna w każdym zakątku Polski, w związku z czym rodzinna wyprawa do odległego miasta może być zbyt kosztowna, trudna do zorganizowania.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Podwójny prezent na święta"
  2. Regulamin wymiany kodów na bilety w sieci kin Helios

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.). Misją banku jest ciągły rozwój i umacnianie swojej pozycji na rynku poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług każdej grupie klientów (osobom fizycznym, małym i dużym firmom) oraz oraz stały wzrost wartości dla akcjonariuszy. Obecne motto banku to „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej

Komentarze