Podróżuj z Visa i płać do 25% taniej na lotniskach

Podróżuj z Visa i płać do 25% taniej na lotniskach Źródło obrazka: strona promocji

Wielokrotnie przekonywaliśmy, że podróżowanie z kartą płatniczą zamiast z gotówką jest przyjemniejsze i wygodniejsze. Visa podsuwa kolejny argument na rzecz tej tezy – zachęca do korzystania z aplikacji Airport Companion Europe, dzięki której możesz zaoszczędzić nawet do 25% w punktach gastronomicznych i handlowych na największych lotniskach i uzyskasz dostęp do płatnych saloników wypoczynkowych.

W programie może uczestniczyć każdy pełnoletni posiadacz karty Visa wydanej w Polsce.

Jak skorzystać z rabatów?

Warunki skorzystania ze zniżek są bardzo proste:

 1. Do 30 września 2020 r. zarejestruj się w aplikacji Airport Companion Europe, zaakceptuj jej regulamin.
 2. Wybierz w aplikacji lotnisko, przejrzyj listę sklepów i lokali uczestniczących w programie, wybierz ten, w którym chcesz skorzystać ze zniżki i kliknij przycisk „Zrealizuj zniżkę”. Zobaczysz szczegóły rabatu przysługującego w danym miejscu oraz kod kreskowy.
 3. Przedstaw kod kreskowy obsłudze, zanim poprosisz o rachunek lub zapłacisz. Płatność musi zostać dokonana ważną kartą Visa.

Wizyta w salonie wypoczynkowym

Jednym z przywilejów, jaki otrzymasz, korzystając z aplikacji Airport Companion Europe, jest możliwość odwiedzenia płatnego salonu wypoczynkowego na lotnisku i korzystania z dostępnych w nim posiłków, napojów, Internetu czy czasopism przez 2 godziny.

Do salonu wypoczynkowego będziesz mógł wejść po wykupieniu w aplikacji wizyty. Jej koszt to 29,50 euro/osobę. Wystarczy, że w sekcji Członkostwo klikniesz Dodaj wizytę, a potem przedstawisz wygenerowaną przez aplikację cyfrową kartę uczestnictwa obsłudze salonu.

O tym musisz wiedzieć

Wiesz już jak skorzystać ze zniżki. Teraz jeszcze kilka przydatnych informacji „organizacyjnych”.

Podana data – 30 września 2020 r. - to także ostatni dzień, w których możesz uzyskać rabat w ramach tego programu. Wynikające z niego zniżki nie łączą się z innymi ofertami i promocjami lokali gastronomicznych czy punktów handlowych.

Alkohol i wyroby tytoniowe nie są objęte rabatami.

Z przywilejów opisywanej akcji możesz korzystać przez cały okres jej obowiązywania wielokrotnie. Nie ma znaczenia, czy płacisz tylko za siebie, czy także za rodzinę lub znajomych. Pamiętaj jednak, że każdy sklep czy lokal gastronomiczny może ustalać własne zasady udziału w programie. Mogą one dotyczyć np. dostępności menu, stosownego ubioru, wielkości grupy czy określać dania i napoje nieobjęte ofertą. Aktualne informacje dostępne są w aplikacji.

Szczegółowe zasady korzystania z programu znajdziesz w zestawie pytań i odpowiedzi oraz w jego regulaminie.

Poniżej prezentujemy mapę lotnisk w Polsce, na których możesz korzystać ze zniżek, i listę punktów, które je oferują.

Podróże mogą być tańsze

Bardzo przydatna akcja, w sam raz na nadchodzące wakacje. Wystarczy, że posiadasz kartę płatniczą z logo Visa i zapłacisz nią w jednym z punktów uczestniczących w programie, a otrzymasz rabat. Podpowiadamy przy okazji, że korzystanie z „plastiku” Visa uprawnia również do zniżek na wynajem samochodu. Informacje na ten temat znajdziesz na tej stronie.

Jeśli nie zaplanowałeś jeszcze wakacyjnego wypoczynku, to przeczytaj nasz tekst, w którym piszemy o możliwości uzyskania 4% zwrotu wydatków na noclegi zarezerwowane na portalu Booking.com.

Miłego wypoczynku!

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.