Bon 50 zł do Empik.com oraz vouchery LOT Travel o wartości 1000 zł dla posiadaczy EnveloKonta

Promocja zakończyła się dnia 30 września 2018 r.

Bon 50 zł do Empik.com oraz vouchery LOT Travel o wartości 1000 zł dla posiadaczy EnveloKonta Źródło obrazka: strona promocji

Jeżeli właśnie wybierasz się w wakacyjną podróż i jesteś posiadaczem EnveloKonta, możesz w bardzo prosty sposób zyskać atrakcyjne nagrody w najnowszej promocji EnveloBanku. Wystarczy, że wykonasz transakcje kartą na określoną kwotę, a zgarniesz 50 zł w formie bonu do Empiku. Dodatkowo dla najaktywniejszych uczestników akcji bank przygotował 5 voucherów LOT Travel o wartości 1000 zł każdy.

Kto może wziąć udział w promocji?

Nie da się ukryć, że promocje dedykowane obecnym klientom są dziś rzadkością. Znakomita większość banków kieruje swoją ofertę specjalną do nowych klientów, tych obecnych traktując nieco po macoszemu.

Tym większą niespodziankę stanowi najnowsza akcja EnveloBanku „Podróżuj z nami korzystnie”. Może wziąć w niej udział każda osoba fizyczna (nieprowadząca działalności gospodarczej), która jest posiadaczem EnveloKonta i aktywnej karty płatniczej. Dla uczestników promocji bank przygotował następujące bonusy:

 • 5 nagród głównych – w formie voucherów LOT Travel o wartości 1000 zł. Te nagrody przypadną najbardziej aktywnym uczestnikom akcji;
 • nagrody II stopnia - bony zakupowe do empik.com o wartości 50 zł. Trafią one do wszystkich uczestników promocji, którzy spełnią warunki stawiane przez organizatora.

Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną nagrodę główną i tylko jedną nagrodę drugiego stopnia.

Łatwy sposób na zdobycie 50 zł

Zapewne jesteś ciekawy, co konkretnie musisz zrobić, aby otrzymać gwarantowaną premię? W gruncie rzeczy, zdobycie nagrody zależy od dwóch prostych czynności. Obie musisz wykonać najpóźniej do 30 września 2018 r.

 1. Zarejestruj się w promocji za pośrednictwem tej strony.
 2. Wykonaj min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 2500 zł (liczy się data płatności, nie księgowania). Pamiętaj także o małym haczyku – bank będzie uwzględniał wyłącznie płatności oznaczone odpowiednim kodem MCC. Listę akceptowanych przez bank kodów zawiera załącznik nr 1 do regulaminu. Pod uwagę nie będą też brane płatności anulowane lub zwrócone.

I jeszcze jeden ważny wymóg - do 15 listopada 2018 r. nie odwołuj zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku, a także na otrzymywanie informacji handlowych. Do tego czasu musisz również posiadać aktywny rachunek i kartę.

Wszystkie osoby, które spełnią powyższe warunki, otrzymają bon o wartości 50 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Empiku. Dodatkowo pięciu najaktywniejszych uczestników promocji (czyli osoby, które wykonają transakcje kartą na łączną najwyższą kwotę) zdobędzie voucher LOT Travel o wartości 1 000 zł.

Czym są kody MCC – krótkie przypomnienie

Kod MCC (Merchant Category Code) - to czterocyfrowy numer służący do identyfikacji działalności gospodarczej prowadzonej przez akceptanta kart płatniczych. Jest nadawany sprzedawcom towarów i usług w momencie zainstalowania terminala POS w danym punkcie handlowo-usługowym.

W promocji EnveloBanku do akceptowanych płatności zaliczane są transakcje wykonane w takich miejscach, jak hotele, biura podróży, wypożyczalnie samochodów, linie lotnicze, stacje benzynowe, parki rozrywki czy obozy sportowe. Słowem, bank premiuje płatności dokonane w różnych punktach i obiektach związanych z branżą turystyczną.

Przed wypłatą premii bank zweryfikuje, czy dana transakcja kwalifikuje się do zwrotu i sprawdzi kod MCC akceptanta karty (czyli sprzedawcy). Jeżeli więc zależy Ci na premii, upewnij się, czy punkt, w którym płaciłeś kartą, został objęty bonusem. W jaki sposób samodzielnie zweryfikować Merchant Category Code sprzedawcy, dowiesz się z tego artykułu.

Przekazanie nagrody

Wyniki promocji zostaną ogłoszone do dnia 10 listopada 2018 r. za pośrednictwem strony internetowej oraz informacji w serwisie bankowości internetowej, natomiast wysyłka nagród potrwa najpóźniej do 15 listopada 2018 r. Elektroniczny jednorazowy bon zakupowy do Empik.com trafi do Ciebie w formie wiadomości SMS-a, natomiast voucher LOT Travel zostanie przesłany kurierem. Obie nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba ich zgłaszać fiskusowi.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Atrakcyjna propozycja dla podróżników i urlopowiczów

Trzeba przyznać, że najnowsza promocja EnveloBanku stanowi sympatyczny ukłon w stronę obecnych klientów. Akcja powinna ucieszyć przede wszystkim osoby, które dopiero planują urlopowy wyjazd. Wystarczy, że będą opłacać wakacyjne rozrywki za pomocą karty (łącznie wydając min. 2500 zł), a otrzymają od banku 50 zł w formie bonu do Empiku. Dla najbardziej aktywnych uczestników bank przewidział 5 dodatkowych nagród - vouchery LOT Travel o wartości 1000 zł.

Reasumując – mega proste zasady i gwarantowana premia to dwa największe atuty wakacyjnej akcji EnveloBanku. Tym bardziej, że w czasie urlopu wydatek rzędu 2 500 zł wcale nie stanowi wygórowanej kwoty (niezależnie od tego, czy bedziesz wypoczywać w Łebie, czy planujesz pobyt w zagranicznym kurorcie, wakacyjne atrakcje nieco kosztują). Tak więc korzystaj z lata i różnych przyjemności, a po skończonym urlopie ciesz się nagrodą od banku.

I jeszcze jedno – choć najnowsza akcja jest przeznaczona dla obecnych klientów, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś i Ty z niej skorzystał. Możesz przecież wraz kartą i po aktywacji rachunku skorzystać z promocyjnej oferty. Dodajmy w tym miejscu, że jedną z największych zalet rachunku jest możliwość przeprowadzania transakcji zagranicznych kartą debetową bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie. Waluty obce są przeliczane na polskie złote po korzystnym kursie Visy. Dzięki temu EnveloKarta może się okazać idealnym rozwiązaniem dla osób spędzających urlop za granicę.

Z ostatniej chwili

 • 26.04.2019 11:35

  Ostatnie dni przyniosły kilka przykrych informacji dla oszczędzających - zniknęły atrakcyjne lokaty i promocja konta oszczędnościowego.

 • 25.04.2019 14:49

  Za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z BNP Paribas możesz otrzymać 14 dni bezpłatnego korzystania z XOXO WiFi.

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.