Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za podniesienie limitu karty kredytowej przez zaproszonych klientów Credit Agricole

100 zł za podniesienie limitu karty kredytowej przez zaproszonych klientów Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Przy różnych okazjach wspominamy, że pozyskanie klienta to tylko część sukcesu. Równie ważna jest umiejętność podtrzymania jego zainteresowania posiadanym produktem, by nie zaświtała mu myśl o szukaniu lepszej oferty. Najprostszy pomysł to oczywiście zaproponowanie jakiegoś bonusu; ważne, by był on atrakcyjny i zdobycie go nie nastręczało kłopotów.

Naszym zdaniem propozycja banku Credit Agricole zawarta w regulaminie trwającej do 31 maja 2023 r. promocji "Podnieś limit - nie na żarty" spełnia ten warunek. Wystarczy podnieść limit posiadanej karty kredytowej i wykonać wymaganą liczbę transakcji, by otrzymać 50 lub 100 zł premii.

Kto może zdobyć premię?

Przede wszystkim trzeba otrzymać od banku zaproszenie do udziału w tej promocji (bank nie określił, w jaki sposób je przekazuje). Mogą się go spodziewać posiadacze następujących rodzajów kart kredytowych wydawanych przez Credit Agricole:

  • Visa Silver, Gold, Standard C (dawniej Carrefour), Classic (Standard), Maxima oraz DOM;
  •  Mastercard Silver (także tej w wersji Decathlon), Gold i Standard.

Ważne, by spełniać też warunki formalne do podniesienia limitu "kredytówki", czyli przejść pozytywnie badanie zdolności kredytowej.

Niewielki wysiłek, by zdobyć premię

Zdobycie premii nie wymaga wielkiego wysiłku.

Krok 1
Krok 1

Jeśli posiadasz jedną z kart kredytowych Credit Agricole objętych promocją, sprawdź korespondencję w bankowości elektronicznej oraz sms-y i adres e-mail podany bankowi. Być może znajdziesz tam zaproszenie do udziału w tej akcji.

Krok 2
Krok 2

Do 31 maja 2023 r. udaj się do placówki Credit Agricole lub zadzwoń na infolinię banku, by zawnioskować o podniesienie limitu kredytowego o min. 2000 zł (w tym przypadku premia wynosi 50 zł) lub 3000 zł (bonus 100 zł) i podpisz aneks do umowy o "kredytówkę".

Informacja
Informacja

Do 9 czerwca 2023 r. otrzymasz wiadomość SMS z informacją o uczestnictwie w promocji.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od otrzymania wiadomości SMS wykonaj 3 (gdy podniosłeś limit o 2000 zł ) lub 5 (przy zwiększeniu limitu o 3000 zł) transakcji bezgotówkowych kartą kredytową. Kwota płatności nie ma znaczenia.

Nagroda
Nagroda

Premię otrzymasz na rachunek Twojej karty kredytowej do 9 lipca 2023 r. Przesłana kwota pomniejszy wielkość Twojego zadłużenia lub powiększy nadpłatę.

Transakcje bezgotówkowe zostały w regulaminie zdefiniowane w następujący sposób:

płatność za towary lub usługi dokonana przy użyciu karty lub transakcja na odległość, która nie wymaga fizycznego przedstawienia karty, zasilenie konta telefonu pre-paid, a także przelew z rachunku karty dokonywany w ramach opcji „Twoje rachunki”.

W promocji nie zostaną uwzględnione płatności wykonane w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi o kasyna, zakłady bukmacherskie i im podobne (kod MCC 7995), instytucje finansowe (6012) i brokerów ubezpieczeniowych (6211), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (6051), internetowe przekazy pieniężne (4829), profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (8999).

Niedozwolone są także operacje przelewu lub doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Dodatkowe informacje

Bank przekaże Ci premię pod kilkoma dodatkowymi warunkami: nie posiadasz niespłaconych należności, w czasie trwania promocji nie wypowiesz umowy o kartę kredytową oraz nie obniżysz jej limitu.

Otrzymana premia podlega opodatkowaniu, ale nie musisz się tym martwić, gdyż bank zabezpieczył dodatkowe środki na należność dla fiskusa i zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z przekazaniem podatku.

Działaj rozważnie

Premia nie należy do najwyższych, ale nie wymaga żadnych dodatkowych działań, wystarczy po prostu wykonać określoną liczbę transakcji, co i tak pewnie robisz. Możliwe więc, że widząc zaproszenie od banku, będziesz się zastanawiał nad udziałem w tej promocji. Sugerujemy spokojne przemyślenie sprawy, bo wyższy limit karty kredytowej to pokusa dokonania większych zakupów. Trzeba uważać, by nie przeszarżować i nie narobić sobie kłopotów, gdy przyjdzie czas spłaty należności. Nieuregulowanie jej w terminie będzie oznaczało dodatkowe koszty, które zmniejszą zysk z udziału w promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Podnieś limit nie na żarty"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.