Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

50 zł do Biedronki za podniesienie limitu na karcie kredytowej Citibanku

50 zł do Biedronki za podniesienie limitu na karcie kredytowej Citibanku
Źródło: strona banku

Citibank nie zapomina o obecnych klientach i od czasu do czasu organizuje dla nich akcje, w których można zdobyć całkiem sympatyczne premie. Czasem wystarczy zalogowanie się do aplikacji mobilnej po dłuższej przerwie, innym razem wykazanie się inną aktywnością. Tym razem bonus przysługuje za podniesienie limitu posiadanej karty kredytowej.

Z najnowszej propozycji mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które posiadają dowolną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego i zostały zaproszone do udziału w akcji

drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online), drogą telefoniczną lub w oddziale Citi Handlowy typu Smart lub Smart mini.

Jedyny warunek – podwyższenie limitu

Jeśli zostałeś zaproszony przez bank do akcji, aby zdobyć nagrodę, musisz spełnić jeden jedyny wymóg.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zadeklaruj podwyższenie limitu kredytu na swojej "kredytówce" na kwotę nie mniejszą niż 5000 zł i nie większą niż kwota zakomunikowana w ofercie.

W tym celu konieczne będzie zawarcie dodatkowego porozumienia do podpisanej umowy o kartę kredytową Citibanku.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w Biedronce, otrzymasz najpóźniej w ciągu 30 dni od zawarcia porozumienia o podwyższenie limitu. Bank przekaże Ci bon w wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

To też musisz wiedzieć

Musisz wiedzieć, że nagroda zostanie przekazana uczestnikowi wyłącznie wtedy, gdy do dnia jej wydania karta będzie aktywna, klient nie wypowiedział umowy i nie obniżył limitu na karcie.

Voucher ma postać 13-cyfrowego kodu, który należy podać przy kasie po zeskanowaniu ostatniego produktu. Może być wykorzystany kilkukrotnie, aż do wyczerpania dostępnej puli środków. Termin jego ważności upływa 31 marca 2021 r.

Sprawdź, czy jesteś w gronie zaproszonych

Trochę żałujemy, że oferta jest dostępna wyłącznie dla zaproszonych klientów, a kryteria wyboru uczestników nie zostały podane do publicznej wiadomości.

Być może jednak znalazłeś się w gronie osób, którym bank postanowił ujawnić akcję, jednak nie zauważyłeś tej informacji. Na wszelki wypadek sprawdź więc, czy nie dostałeś od banku zaproszenia do udziału w promocji. Jeśli tak (i jeśli uznasz, że propozycja Citibanku Ci odpowiada), możesz w prosty sposób zyskać 50 zł na zakupy w Biedronce.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Podnieś limit karty kredytowej Citibank i odbierz voucher na zakupy"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.