Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 200 zł premii pieniężnej za Konto 360° w Banku Millennium + 20 zł zwrotu za zakupy na goodie.pl

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

HIT! 200 zł premii pieniężnej za Konto 360° w Banku Millennium + 20 zł zwrotu za zakupy na goodie.pl
Źródło: strona promocji
Bank Millennium - Konto 360 - 220 zł

Zasady akcji pod hasłem "Poczuj swobodę i zyskaj" zorganizowanej przez Bank Millennium są typowe dla większości ofert promocyjnych: należy otworzyć Konto 360° (standardowe lub w wersji Student) wraz z kartą, aktywować aplikację mobilną, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje kartą lub Blikiem. Nic, co odbiegałoby od rynkowego standardu.

Dodajmy, że za sam fakt założenia rachunku Bank Millennium nagrodzi Cię kwotą 20 zł, którą otrzymasz na konto goodie.

Nowość: fotoweryfikacja

Decydując się na udział w tej akcji, możesz wybrać „tradycyjną” ścieżkę otwarcia konta, czyli wniosek internetowy i wizytę kuriera lub – co obecnie wydaje się znacznie wygodniejsze – fotoweryfikację.

Fotoweryfikacja została wdrożona w Banku Millennium zaledwie kilka tygodni temu. Wymaga ona wykonania paru zdjęć Twojej twarzy i dowodu osobistego w trakcie składania wniosku (przygotowanie ich wcześniej nie ma sensu).

Kliknij, aby powiększyć

Ważne! Na rachunku otwartym w ten sposób obowiązują niższe limity transakcji (maks. 5000 zł miesięcznie), ponadto w ciągu 90 dni należy udać się do oddziału w celu potwierdzenia tożsamości. Choć regulamin promocji o tym nie wspomina, są to ogólne wymogi stawiane przez bank.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

W tej kwestii Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Jak widzisz, bank stawia na klientów, którzy w tej chwili nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

Niestety wciąż z udziału wykluczone są także osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

I na koniec, jeżeli chcesz otworzyć konto przez fotoweryfikację, powinieneś być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany nr PESEL. Co ciekawe, nie możesz także zajmować „eksponowanego stanowiska politycznego” (w rozumieniu Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu).

Promocja "Poczuj swobodę i zyskaj" ma trwać do 31 sierpnia 2020 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przyjmie w jej ramach tylko 20 tys. wniosków o otwarcie rachunku.

Jak zdobyć 220 zł premii?

Jeżeli nie znalazłeś się na długiej liście wykluczeń Banku Millennium, możesz spokojnie przejść do warunków promocji i zapoznać się z wymaganiami regulaminu.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą na specjalnej stronie promocji i podpisz umowę o te produkty.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 sierpnia 2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Nagroda
Nagroda

Do 30 września 2020 r. otrzymasz SMS z kodem do odbioru 20 zł wraz z informacją, jak z niego skorzystać w aplikacji Goodie.

Krok 3
Krok 3

We wrześniu, październiku i listopadzie 2020 r.:

  • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj przynajmniej po jednej płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).
Nagroda
Nagroda

Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana na Twoje nowo otwarte konto do 31 grudnia 2020 r.

O czym powinieneś pamiętać?

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w Millennium).

Regulamin akcji nie wyklucza transakcji kartą czy Blikiem w Internecie; ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Płatności mogą być wykonywane na dowolne kwoty.

Na koniec dobra wiadomość – premia pieniężna i nagroda związana z Goodie zwolnione są z opodatkowania.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie regularnego wpływu oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu gwarantuje Ci zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta, korzystanie z karty, a także darmowe wypłaty z bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Dodatkowe propozycje

Dodatkowo, otworzywszy wybraną wersję Konta 360°, możesz również założyć Konto Oszczędnościowe Profit, z niezłym – jak na obecne czasy – oprocentowaniem (aktualnie 1%) przez 2 miesiące.

Czujesz niedosyt i chciałbyś zgarnąć więcej bonusów? Proszę bardzo – Bank Millennium ma dla Ciebie także inne propozycje, które możesz połączyć z opisywaną akcją.

Wysoka premia za niewielką aktywność

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i prostymi warunkami. Wystarczy, że założysz Konto 360°, zapewnisz comiesięczny wpływ i wykonasz co miesiąc po jednej transakcji kartą.

Przejrzyste warunki, łatwe do wykonania aktywności, atrakcyjna nagroda i możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów za skorzystanie z innych produktów banku – czegoż chcieć więcej? Zdecydowanie powinieneś rozważyć udział w tej akcji.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Poczuj swobodę i zyskaj"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium