Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Plus Konto Biznes w Volkswagen Banku

Plus Konto Biznes w Volkswagen Banku
Źródło: strona Volkswagen Banku
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

W naszej analizie przyglądamy się kosztom związanym z Plus Kontem Biznes w Volkswagen Banku oraz przedstawiamy dodatkowe usługi, z których mogą skorzystać posiadacze tego rachunku.

Parametry Plus Biznes Konta

W przypadku każdego rachunku, czy to osobistego, czy firmowego, koszty są jedną z pierwszych rzeczy, na jakie zwracamy uwagę. Oto jak prezentują się opłaty związane z Plus Biznes Kontem w Volkswagen Banku:

Dodatkowe usługi dostępne dla posiadaczy Plus Biznes Konta

  • System BIZNESbanking – serwis bankowości elektronicznej dla wymagających klientów, wykorzystujący do identyfikacji karty mikroprocesorowe. System umożliwia pełną kontrolę nad finansami firmy, wielostopniową akceptację transakcji i nadawanie różnych uprawnień pracownikom. Korzystanie z usługi jest dodatkowo płatne (200 zł miesięcznie + dodatkowe opłaty np. za przelewy).
  • Lokaty terminowe – depozyty z oprocentowaniem stałym lub zmiennym zakładane nawet na 10 lat. Oprocentowanie lokat sięga 2% w skali roku.
  • Ubezpieczenia – posiadacze kont firmowych mogą skorzystać z szerokiej ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, np. assistance czy NNW. Można ubezpieczyć każdą markę samochodu, a umowę podpiszemy w salonach Volkswagena, Skody, Audi, Seata i Porsche.
  • Kredyt samochodowy – w salonach samochodowych dostaniemy również kredyt na zakup firmowego auta. Wymagany wkład własny to min. 10%, a sam proces jest szybki i wygodny dla klienta.

Komentarz redakcji

Oferta firmowa Volkswagen Banku prezentuje się całkiem przyzwoicie. Prowadzenie Plus Biznes Konta jest bezpłatne, a sam rachunek mogą założyć firmy o różnej formie prawnej. Bank pobiera wprawdzie opłatę za wznowienie karty debetowej, jednak za korzystanie z plastiku już nie zapłacimy.

Wymagający klienci z pewnością docenią system BIZNESbanking, dzięki któremu można nadawać uprawnienia pracownikom firmy i kompleksowo zarządzać finansami przedsiębiorstwa, czy szeroką ofertę ubezpieczeń.

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji
  2. Tabela oprocentowania

O banku

Volkswagen Bank Polska rozpoczął działalność na polskim rynku w 1998 roku. Specjalizuje się on przede wszystkim w finansowaniu samochodów na kredyt. Od 2001 roku prowadził swoją działalność w oparciu o platformę usług Volkswagen Bank direct, obecnie nazwa tej instytucji brzmi Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o.