Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Ocena redakcji:

Plus Konto Biznes w Volkswagen Banku

Plus Konto Biznes w Volkswagen Banku
Źródło: strona Volkswagen Banku

Rachunek firmowy w Volkswagen Banku to propozycja dla każdej firmy, która chce mieć możliwość zarządzania finansami przedsiębiorstwa przez kilka upoważnionych osób. Plus Konto Biznes prowadzone jest bezpłatnie, podobnie jak obsługa karty płatniczej czy 250 przelewów w miesiącu.

W naszej analizie przyglądamy się kosztom związanym z Plus Kontem Biznes w Volkswagen Banku oraz przedstawiamy dodatkowe usługi, z których mogą skorzystać posiadacze tego rachunku.

Parametry Plus Biznes Konta

W przypadku każdego rachunku, czy to osobistego, czy firmowego, koszty są jedną z pierwszych rzeczy, na jakie zwracamy uwagę. Oto jak prezentują się opłaty związane z Plus Biznes Kontem w Volkswagen Banku:

Dodatkowe usługi dostępne dla posiadaczy Plus Biznes Konta

  • System BIZNESbanking – serwis bankowości elektronicznej dla wymagających klientów, wykorzystujący do identyfikacji karty mikroprocesorowe. System umożliwia pełną kontrolę nad finansami firmy, wielostopniową akceptację transakcji i nadawanie różnych uprawnień pracownikom. Korzystanie z usługi jest dodatkowo płatne (200 zł miesięcznie + dodatkowe opłaty np. za przelewy).
  • Lokaty terminowe – depozyty z oprocentowaniem stałym lub zmiennym zakładane nawet na 10 lat. Oprocentowanie lokat sięga 2% w skali roku.
  • Ubezpieczenia – posiadacze kont firmowych mogą skorzystać z szerokiej ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, np. assistance czy NNW. Można ubezpieczyć każdą markę samochodu, a umowę podpiszemy w salonach Volkswagena, Skody, Audi, Seata i Porsche.
  • Kredyt samochodowy – w salonach samochodowych dostaniemy również kredyt na zakup firmowego auta. Wymagany wkład własny to min. 10%, a sam proces jest szybki i wygodny dla klienta.

Komentarz redakcji

Oferta firmowa Volkswagen Banku prezentuje się całkiem przyzwoicie. Prowadzenie Plus Biznes Konta jest bezpłatne, a sam rachunek mogą założyć firmy o różnej formie prawnej. Bank pobiera wprawdzie opłatę za wznowienie karty debetowej, jednak za korzystanie z plastiku już nie zapłacimy.

Wymagający klienci z pewnością docenią system BIZNESbanking, dzięki któremu można nadawać uprawnienia pracownikom firmy i kompleksowo zarządzać finansami przedsiębiorstwa, czy szeroką ofertę ubezpieczeń.

Ocena redakcji łącznie:

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji
  2. Tabela oprocentowania

O banku

Volkswagen Bank Polska rozpoczął działalność na polskim rynku w 1998 roku. Specjalizuje się on przede wszystkim w finansowaniu samochodów na kredyt. Od 2001 roku prowadzi swoją działalność w oparciu o platformę usług Volkswagen Bank direct. W ofercie znajdują się m.in. rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe i karty płatnicze dla  firm, lokaty terminowe oraz kredyty gotówkowe i samochodowe.

Czytaj więcej

Komentarze