Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

350 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

350 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji „Planuj z kontem” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej partnerem.

W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 350 zł. Premia zostanie wypłacona w 3 częściach: 50, 150 i 150 zł. Promocja potrwa do 25 listopada 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do 6000, organizator wygasi ofertę przed wyznaczonym terminem.

Kto może wziąć udział?

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto - jako uczestnik promocji - musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 350 złotych?

Jeśli przygotowana przez organizatora premia przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 25 listopada 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i PESEL.

Krok 2
Krok 2

Również do 25 listopada 2022 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Musisz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza (ew. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail).

Krok 3
Krok 3

Do 9 grudnia 2022 r.:

  • zawrzyj z bankiem w systemie Autenti umowę o wspomniane produkty (odbywa się to z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS);
  • nadaj PIN do karty (najlepiej zrobić to jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki z kartą).

Za wykonanie tych prostych czynności otrzymasz pierwszą nagrodę, czyli 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Informację o zdobyciu nagrody za otwarcie rachunku i nadanie kodu PIN do karty organizator prześle Ci do 22. dnia miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś to drugie zadanie. W e-mailu znajdziesz link do formularza służącego do podania numeru rachunku, na który mają być przekazane pieniądze. Musisz go wypełnić i odesłać do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymałeś informację.

Krok 4
Krok 4

W pierwszym miesiącu po nadaniu kodu PIN do karty

  • zrealizuj przynajmniej 5 płatności Blikiem;
  • wykonaj w bankowości elektronicznej przelewy na łączną kwotę min. 250 zł.

Realizując te zadania, spełnisz warunki otrzymania drugiej nagrody w wysokości150 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę za powyższe działania otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym je zrealizowałeś.

Krok 5
Krok 5

W drugim miesiącu po nadaniu kodu PIN do karty:

  • wykonaj przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych;
  • zrealizuj 1 przelew w bankowości elektronicznej na kwotę min. 50 zł.

Realizacja tych zadań zapewni Ci trzecią nagrodę, ponownie w kwocie 150 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonus za wspomniane aktywności wpłynie na Twoje konto do końca kolejnego miesiąca po ich realizacji.

Brak konkretnych dat wskazujących termin wykonania poszczególnych zadań zawsze budzi wątpliwości interpretacyjne. Dlatego przygotowano tabelkę z podpowiedziami:

Kliknij, aby powiększyć
O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na pewne ograniczenia związane z wymienionymi wcześniej wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz uwzględnić kilka szczegółów:

  • W formularzu rejestracyjnym koniecznie zaznacz wszystkie zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
  • Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę ramową z bankiem podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Szczegóły dotyczące aktywności

Wykonując płatności Blikiem, pamiętaj, że nie wszystkie transakcje będą honorowane. Za transakcję płatniczą Blikiem, spełniającą warunek promocji, zostanie uznana płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Ale nie wszędzie: nie mogą to być operacje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (m.in. gry hazardowe i przekazy pieniężne). Przelewy Blik na telefon nie spełniają wymagań promocji.

Przelew możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz te wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i im podobnych.

Transakcje bezgotówkowe kartą możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo–usługowych, jak i na odległość (w Internecie, składając zamówienie telefoniczne lub pocztowe), z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu. Nie ma przeszkód, byś płacił przy wykorzystaniu portfela cyfrowego, w tym: Google Pay czy Apple Pay.

To też jest ważne

W dniu przekazania nagrody musisz posiadać aktywne konto i kartę.

Pamiętaj, że transakcje Blik nie zwalniają z opłaty za korzystanie z karty debetowej, co oznacza, że w okresie promocji poza płatnościami z kodem Blik musisz wykonać jeszcze w każdym miesiącu po 3 płatności bezgotówkowe kartą.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – garść informacji

Konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie, a choć do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych, w tej promocji pod uwagę brana jest dowolna karta debetowa z oferty BNP Paribas. Naszym zdaniem wyjątkowo interesująco wygląda Karta Otwarta na Dzisiaj. Korzystanie z niej to koszt 5 zł/miesiąc, ale opłaty unikniesz, gdy wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe.

Premia zawsze cieszy

W promocjach konta osobistego z oferty BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjne bonusy. Atutami tej akcji są nie tylko atrakcyjna nagroda, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) i nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinna nikomu sprawić kłopotów.

Pamiętaj jednak, że pula nagród w tej akcji jest ograniczona, będą mogli o nie powalczyć Ci, którzy najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Planuj z kontem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.