Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł moneyback dla nowych posiadaczy kart płatniczych Visa banków z Grupy BPS i Banku BPS

100 zł moneyback dla nowych posiadaczy kart płatniczych Visa banków z Grupy BPS i Banku BPS
Źródło: najlepszekonto.pl

Od pewnego czasu obserwujemy zwiększoną aktywność promocyjną Banku BPS. Najpierw były promocje z punktami w programie Bezcenne Chwile, nadal trwa loteria z atrakcyjnymi nagrodami, a teraz przygotowano - jak napisano w komunikacie prasowym - pierwszą w Zrzeszeniu BPS promocję z moneyback.

Przyjrzyjmy się tej historycznej akcji, zwracając uwagę na łatwość uzyskania zwrotu części wydatków i ewentualne haczyki w regulaminie.

Kto może otrzymać moneyback?

Trwająca do 31 grudnia 2022 r. promocja "Płacę i odbieram" adresowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, które nie posiadają dotąd karty płatniczej Visa wydanej przez bank spółdzielczy z Grupy BPS albo sam Bank BPS.

Tylko tyle, w regulaminie nie ma mowy o innych wymaganiach, w tym o okresie karencji.

Zamów kartę, płać i zgarniaj zwrot

Za chwilę przekonasz się, że część wydatków możesz otrzymać za sam fakt korzystania z karty:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2022 r. złóż wniosek i zawrzyj umowę o dowolną kartę Visa wydawaną klientom indywidualnym przez jeden z banków spółdzielczych z Grupy BPS lub przez Bank BPS S.A

Krok 2
Krok 2

Także do 31 grudnia 2022 r. zarejestruj otrzymaną kartę na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin.

Krok 3
Krok 3

W okresie promocji, czyli do 31 grudnia 2022 r., jak najczęściej płać otrzymaną kartą. Za każdą transakcję bezgotówkową spełniającą wymagania regulaminu otrzymasz:

  • 1 PLN, jeśli zapłacisz "plastikiem" w sklepie stacjonarnym LUB
  • 2 PLN, gdy wykonasz płatność mobilną z wykorzystaniem Google Pay, Apple Pay, Fitibit Pay, Garmin Pay albo dokonasz zakupów internetowych.

Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Wypłaty premii rozpoczną się po 20 października 2022 r. i będą realizowane w trybie dziennym na rachunek powiązany z kartą.

W ramach promocji nie będą uwzględniane transakcje wykonane w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie:

  • u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211),
  • w kasynach oraz zakładach bukmacherskich (MCC 7995),
  • w instytucjach finansowych (MCC 6012),
  • w formie internetowych przekazów pieniężnych (MCC 4829) oraz przekazów pieniężnych w instytucjach finansowych (MCC6051),
  • w miejscach, które świadczą profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, MCC 8999),

a także operacje będące zasileniami lub doładowaniami portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych, np. Revolut, PayPal, SkyCash, ZEN.

Premię otrzymasz pod warunkiem, że do dnia jej wypłaty nie wypowiesz umowy o kartę płatniczą otrzymaną w ramach promocji.

Wypłacony Ci zwrot części wydatków nie podlega opodatkowaniu, nie musisz go uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym.

100 zł w zasięgu każdego

100 zł nie należy do specjalnie wysokich premii, ale nie ma co wybrzydzać, należy docenić inicjatywę banku. Tym bardziej, że zdobycie bonusu jest dziecinnie łatwe, na dodatek możesz samodzielnie zdecydować, czy zbierasz zwroty wolniej, płacąc podczas codziennych zakupów kartą, czy wolisz przyspieszyć, korzystając z płatności mobilnych lub dokonując transakcji w Internecie.

Choć premia cieszy, to zwracamy uwagę, że korzystanie z rachunku oraz wydanie karty i jej obsługą mogą się wiązać z koniecznością spełnienia określonych warunków, by bank nie pobrał prowizji. Możliwa też jest sytuacja, że opłaty będą nie do uniknięcia. To ważne czynniki, które trzeba wziąć pod uwagę rozważając udział w tej akcji.

Liczymy, że promocji dla klientów Zrzeszenia BPS i Banku BPS będzie coraz więcej, że często będą gościły w naszym serwisie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Płacę i odbieram"

O instytucji

Bank BPS działa na polskim rynku od 1992 roku. Początkowo funkcjonował pod nazwą Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni SA. W 2002 roku przyłączono do niego pięć banków regionalnych i zmieniono nazwę na Bank Polskiej Spółdzielczości SA. Siedziba instytucji znajduje się w Warszawie.