Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Podróże autobusami Polonus tańsze o 10 zł z Visa Checkout

Podróże autobusami Polonus tańsze o 10 zł z Visa Checkout
Źródło: strona promocji

Organizatorem Promocji jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus”. Oferta będzie obowiązywała maksymalnie do 30 kwietnia 2019 r., choć możliwe jest wcześniejsze zakończenie akcji. Wszystko z powodu ograniczonej liczby zniżek, którą ustalono na 10 000.

Podróżuj 10 zł taniej!

Uczestnikiem promocji może być właściwie każdy. Naturalnie konieczne jest jednak posiadanie własnego portfela Visa Checkout z przypisaną kartą płatniczą. Co istotne, biletu nie trzeba nawet kupować dla siebie – równie dobrze może z niego skorzystać ktoś inny.

Co zrobić, by otrzymać 10 zł zniżki? Wystarczy:

  1. Wejść na stronę pkspolonus.pl lub polonuspartner.pl oraz zalogować się na swoje konto użytkownika (jeśli takiego nie posiadasz, zarejestruj się).
  2. Wybrać interesującą nas trasę przejazdu.
  3. Po wybraniu płatności w ramach promocji wpisać kod rabatowy „visa”.
  4. Zapłacić za bilet z wykorzystaniem Visa Checkout.

Co musisz wiedzieć?

Cena biletu zostanie automatycznie obniżona o 10 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że zniżka zostanie naliczona od ceny biletu normalnego na danej trasie. W dodatku cena po obniżce nie może być niższa niż 1 zł. Pamiętaj również, że przewoźnik doliczy do ceny promocyjnej 1 zł z tytułu opłaty transakcyjnej.

Dobra wiadomość: możesz oszczędzić aż dwa razy! Każdemu uczestnikowi przysługują bowiem dwie zniżki. Jeśli w koszyku masz kilka biletów, to rabat zostanie naliczony od dwóch. W sumie zaoszczędzisz w ten sposób aż 20 zł.

Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminie.

Płatności Visa Checkout

Visa Checkout jest rodzajem cyfrowego portfela, który ułatwia płatności w Internecie. Dzięki Visa Checkout nie musisz każdorazowo podawać danych karty. By zacząć korzystać z usługi, należy założyć konto na stronie internetowej oraz zarejestrować swoją kartę płatniczą.

Nie jedyna okazja dla podróżników

W związku z promocją osoby udające się np. na zimowy wypoczynek mają kolejną szansę, by zaoszczędzić. Przypominamy o ofercie, w której można zgarnąć aż 30 zł zniżki na kolejny przejazd FlixBusem. Warunkiem jest w tym przypadku dokonanie płatności za bilet przy pomocy Google Pay.

Jak widać, okazji do obniżenia kosztów podróży nie brakuje. Warto z nich jednak skorzystać bez zbędnej zwłoki - promocja z FlixBusem trwa do odwołania, a pula zniżek na przejazdy Polonusem jest ograniczona i wynosi 10 000 sztuk. Życzymy miłej (i taniej) podróży!

O instytucji

Visa Checkout, czyli elektroniczny portfel od Visy, który zapewnia, że płatności online stają się łatwiejsze i wygodniejsze.