Podróże autobusami Polonus tańsze o 10 zł z Visa Checkout

Podróże autobusami Polonus tańsze o 10 zł z Visa Checkout Źródło obrazka: strona promocji

Z okazji nawiązania współpracy z Visa narodowy przewoźnik Polonus zaproponował swoim klientom tańsze podróże. Za opłacenie biletu przy pomocy Visa Checkout możesz bowiem liczyć na 10 zł zniżki. Warto się jednak pośpieszyć, gdyż pula rabatów jest ograniczona.

Organizatorem Promocji jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus”. Oferta będzie obowiązywała maksymalnie do 30 kwietnia 2019 r., choć możliwe jest wcześniejsze zakończenie akcji. Wszystko z powodu ograniczonej liczby zniżek, którą ustalono na 10 000.

Podróżuj 10 zł taniej!

Uczestnikiem promocji może być właściwie każdy. Naturalnie konieczne jest jednak posiadanie własnego portfela Visa Checkout z przypisaną kartą płatniczą. Co istotne, biletu nie trzeba nawet kupować dla siebie – równie dobrze może z niego skorzystać ktoś inny.

Co zrobić, by otrzymać 10 zł zniżki? Wystarczy:

 1. Wejść na stronę pkspolonus.pl lub polonuspartner.pl oraz zalogować się na swoje konto użytkownika (jeśli takiego nie posiadasz, zarejestruj się).
 2. Wybrać interesującą nas trasę przejazdu.
 3. Po wybraniu płatności w ramach promocji wpisać kod rabatowy „visa”.
 4. Zapłacić za bilet z wykorzystaniem Visa Checkout.

Co musisz wiedzieć?

Cena biletu zostanie automatycznie obniżona o 10 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że zniżka zostanie naliczona od ceny biletu normalnego na danej trasie. W dodatku cena po obniżce nie może być niższa niż 1 zł. Pamiętaj również, że przewoźnik doliczy do ceny promocyjnej 1 zł z tytułu opłaty transakcyjnej.

Dobra wiadomość: możesz oszczędzić aż dwa razy! Każdemu uczestnikowi przysługują bowiem dwie zniżki. Jeśli w koszyku masz kilka biletów, to rabat zostanie naliczony od dwóch. W sumie zaoszczędzisz w ten sposób aż 20 zł.

Szczegóły akcji znajdziesz na tej stronie oraz w regulaminie.

Płatności Visa Checkout

Visa Checkout jest rodzajem cyfrowego portfela, który ułatwia płatności w Internecie. Dzięki Visa Checkout nie musisz każdorazowo podawać danych karty. By zacząć korzystać z usługi, należy założyć konto na stronie internetowej oraz zarejestrować swoją kartę płatniczą.

Nie jedyna okazja dla podróżników

W związku z promocją osoby udające się np. na zimowy wypoczynek mają kolejną szansę, by zaoszczędzić. Przypominamy o ofercie, w której można zgarnąć aż 30 zł zniżki na kolejny przejazd FlixBusem. Warunkiem jest w tym przypadku dokonanie płatności za bilet przy pomocy Google Pay.

Jak widać, okazji do obniżenia kosztów podróży nie brakuje. Warto z nich jednak skorzystać bez zbędnej zwłoki - promocja z FlixBusem trwa do odwołania, a pula zniżek na przejazdy Polonusem jest ograniczona i wynosi 10 000 sztuk. Życzymy miłej (i taniej) podróży!

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.