Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Płać Google Pay i zyskaj nawet 150 zł zniżki na zakupy w Media Expert!

Płać Google Pay i zyskaj nawet 150 zł zniżki na zakupy w Media Expert!
Źródło: straona Media Expert

Planujesz przedświąteczne zakupy w Media Expert i chcesz przy okazji nieco zaoszczędzić? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą informację. Jeśli zdecydujesz się na udział w najnowszej promocji, w Twojej kieszeni może zostać nawet 150 zł. Wystarczy, że w sklepie internetowym Media Expert zamówisz towary za min. 200 zl brutto i wybierzesz Google Pay jako formę płatności.

Akcja – zorganizowana przez firmę TERG S.A. z siedzibą w Złotowie – potrwa (teoretycznie) do 21 grudnia 2018 r. Organizator uprzedza jednak, że promocja może się zakończyć wcześniej ze względu na ograniczoną pulę rabatów. Na nagrody przeznaczono 460 000 złotych.

Proste warunki uczestnictwa

Oferta jest dostępna dla osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i mających miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Jednak organizator stawia pewien warunek - uczestnikiem akcji może być wyłącznie osoba, która w procesie składania zamówienia w sklepie www.mediaexpert.pl po raz pierwszy skorzysta z płatności Google Pay. Ponadto złożone zamówienie musi odbyć się za pomocą jednej z przeglądarek wspieranych przez płatność Google Pay: Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari, Microsoft Egde, Opera oraz UCWeb UC Browser.

Kup, co chcesz i ciesz się rabatem

Jak wspomnieliśmy, nagrodą w akcji jest całkiem spory rabat, jednak jego wysokość zależy od wartości zamówienia i wynosi odpowiednio:

  • 30 zł zniżki na zakupy w przedziale od 200 do 400 zł;
  • 50 zł zniżki na zakupy w przedziale od 400,01 do 600 zł;
  • 70 zł zniżki na zakupy w przedziale 600,01 do 1000 zł;
  • 100 zł zniżki na zakupy w przedziale 1000,01 do 2000 zł;
  • 150 zł zniżki na zakupy powyżej 2000 zł.

Rabat dotyczy ceny, która obowiązuje w momencie składania zamówienia i zostanie naliczony automatycznie po wybraniu przez Ciebie metody płatności Google Pay. Niestety, zniżka przysługuje Ci jednorazowo, tylko przy pierwszej transakcji opłaconej w taki sposób. Ponadto udzielony rabat nie podlega wymianie na gotówkę.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czym jest Google Pay?

Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z system Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę. Więcej informacji na temat Google Pay znajdziesz w tym artykule.

Łatwy sposób na tańsze zakupy

Najnowsza promocja to świetna okazja na to, by obniżyć koszt zakupów w Media Expert nawet o 150 zł. Zniżka będzie dostępna w momencie, w którym w Twoim wirtualnym koszyku znajdą się towary o wartości przynajmniej 200 zł brutto. Jeśli więc masz na oku produkty z oferty sklepu, nie czekaj i jak najszybciej weź udział w akcji. Jak już wspomnieliśmy, pula promocyjnych rabatów jest limitowana i oferta może skończyć się przed czasem. Jest to bardzo prawdopodobny scenariusz, jeśli weźmiemy pod uwagę wyjątkowo proste warunki promocji.

O instytucji

Google Pay (do 2018 r. Android Pay) to system płatności mobilnych opracowany przez firmę Google. Google Pay działa w oparciu o technologię HCE i służy do płatności zbliżeniowych telefonem tak, jak tradycyjną kartą debetową czy kredytową.